Bebek Beslenmesi Bebeği iştahsız olan anneler lütfen bakın !!!

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

DXUXNYA TATLISI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
364
3
Arkadaşlar benim bebeğim 6 aylık yoğurt meyve püresi ve mamadan başka hiç bişey yemiyor napmalıyım bildiğiniz vitamin ilaçları var mı?zorla yedirmekten usandım vallahi çocuğa çok çaresiz kaldım zorlamak da istemiyorum lütfen yardımcı olun :KK43:

ama arkadaşım hiç yemiyor zğzına değdiği anda sebze yemekleri yada çorbalar kesinlikle ağzını açmıyor şaşırdım vallahi

yoğurt yiyor demişsin, çorbayı yoğurtla karıştırıp denedin mi yada 1 kaşık yoğurt 1 kaşık çorba şeklinde. muhallebi yapıyormusun bide belki onu sever

Arkadaşlar benim bebeğim 6 aylık yoğurt meyve püresi ve mamadan başka hiç bişey yemiyor napmalıyım bildiğiniz vitamin ilaçları var mı?zorla yedirmekten usandım vallahi çocuğa çok çaresiz kaldım zorlamak da istemiyorum lütfen yardımcı olun :KK43:

bizim doktorumuz çinko eksikliği iştahsızlık yapabilir dedi ve zinfort diye bi damla verdi istersen doktoruna bi danış bu konuyu belki işe yarar ve iştahı açılır bebişinin

X