transferin 12.günü düşük beta hcg ile hamile olan varmı

LILYUM78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
32
12
merhaba arkadaşlar bu gün transferimin 12.günü test günü olarak yarına gün verilmişti ama ben bu gün özel birhastanede kan testi yaptırdım.değer 7;12 çıktı.oldukça düşük tek embriyo transfer edildi 2.gün.değeri bu kadar düşük olup sonradan yükselen kimse varmı.forumda bu konu ile ayrıntılı bir bilgi bulamadım.2 gün sonra testi tekrarlıycam.bu konu hakkında bilgisi olanlar acil yardım lütfen

merhaba arkadaşlar bu gün transferimin 12.günü test günü olarak yarına gün verilmişti ama ben bu gün özel birhastanede kan testi yaptırdım.değer 7;12 çıktı.oldukça düşük tek embriyo transfer edildi 2.gün.değeri bu kadar düşük olup sonradan yükselen kimse varmı.forumda bu konu ile ayrıntılı bir bilgi bulamadım.2 gün sonra testi tekrarlıycam.bu konu hakkında bilgisi olanlar acil yardım lütfen

inş bebeğin sana sıkı sıkı tutunmuştur canım.benim 11.gün değerim 13 dü.çok şükür şimdi 36 haftalık hamileyim.inş sende hamilesindir.2 gün sonra güzel haberler verirsin bize.

inş bebeğin sana sıkı sıkı tutunmuştur canım.benim 11.gün değerim 13 dü.çok şükür şimdi 36 haftalık hamileyim.inş sende hamilesindir.2 gün sonra güzel haberler verirsin bize.

İnşallah bende senin gibi güzel haberler alırım.hayırla ve sağlıkla bebeğini kucağına alman dileğiyle. bana umut verdin çok teşekkürler.

var canım benim.. benim 12 gün değrim 8 çıktı.. hüngür hüngür ağla doktora iğnelewri bırakacağım dedi... bırakma ne olur ne olmaz dedi... kızarak doktora 2 gün daha kullanayım dedim.. 14 gün değerim 23 e sonra katlana katlana çıktı.. ancak düşük ile sonuçlandı ama hamileydim... yani vucuttan vucada değişiyor geç tutunmuş olabiliyor.. Allah ne demişse o oluyor.. inşallah senin yüzün güler...

benım bugun transferımın 7 gunu kanda baktırdım 4.98 cıktı umıt varmıdır sızce 6 gun dondurulmus embrıyoydu normalde 8 ekımde baktırmam gerek

var canım benim.. benim 12 gün değrim 8 çıktı.. hüngür hüngür ağla doktora iğnelewri bırakacağım dedi... bırakma ne olur ne olmaz dedi... kızarak doktora 2 gün daha kullanayım dedim.. 14 gün değerim 23 e sonra katlana katlana çıktı.. ancak düşük ile sonuçlandı ama hamileydim... yani vucuttan vucada değişiyor geç tutunmuş olabiliyor.. Allah ne demişse o oluyor.. inşallah senin yüzün güler...

Bende ilaçlarımı kullanıyorum hala.hatta istemeyerekde olsa dün akşam progestan iğnemi vuruldum.Salı günü yine iğne günüm o gün testi tekrarlıycam bakalım ne çıkacak.Seninde dediğin gibi Allah Ol der ise her şekilde olur.Ama böyle arada kalmak çok kötü.negatifse negatif pozitifse pozitif ama benimki ikiside değil.Bu arada yoğun hamilelik belirtilerimde var acaba kimyasal gebelik oldusa hamilelik belirtileri yinede olurmu

merhaba arkadaşlar bu kimyasal gebelik nasıl oluyor birisi bana açıklayabilirmi doktor bize böyle bişeyden hiç bahsetmedi

kanda değer pozitif olup normalden düşük olursa kimyasal gebelik oluyor bildiğim kadarıyla

Canim dpgurdun mu brbegini bende ayni buruk bi sevincle 2 gun sonra kan vericem transfer sonrasj 9 cu gunum 7,7 cikti ins katlar

Canim nasilsin cok zaman gecmus ama buraalardamisin sonucun ne oldu bende aymi sendenim 9 gun degerim 7,7 cikti

Arkadaşlar merhaba
Transferin 10. Günü 46
12. Günü 70
çıktı dr karamsar konuştu ama başka bi dr sıkıntı yok artar dedi :KK43: sıkıntılıyım çok pzt bi daha yapıcam ama tedirginim çok

tedirgin olma.bende de degerler böyleydi aşagı yukarı kizim 8 aylik oldu.
Allah bağışlasın öncelikle Çok teşekkür ederim dr olunsuz olma ihtimali daha yüksek falan deyince sinirlerim bozuldu yarın tekrar yaptrcAz testi 14. Gün oluyor

ArkadaşlaR merhaba transfer sonrası
10. Gün 46
12.gün 69,75
14. Gün 136 olmuş
18. Güne tekrar istedi iyiye gidiyomuyum

Canım ben varım benim transferin 11.ci günü 5.52idi çok şükür gebeyim simdi tabi çok yeni sen ne yaptın

X