Lekeler, Çiller Koltuk Altındaki Siyahlık Nasıl Geçirilebilir?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

nehr__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2007
20
1
Arkadaşlar koltukaltlarımda sürekli bir siyahlık var, ne yapabilirim acaba? Önerilierinizi bekliyorum...

ben sodanın bıkını bolgesındekı sıyahlıgı aldıgını duymustum bı kere denedım ama sureklıı olması gerek bence cunku bı kerede işe yaramadı
belkı orda yarar ama ben bu soda ısınde kararlıyım fırsat buldukca yapacam :p

ben sodanın bıkını bolgesındekı sıyahlıgı aldıgını duymustum bı kere denedım ama sureklıı olması gerek bence cunku bı kerede işe yaramadı
belkı orda yarar ama ben bu soda ısınde kararlıyım fırsat buldukca yapacam :p

soda derken şişede satılan maden suyunumu yoksa hamur kabartmak içinde kullanılan toz danmı bahsediyorsunuz?

deneyeceğim arkadaşlar çok teşekkür ederim başka yollarını bilen varsa onlarında önerilerini bekliyorum çok can sıkıcı bişey bu ya sürekli kötü bi görüntü bıktım valla...

Suna Dumankaya ya sormuşlar bunu bir dene istersen

S: Merhaba Suna Hanım. Ben size Danimarka'dan yaziyorum. Koltuk altindaki siyahlanmalari nasil giderebilirim? Ayni şekilde bacakarasında da var.
(2007-04-30)

C: Taze siyah üzüm suyu sürüp kuruyunca ovarak çıkartın.Düzenli olarak da bebek pudrası kullanın. Rengi açılır.
(2007-04-30)

KOYU RENK KOLTUK ALTI İÇİN YOĞURT VE SİRKE

Suna ablacım, 24 yaşında evli bir bayanım. Sorunum koltuk altımda oluşan koyu renk. Sebebini bilemiyorum fakat zaman içinde ağda yapıp, arada jilet kullanmamdan oluştuğunu sanıyorum. Gittikçe kararıyor. Ben de lazere başladım.
Sevgiler, Gamze

Ben hep derim ‘Koltuk altı havasız kalıyor ve hamamda yapılacak kese, kan dolaşımını sağlayarak o bölgeyi rahatlatıyor’ diye. Hamam sonrası parfüm ve deodorant kullanmayın.

Bir tatlı kaşığı pirinç unu, bir yemek kaşığı yoğurt ve bir tatlı kaşığı sirkeyi maske yapın. 15 dakika koltuk altına sürün ve ovarak çıkarın. Yıkayıp kurulayın. Ardından limon suyu sürün, kuruyunca talk pudrası kullanın. Haftada iki kez yapılacak bu maske iyi gelecektir.

BENiM KAYINVALİDEM EMEKLİ HEMŞİRE
KENDİSİ ESMER TENLİ OLMASINA RAĞMEN KOLTUKLATI BEMBEYAZ.
BEPANTHENE KREM SÜRÜYOR AĞDADAN SONRA ( Doktordan duymuş )

BENDE ONDAN DUYDUĞUM GiBİ YAPIYORUM.
KOLTUKALTIMDA ASLA SİYAHLIK YOK.

pudraya dikkat!! pudra sanırım yabancı ulkelerde yasak.. benimde annem terleme olmasın diye pudra surerdi hep bir sure sonra koltuk altında bezeler oluşmaya başladı doktor pudranın sebeb olduğunu soylemişti

arkadaşlar koltuk altında siyahlık sanırım permatikk vuranlarda çıkıoo eger permatik kullandıysanıs oluomuşş ben hep ağdaylan alıomm

expıgment eczanede satılıyor.bepanten herseye ıyı zaten.nukhet duru cıldınde kullanıyormus.krem olarak.

bilgileriniz için saolun bende tek bende var sorun sanıyodum yinede içim rahatladı bende deneyeceyim

X