Lekeler, Çiller Koltuk Altındaki Siyahlık Nasıl Geçirilebilir?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
canım ben medikasol(okunuşunu yazdım)diye bi krem aldım eczaneden bana onu tavsiye ettiler yeni aldım sürüyorum sende alıp deneyebilirsin

arkadaşlar koltuk altında siyahlık sanırım permatikk vuranlarda çıkıoo eger permatik kullandıysanıs oluomuşş ben hep ağdaylan alıomm

ben hiç permatik kullanmadım seyrek tüylü olduğum için cımbızla alıyodum şimdi epilasyon aleti ile alıyorum fakat yinede siyah hiç uzatmıyorum tüyleri çıkar çıkmaz alıyorum fakat sanki varmış gibi görünüyor koltuk altımı kaldırmaya utanıyorum :tomato:

Bende jilet kullanıyordum,ağdaya geçtim geçer diye ama hep aynı görünüm,resmen tüy varmış gibi gözüküyor.Limon sürmeyi mi denesem acaba...?:çok üzgünüm:

canım koltuk altını ağdayla almayı bırakacaksın tek çare bu epilatör kullan çünkü ağdalar yüzünden koltuk altı kararıyor .....

merhaba arkadaşlar
bende expigment ve acnelyse kremi kullanıorum bi haftadır deri soyuldu ve bugün hafif kızarıklık var ara vereceğim ama şunu farkettim o siyah deriyi kaldırdı ve sanki gözüme eskisine nazaran daha beyaz geldi denemem bittiğinde kesin sonucu yazacağımm.

bu koyuluk neden olur arkadaşlar.bend edaha önceden yoktu.koltukaltımı hep sir ağdayla alırım.en son vivet kartuş ağdayla yaptım.bu da sir sonuçta.koltuk altlarım biraz koyulmuş.korkmaya başladım.vivet mi yaptı acaba bunu?

sanırım sana yardım etmez ama en azından okuyanların aklında bulunsun, hanımlar kartuş ağda kolaltına, yüze, genital bölgeye yapılmıyor! aman diyim, vivetle falan alakası yok, etikette de yazıyor yanlış hatırlamıyorsam! hangi marka olursa olsun sakın kolaltlarınızı kartuşla yapmayınn!!!....:1no2:

kızlar, merhabalar,
ben bugune kadar vucuduma asla jilet yapmadım, hep ağda kullanırım (Sadece bacaklarımı makineyle) genital bölgeyi ağda yaptıktan sonra vajinaya değmeyecek şekilde vucut pudrası sürerim. aynı şekilde koltuk altıma da. ne koltuk altımda ne de genital bölgemde renk koyuluğu yok.
elbette genital bölge bembeyaz değil ama ten rengime çok yakın.

ben sıcak sirli ağdayı doğru bulmuyorum çünki gerçekten cildi yakıyor, hiç iyi değil, öyle olunca da kararıyor tabii. ben el ağdası kullanırım bildiğiniz çamsakızı :roflol:

kendim esmer olmama rağmen, tüylerim azdır, renk sorunum da hiç olmadı, siz de deneyin, belki faydası olur, olmazsa kız çocuklarınız için ilk tüyler başadığından itibaren bunu uygulatın. asla jilet ve sıcak kullandırmayın.

sevgiler! =)a.s.

merhaba arkadaslar. benımde bir turlu gecmiyordu koltukaltındaki koyuluk.keselemekten kanattım. pudra limon vs. falan ayrıca jilet agda vs en son lazer epilasyon yaptırdım gecmedi. final whitening krem falanda kullandım ama nafile..bugun doktora gittim. terbezlerinin cok fazla calısmasından dolayı oluyormus. botox yapınca bıraz duzelırmıs acılırmıs rengi.botox terlemeyı onleyınce rengıde duzelmeye baslarmıs dedi doktor. sımdı onu denıycem. yaptırdıktan sonra sonucu yazıcam mutlaka. ama bır ayı bulur buraya yazmam sanırım....

Bütün epilasyon yöntemleri kararma yapar. Yıllarca kararmış koltukaltıyla gezdim. Çok çirkin birşey. Sonunda geçen sene lazere başladım. Alexandrite adlı cihazla yaptırdım . 8 seans sonrasında bembeyaz koltuk altlarım oldu. artık yaptırmıyorum lazer. Seansı 40 tl. Yaptırın kurtulun. TAtilde orda burda alamadığınız zaman ne olacak? bir bayanın koltukaltında sonsuza kadar kıl tüy olmamalı. Ömrünüzün sonuna kadar bunlarla uğraşmayın. Hem de çok acıyo ya..Ben asla ağdaya ya da makinaya katlanamam. Kısacası lazer lekeyi de kılların da yokediyor.

agdadan sonra veya dustan sonra talk pudra surerseniz gorunumunu duzeltiyo siyahlik goze batmiyo bende duymustum denedim hem yumusuyo hemde beyaz gorunuyor ..

1,ci yöntem koltuk altına hergün bebek pudrası sür iyi geliyor biraz
2.yöntem nivea nın lila renkte roll-on u var leke giderici etkiside var oda iyi geliyor
3.cü en etkilisi lazer epilasyon benimde çok kararmıştı jiletten ama lazerden sonra hemen geçti hiç kıl falan yok koltuk altımda pamuk gibi oldu kaydirigubbakcemile5

bende de vardı bu sorun.görüntüsü çok kötü.ne olursa oolsun kılları kökünden almanız lazım..bu siyahlığı azaltır..sonra azaltıcı krem kullanın ya da lazer ...ben de şu an tek tük çıkıyor..tala kullanıyorum.

şu fucidin kremi deneyeceğim,geçen hafta ağda yaptım yapmaz olaydım...sol koltukaltım karardı...inşallah açarım bu kremle...

şu fucidin kremi deneyeceğim,geçen hafta ağda yaptım yapmaz olaydım...sol koltukaltım karardı...inşallah açarım bu kremle...

ben fucidin kullanıyorum arkadaşım faydaısnı gördüm ama hemen mucize olmuyor ben ikinci tüpe geçtim yeni yeni açıldı ben pikini bölgesine de kullanıyorum. benimde adadan oldu ama mecbur devem edecem adaya sadece kuaför değişitrecem ...

ben fucidin kullanıyorum arkadaşım faydaısnı gördüm ama hemen mucize olmuyor ben ikinci tüpe geçtim yeni yeni açıldı ben pikini bölgesine de kullanıyorum. benimde adadan oldu ama mecbur devem edecem adaya sadece kuaför değişitrecem ...

ben de fucidini ilk defa sürdüm az önce. burda yazılanları okudum baktım bizde varmış hemen sürdüm. bendeki pomad ama anneme sordum bişey olmaz etkisi aynıdır dedi. internetten de araştırdım tek farkı pomadların krem versiyonlarına göre daha yağlı olmasıymış, suya karşı falan daha dayanıklı olmasıymış. sürdüm bakalım...

canım sonucları yazarmısın bırkac gun sonra?? bıde fucıdını ne kdra aldın fıyat yanı ???

X