Lekeler, Çiller Koltuk Altındaki Siyahlık Nasıl Geçirilebilir?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
çok isabetli bi başlık olmuş hiç aklıma beyazlatmak gelmişti benim de bikini bölgesinde oluyo..

oraya da bu dediğiniz kremler sürülürmü acaba ??

nehr canım makıneyle alıyosan olabılır benım dayı kızıda makıneyle alıyo ondada var sıyahlık bundan sonra oda agdayla alacak...

expigment krem beyazlatmaya mı yarıo bi yan etkisi varmı yüzüme sürsem bişi olurmu fiyatı ne kadar dır acep :KK70:

Arkadaslar ben size bu konudaki bildiklerimi aktarayimda yanilgiya dusmeyin,koltukalti kararmasinin nedeni tuylerinizi o yada su sekilde almaniz degil kesinlikle,koltukalti kararmasinin iki nedeni var,birncisi bir tur mantar,ikinciside hassas cilt,eger mantariniz varsa ilacla geciyor,yok eger cildiniz hassassa terleme sonucu ciltte bir tur cok hafif yanik olusuyor,terdeki asitlerden dolayi,bunun cozumude terlemeyi durdurmak,terlemeyi onlediginizde kararmalarin kendiliginden yok oldugunu goreceksiniz zaten,ben bunun icin vichy koltukalti rollon kullaniyorum 2 yildir ve cok memnunum,kararmalarim buyuk olcude duzeldi,daha once kolsuz giymeye degil esimin gormesinden bile utanirdim felaketti yani,expigmentte cok faydali ama uzun sure kullanmak lazim,oda sakincaliymis,bu bilgileri pratisyen bir doktordan aldim,bilgilerinize...

Arkadaslar ben size bu konudaki bildiklerimi aktarayimda yanilgiya dusmeyin,koltukalti kararmasinin nedeni tuylerinizi o yada su sekilde almaniz degil kesinlikle,koltukalti kararmasinin iki nedeni var,birncisi bir tur mantar,ikinciside hassas cilt,eger mantariniz varsa ilacla geciyor,yok eger cildiniz hassassa terleme sonucu ciltte bir tur cok hafif yanik olusuyor,terdeki asitlerden dolayi,bunun cozumude terlemeyi durdurmak,terlemeyi onlediginizde kararmalarin kendiliginden yok oldugunu goreceksiniz zaten,ben bunun icin vichy koltukalti rollon kullaniyorum 2 yildir ve cok memnunum,kararmalarim buyuk olcude duzeldi,daha once kolsuz giymeye degil esimin gormesinden bile utanirdim felaketti yani,expigmentte cok faydali ama uzun sure kullanmak lazim,oda sakincaliymis,bu bilgileri pratisyen bir doktordan aldim,bilgilerinize...

Çok saol canım benim ki büyük ihtimalle terlemeden çok terliyorum bi arkadaş maxim hakkında bi konu açmış ama bulamadım onu henüz en iyiysi bende vichyi deneyeyim çok saol canım umarım artık terlemema.s.a.s.a.s.

sodayı bende duydum ama bide bna kuaför cok tahriş etmeyecek sekilde kese yapmamı önermişti hem kıl dönmesini engelliyor hemde beyazlatıyor ben her banyoda yapıyorum ve yararını gördüm:)

Sir ağda yapıyor bu kararmaları. Ne zaman sirle alsam o bölgede kahverengileşme oldu ki çok sıcak sürmediğim halde. Bende önerilerinizi uygulayacağım not aldım hepsini. Bende bu kararma bikini bölgesindede var.

Bepanthene krem dediğiniz hangisi acaba? Mavi kutuda olan mı?
Expigment'i nette inceledim %2 ve %4 olarak 2 çeşit var. Hangisini kullanmak gerekiyor..

Ben lazer yaptırdım koltukaltıma, ondan kaynaklanan biraz koyuluk var, onun için expigmet kullandım 5 gün bende çok kızarıklık yaptı bıraktım, şimdi Acnelyse kullanıyorum onun da faydası oluyor deriyi soyarak tedavi ediyor o da, ancak kızarıklık yaparsa ara verip daha az sürerek devam ediyorsunuz hemen soyuyor deriyi! Emekli sandığı ödemiyor, eczanelerde satılıyor fiyatı da 2.90 idi en son aldığımdasüprizzzzz

Ve tabi herkeste farklı etki yapabilir, denemek size kalmış, bir de dermatoloğumun söylediğine göre bu tür kremleri kullandıktan sonra (deri o an soyulduğu için) direk güneşe maruz bırakmamak gerekiyor! Bilgilerinize:KK70::tomato:

Canım sağol bilgiler için.

O zaman bu tür ürünleri yazın kullanmamalı...

Ben lazer yaptırdım koltukaltıma, ondan kaynaklanan biraz koyuluk var, onun için expigmet kullandım 5 gün bende çok kızarıklık yaptı bıraktım, şimdi Acnelyse kullanıyorum onun da faydası oluyor deriyi soyarak tedavi ediyor o da, ancak kızarıklık yaparsa ara verip daha az sürerek devam ediyorsunuz hemen soyuyor deriyi! Emekli sandığı ödemiyor, eczanelerde satılıyor fiyatı da 2.90 idi en son aldığımdasüprizzzzz

canım bu kremi günde sadece 1 kere mi süreceğiz. kılları aldıktan sonra mı süreceğiz teşekkürler

bide krem sızlama yapıyormu
benim genital bölge lazerden sonra baya karardı

ben pepanthene aldım bugünden itibaren denemeye başlayacağım ama günde kaç kere sürmem gerekiyor sadece ağda yapıldıktan sonra mı sürülecek yardım istiyorum da........

kızlar bepanthene başlayan yok mu? ben dün başladım günde 2 kere bakalım sonuç ne olacak sizlerde başladıysanız yazın......

kızlar ben kullanıyorum her gün ama bu ne zaman faydasını gösrecek acaba bilen yok mu?

X