Sünnet Bayan sünnetçi

deryadanmend

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2011
105
0
kızlar biz bayanlar olarak artık her işe el attık hatta erkeklerin en önem verdikleri yere bile:KK64: dün bi arkadaşım oğlunun pipisini bi bayan sünnetçinin ellerine teslim etmiş hemde gözü kapalı bence bu kesim işini erkeklerden daha iyi yapıyoruz yani artık bayanlar bindiği dalı kendi elleriyle kesiyorlar $f64d9854576952c2ed04f69e6f655951[1].jpg

Son düzenleme:
benim oğlum şu anda 17 yaşında 9 yaşında sünnet oldu ve sünnetini yapan bayan cerrahtı ve hiç bir sorun da yaşamadık...
hem neden olmasın ki....bayanalar her işte başarılılar...

aynen sana katılıyorum bayanlar olarak her işte başarılıyız ne mutlu oğluna bi bayanın eliyle erkekliğe adım atmış:)) eminim hiç ağlamamıştır

aynen sana katılıyorum şekerim inan erkeklerden çok daha başarılıyız kesimde erkek çocukları bu konuda çok şanslılar:)))

kızlar biz bayanlar olarak artık her işe el attık hatta erkeklerin en önem verdikleri yere bile:KK64: dün bi arkadaşım oğlunun pipisini bi bayan sünnetçinin ellerine teslim etmiş hemde gözü kapalı bence bu kesim işini erkeklerden daha iyi yapıyoruz yani artık bayanlar bindiği dalı kendi elleriyle kesiyorlar Eki Görüntüle 265246

aa bu abla zonguldaklı nigar hanım teyzemin çok yakın arkadaşı beni de kendisi sünnet etti onun sayesinde erkekliğe ilk adımı atmıştım yıllar önce çok eski bi sünnetçi zonguldakta çoğu erkek çocukların pipisi onun ellerinde kesilmiştir) herkes acıtma sünnetçi amca derken bizler acıtma sünnetçi teyze diye bağırdık fotoğrafdaki gibi benimkiside makasla kesmişti şimdi tabi birazda kolaylaştı sünnet güzel bi anıydı

X