kolay gebe kalmak için :)))

cevizbadem

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2011
31
5
kolay gebe kalmak için :))))

1-booooolll dua
2-adet başından itibaren 12. güne kadar bal çörek otu tarçın karışımından 1 kaşık
3-adet başından itibaren incir kürü (20 gün)
4-adet bitiminden sonra 1 hafta günlük pedinize adaçayı yağı damlatın
5-kocaya her gün 2 kaşık keçiboynuzu pekmezi
6-ilişkiden 2 saat önce kocaya sert bir kahve (sperm hareketlerini arttırır)(siz içmeyin)
7-ovulasyon testi+ günaşırı ilişki:))
8-preseed gebe kalma jeli

kızlar bunların hepsini yaptım ve o ay hamile kaldım çok şükür.. şimdi 9 haftalık gebeyim
umarım isteyen herkese nasip olur.
10 ay vajinismusla uğraştım ve bu sitedeki vaji forumundakileri okuyarak ve uygulayarak yendim
bu yazdıklarımıda yine bu siteden okudum ve gebe kaldım.:KK49::emir_bebek::emir_bebek:
paylaşmak istedim. inşallah bende güzel bişilere vesile olurum.

inşallah canm ama bi senedir uğraşıyoruz olmuo malesef hafta sonu doktora gttim 16 mm olması gereken yumurtam 9 mm çıktı
eşim sperm testi yaptırdı bugun adetımın 3.gunu de ben hormon testi yaptrcam çıkan sonuca göre tedavi olcam
napalım bunda da vardır bi hayır diyoruz:KK43:

kolay gebe kalmak için :))))

1-booooolll dua
2-adet başından itibaren 12. güne kadar bal çörek otu tarçın karışımından 1 kaşık
3-adet başından itibaren incir kürü (20 gün)
4-adet bitiminden sonra 1 hafta günlük pedinize adaçayı yağı damlatın
5-kocaya her gün 2 kaşık keçiboynuzu pekmezi
6-ilişkiden 2 saat önce kocaya sert bir kahve (sperm hareketlerini arttırır)(siz içmeyin)
7-ovulasyon testi+ günaşırı ilişki:))
8-preseed gebe kalma jeli

kızlar bunların hepsini yaptım ve o ay hamile kaldım çok şükür.. şimdi 9 haftalık gebeyim
umarım isteyen herkese nasip olur.
10 ay vajinismusla uğraştım ve bu sitedeki vaji forumundakileri okuyarak ve uygulayarak yendim
bu yazdıklarımıda yine bu siteden okudum ve gebe kaldım.:KK49::emir_bebek::emir_bebek:
paylaşmak istedim. inşallah bende güzel bişilere vesile olurum.

oncelıkle paylaşımın ıcın teşekkurler..ama bısı sorcam bu tarcın bal corek otunu gund ebı yemek kasıgı bı defamı ıcıcezz..umarım hamıle kalırırmm:KK43:(((((

canım bu incir kürü hem yumurtaları büyütüyo hem bir siklüsteki yumurta sayısı bir değil birden fazla oluyo Allahın izniyle..
ben buna başladıktan sonra her iki kasığımda birden ağrılar hissettim muhtemel büyüme ağrısıydı

inşallah canm ama bi senedir uğraşıyoruz olmuo malesef hafta sonu doktora gttim 16 mm olması gereken yumurtam 9 mm çıktı
eşim sperm testi yaptırdı bugun adetımın 3.gunu de ben hormon testi yaptrcam çıkan sonuca göre tedavi olcam
napalım bunda da vardır bi hayır diyoruz:KK43:

mrb canım moralını yuksek tut,bol bol da buraya gır senın gıbı olan ınsanalrla konuş morel yukselttt.en onemlısıde morallll...

akşamları girebildiğim kadar giriyorum zaten hep olumlu tarafından bakmaya çalşıyorum
hayırlısı herşeyin..

oncelıkle paylaşımın ıcın teşekkurler..ama bısı sorcam bu tarcın bal corek otunu gund ebı yemek kasıgı bı defamı ıcıcezz..umarım hamıle kalırırmm:KK43:(((((

ben 2 yemek kaşığı bala 2 çay kaşığı tarçın 2 çay kaşığıda havanda dövdüğüm çörek otunu koydum birer tatlı kaşığı kadar yedim
ben bunları yapmaya başladığımda ramazana girmek üzereydik. ilk birkaç gün hepsini düzenli alıodum ama ramazanda incir kürü aksayabiliodu o zamanlar bu karışımdan
dolu dolu bir kaşık alıodum. yaniiii birinden az aldıysam öbürünü çok alıodum :)))))

ben 2 yemek kaşığı bala 2 çay kaşığı tarçın 2 çay kaşığıda havanda dövdüğüm çörek otunu koydum birer tatlı kaşığı kadar yedim
ben bunları yapmaya başladığımda ramazana girmek üzereydik. ilk birkaç gün hepsini düzenli alıodum ama ramazanda incir kürü aksayabiliodu o zamanlar bu karışımdan
dolu dolu bir kaşık alıodum. yaniiii birinden az aldıysam öbürünü çok alıodum :)))))[/QUOTE

maşallahh kac gunluk bebegın sımdıı darısı bızımm basımızaa ..hap falanda kullandınmıı

canım bu gebe kalma jeli nasıl bişi ilk defa duyuyorum valla bende adaçayı yağını tampona damlatıp hazneye yerleştiriorum..

canım bu gebe kalma jeli nasıl bişi ilk defa duyuyorum valla bende adaçayı yağını tampona damlatıp hazneye yerleştiriorum..

bu jel ilişki esnasında kullanılıyo paketin içinden çıkan aparatla haznene sıkıyosun... spermin uzun süre canlı kalması için bir ortam oluşturuyo..vajen ph ını
sperm için uygun hale getiriyo

hmm çok ilginçmiş geerçekten hemen bebk bekleyen arkadaşlarıma tavsiyelerini yazıcam :)) çok sağol canım benimde 5.5 yaşında bir oğlum var 3 senedir uğraşıoruz 2. bi türlü olmuyor bakalım artık :)

tabiki anatomik veya fizyolojik bi bozukluk varsa bal kaşıklamakla bişi olmaz.... bunlar sadece süreci hızlandırmak kolay gebe kalmak için

X