beta hcg değeri ikiz olup olmadığının ipucunu verebilirmi?

Merhabalar,
Sizlere bir sorum olacaktı. 22 kasım son adet tarihim. Hamilelikle ilgili şüphelerim vardı. 20 Aralıkta Beta hcg testi yaptırdım sonuç 145.2 çıktı. 3 gün sonra tekrar beta hcg testi yaptırdım sonuç 470 çıktı. Sizce çoğul hamilelik var mıdır...

Merhabalar,
Sizlere bir sorum olacaktı. 22 kasım son adet tarihim. Hamilelikle ilgili şüphelerim vardı. 20 Aralıkta Beta hcg testi yaptırdım sonuç 145.2 çıktı. 3 gün sonra tekrar beta hcg testi yaptırdım sonuç 470 çıktı. Sizce çoğul hamilelik var mıdır...

zihrad senin değerin çok normal çıkmış beta hcg yaklaşık 40 saatte bir kendini ikiye katlar 3 gün 24 saatten toplam 72 saat yapar bu da 145.2 yi sadece 2 ile çarpman demektir 290 falan yapıyor (geçen zamandan kalan 32 saat olduğuna göre 290 ile 470 arasındaki fark da bu 32 saatin yükselttiği değerdir !) biraz karışık oldu sanki umarım anlatabilmişimdir :)) yani değerin olması gereken kadar diye düşünüyorum

zihrad senin değerin çok normal çıkmış beta hcg yaklaşık 40 saatte bir kendini ikiye katlar 3 gün 24 saatten toplam 72 saat yapar bu da 145.2 yi sadece 2 ile çarpman demektir 290 falan yapıyor (geçen zamandan kalan 32 saat olduğuna göre 290 ile 470 arasındaki fark da bu 32 saatin yükselttiği değerdir !) biraz karışık oldu sanki umarım anlatabilmişimdir :)) yani değerin olması gereken kadar diye düşünüyorum

Benim ilk degerim 34 tu 3 gün sonra 103.5 oldu 4 gün sonra 940 oldu sizce ikiz olabilr mi doktor kese göremedi 940 degerindeyken

benim sat 2.3.2014 beta hcg
ilk kan tahlilim 4.4.2014 = 142,8 çıktı
2.kan tahlilim 7.4.2014 = 666 çıktı
ama kese falan göremedi dr :KK53: =(=(=(
2 hafta sonra tekrar gitcem

merhaba arkadaşlar sizlere sorum olcak çok merak ettim adetimi 4 gün geçtkden sonra kan tahlili yaptırdım 2654 çıktı değerim bu sizce çoğul gebelikmi:KK53:
seviyorum 2 bebekleri de:KK49::KK49:

Bu testi yaptırmak hiç nasip olmadı, daha doğrusu yaptırdık sonuçlar çıkmadı, sistem arızalıydı falan derken biz direk ultrasonda gördük ikizlerimizi. Sonuç alabilseydim fikir verebilirdim bu konuda.

aaa...hayırlı olsun cnm...kızlarda da yüksek olurmuş diye okudum...ins benimde bi kzıım olur

Bilmiyorumki canım yaaa, bilinen bir sürü şey de farklı çıkıyor. Hamilelik garip bi durum :) Allah sağlıklıkla, hayırlısıyla ve gönlüne göre versin inşallah :)

Merhaba
Bende birsey sormak istiyorum ben pkoluyum .en son adetimin üstünden yaklaşık olarak 50 gun gecti kan testi yaptiridm 26.02 cikti kimyasal gebelik dedi 2 gun sonra beta hcg 104.62 cikti normle döndüğünü soyledi bi 2 gun sonra tekrarladim 547 çıktı beta hcg .benim sorum dis gebelik olabilirmi yada cogul gebelik keseyi daha gormeye gitmedim ne zaman gitmeliyim Cevaplarsaniz cok sevinirim

Merhaba
Bende birsey sormak istiyorum ben pkoluyum .en son adetimin üstünden yaklaşık olarak 50 gun gecti kan testi yaptiridm 26.02 cikti kimyasal gebelik dedi 2 gun sonra beta hcg 104.62 cikti normle döndüğünü soyledi bi 2 gun sonra tekrarladim 547 çıktı beta hcg .benim sorum dis gebelik olabilirmi yada cogul gebelik keseyi daha gormeye gitmedim ne zaman gitmeliyim Cevaplarsaniz cok sevinirim

senin değerlerin baya hızlı yükselmiş cnm inşallah çoğul gebeliktir benim de böyle hızlı yükselmişti ikiz çıktı ama bana da dış gebelik de olabilir demişti doktor çok zor bi bekleyişti, bence son adet tarihinden itibaren 6 hafta say doktora git eğer normal bi gebelikse kese görünecektir ben 5 haftalıkken gittim görünmedi moralim bozuldu o yüzden 6-7 hafta bekle! gerçi herkesin değişir ama benim tavsiyem bu, allah yardımcın olsun inşallah hamilesindir..

senin değerlerin baya hızlı yükselmiş cnm inşallah çoğul gebeliktir benim de böyle hızlı yükselmişti ikiz çıktı ama bana da dış gebelik de olabilir demişti doktor çok zor bi bekleyişti, bence son adet tarihinden itibaren 6 hafta say doktora git eğer normal bi gebelikse kese görünecektir ben 5 haftalıkken gittim görünmedi moralim bozuldu o yüzden 6-7 hafta bekle! gerçi herkesin değişir ama benim tavsiyem bu, allah yardımcın olsun inşallah hamilesindir..

Canim doktor yarin cagirdi tahminen yarin 5000 faln olabilir gozukurmuki

Canim doktor yarin cagirdi tahminen yarin 5000 faln olabilir gozukurmuki

valla cnm 5000 de gözükür diye düşünüyorum ben ama çok da işin uzmanı değilim sadece kendi hamileliğime göre değerlendiriyorum ben 1800 olduğunda görememiştim! 5 haftalıkken gittiğimde değerim kaçtı bilmiyorum ama vajinal ultrasonografi ile keseyi zar zor gördük! üstten hiç gözükmedi, doktor tek kese tek bebek dedi sonra 7. haftada kalp atışlarını dinlemeye gittik iki bebek göründü yani bu işler çok karışık stres yapma olumlu düşün bence seninde ikiz gebelik :))

Benim bata 2 gün kaldı bugun itibarıyla dün yaptırdım 529 du beta ..
Sizce nedir bu ..
Ayın 1 inde tekrarlamıştım testi varmı birşey diye yoktu 13 günde çıktı olabilirmi sizce

X