Çankırı karatekin hastanesi

asikumrall

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
504
1
çankırı karatekin hastanesi kadın doğum doktoru tavsiye edebilecek var mı
kontroller için oraya gitmek istiyorum ama hiç bi bilgim yok

benım doktorumu tavsıye etmek ıstıyorum sanaa eger halen burdaysan tabı :)) ilhan arslanpençe.. sorunun her neyse mukemmmel sonuclar cıkaran çok ıyı bır doktor allahım yardımcın olsun

off kimseden cevap yok

bende mehmet akif hocaya gidiyorum çok memnunum.ama çevremde bir takım lafalar duydum moralim çok bozuk.mehmet akif hoca doğuma girmeye biliyormuş,dünyaya getirdiği çocukların coğu kalça çıkıklığı oluyormuş.felaket moralim bozuk,ama doktorumu çok seviyorum ve güveniyorum.bu ay gittiğimde konuşucam,doğumuma onun girmesini istiyorum.eğer giremeyebilirim derse doktorumu değiştiricem.kafam çok karışık ve açıkcası korkuyorum.bütün bu yorumları diğer doktorun hastalarından duydum,mehmet akif hocanın hastalarından duymadım.bizim milletimiz abartmayı sever biraz,işte bizede acabamı sancıları kalıyor malesef.

bende çankırı karatekin hastanesinde pazartesi sezeryan olacam korkuyorum burda doğum yapanlar bana tecrübelerinizi yazarmısınız...

Ama ben gebe kalamamak la ilgili gittim kesinlikle ona gidin harika bir doktor güler yüzlü ilgili detaylıca takip ediyor hastalarını

Bende ilhan beyi düşünüyorum aslında Tüp bebek olduğu için endiseliyim hastahane imkanları yeterlimi aceba bilginiz varni yeni doğan yogun bakim üniteleri küvez felan
Maddi olarakmı maddi olarak pekte pahalı bir hastane dil benim bildiğim doğum olarak girişte 50 tl veriyorum bn kan tahliline para almiyolar tahlillere senin rahim ağzı yarasıyla ilgili bilgin varmı

Yani doğumla ilgili pek bilgim yok ama doktorun numarası var özelden verim sorrsan nilgi veriyolar ücretler hakknda

Yani doğumla ilgili pek bilgim yok ama doktorun numarası var özelden verim sorrsan nilgi veriyolar ücretler hakknda
Ücret sorun değil cnm bebeklerim ve benim sağlığım için gerekli imkanlar olsun yeterli.rahim ağzı yarası ile ilgili bilgim yok . Ilhan beyin numarasini verirsen çok sevinirim.

Ücret sorun değil cnm bebeklerim ve benim sağlığım için gerekli imkanlar olsun yeterli.rahim ağzı yarası ile ilgili bilgim yok . Ilhan beyin numarasini verirsen çok sevinirim.
Özelden yazcam canm ama sekreteri kullaniyo banada adam gibi cevap vermiyo ama ararsan mecbur açıyo sekreterde kaliyo haberin olsun

İlhan arslanpençe çok iyi benim doktorum
merhaba canım bizim de bir yılı geçti bebeğimiz olmuyor çankırı devlet hastanesine gittim. bi faydasını göremedim. bu ay yine adet oldum o yüzden bu ayda bekleyeceğim bi daha ki adetimin 3. günü ilhan beye gideyim diye düşünüyordum bir çok kişiden duydum adını. sen ne zamandır ilhan beye gidiyorsun tedavi yöntemi nasıl? devletteki bize aşılama dedi ilhan bey nasıl yani maddiyatçı biri mi. yardımcı olursan çok sevinirim

Canm ben 4 aydr ona gidiyorum.maddiyatcı deyil onca şey yaplyo özel bi hastane oldu halde para çok gitmiyo doğrusu. İlhan bey çok güler yüzlü eşime ayrı bana ayrı anlattı durumumla ilgili

Bu arada orada aşılama 1700 falan hepsi beraber bn sadece sormuştum.

Bu arada orada aşılama 1700 falan hepsi beraber bn sadece sormuştum.
siz aşılama yaptırmadınız sanırım. devlet hastanesi aşılama dedi benim eşimde sperm sayısı az çıkmıştı ama o tahlili yaptıralı da epey oldu sonrasında ben ona keçi boynuzu kürü falan yaptım ve daha bi çok kür eminim sayı ve hareket arttı ama hala olmuyor. hatta ben karatekinde hsg çektirdim o zaman ilhan bey izinliydi kadriye hanım çekmişti hsg yi 400 tlye çektirmişti. umarım ilhan bey derdimize derman olur. bu arada tahlillern ücreti falan ne kadar

X