Bu sayfa senin için BEBEĞİM....

bebisimolsun

tatlı meleklerim:)
Kayıtlı Üye
18 Mart 2011
3.971
3
Kızlar uzun süredir bebek istiyorum bıkmadan usanmadan dua edip bekliyorum meleğimi...Benim gibi olan eminim çok kişi vardır.Amacımız burada birbirimize destek olmak ,yardımcı olmak, birbirimizi anlamak olsun.Yeni sayfamıza hepinizi bekliyorum.....

İSİMBATDURUMCİNSİYET
passifflora12ağustos HAMİLEEE:KK49:HOŞGELDİN DENİZ(7 Nisan):nazar:
beloved1119ağustosHAMİLEEE:KK49:HOŞGELDİN CEMRE(12 Nisan):nazar:
utopya0611ekimHAMİLEEE:KK49:HOŞGELDİN KUZEY EMİR(15 Haziran):nazar:
cardelenss21ekimHAMİLEEE:KK49:HOŞGELDİN SARE:nazar:
pourqua24ocakHAMİLEEE:KK49:HOŞGELDİN ARDA(6 Ekim):nazar:
masumiyet25ocakHAMİLEEE:KK49:HOŞGELDİN ECE(1 EKİM):nazar:
mysea1 şubatHAMİLEEE:KK49:HOŞGELDİN BEBEK:nazar:
hepberaber1 HaziranHAMİLEEE:KK49:HOŞGELDİN MEHMET TUNA(25 OCAK):nazar:
snowflaken23 AğustosHAMİLEEE:KK49:HOŞGELDİN ZAFER YİĞİT(12 NİSAN):nazar:
bebisimolsun12 EkimHAMİLEEE:KK49:HOŞGELDİN ALİ EYMEN & TUNCAY EFE & SERRA(6 MAYIS):nazar:
tondora12 KasımHAMİLEEE:KK49:oğlumuz yolda:nazar:
hayal11418 OcakHAMİLEEE:KK49:2 kızımız yolda:nazar:
orlic7 OcakHAMİLEEE:KK49:kızımız yolda:nazar:
naz03418 MayısHAMİLEEE:KK49:kızımız yolda:nazar:

[tr]

Son düzenleme:
bu yepyeni tertemiz sayfaya ilk yorumu yapmak bana nasipmiş demek:KK1: topiğin hayırlı olsun canım inşallah şans getirir hepimize.

Kızlar uzun süredir bebek istiyorum bıkmadan usanmadan dua edip çabalıyorum.Benim gibi olan eminim çok kişi vardır.Amacımız burada birbirimize destek olmak ,yardımcı olmak, birbirimizi anlamak olsun.Yeni sayfamıza hepinizi bekliyorum...

eğer özel olmazsa bişey sorucam ne kadarlık evlisin ne zamandır istiyorsunuz canım

arkadaşlar uzun zamandır kk dayım.. Herkes kendini tanıtırsa iyi olur..İsmim Melis,27 yaşındayım,öğretmenim,15 aydır bebek istiyoruz sizde kendinizi tanıtın arkadaşlarr

Ahh bebeğim anneni çok bekletmeden gell....
çok ama çok istiyorummmm hayırlı sağlıklı olması en başta tabi
rabbim sana sığınıyorum..

arkadaşlar uzun zamandır kk dayım.. Herkes kendini tanıtırsa iyi olur..İsmim Melis,27 yaşındayım,öğretmenim,15 aydır bebek istiyoruz sizde kendinizi tanıtın arkadaşlarr

evett melis hanım tanıtayım kendimi ben bahar yaşım sizden küçük :KK1:26 yaşımdayım 15aydır bebek istiyorum.yarışmacılara başarılar dilerim.sorunlarım var hemen anlatayım.
bir tarafta pko görünümü var
tahlillerim normalmiş lh4.45 fsh 6.78 prolaktin önce 66 çıktı sonra dostineksle 1,42ye düşmüş
düzenli adet görüyorum sayılır en uzun 32gün en kısa 28günde bir olurum her ay değişir tabi.
bu ay ovulasyon testi ve ateş ölçme yöntemini kullanıyorum aama bişey anlamadım:26:

evett melis hanım tanıtayım kendimi ben bahar yaşım sizden küçük :KK1:26 yaşımdayım 15aydır bebek istiyorum.yarışmacılara başarılar dilerim.sorunlarım var hemen anlatayım.
bir tarafta pko görünümü var
tahlillerim normalmiş lh4.45 fsh 6.78 prolaktin önce 66 çıktı sonra dostineksle 1,42ye düşmüş
düzenli adet görüyorum sayılır en uzun 32gün en kısa 28günde bir olurum her ay değişir tabi.
bu ay ovulasyon testi ve ateş ölçme yöntemini kullanıyorum aama bişey anlamadım:26:

süpersin baharcım:KK1: bende aynen ovulasyon testi kullandım ve ateş ölçüyorum inşallah işe yarar adetime 7 gün kaldıı:18:

öncelikle hoşgeldin canım...3 yılllık evliyim 15 aydır istiyoruz canım sen?

hoşbulduk canım ben de esra 27 yaşımdayım 7 yıllık evliyim
5 yaşında bi oğlum ve 7,5 aylık bi kızım var çok şükür
ama ben de öyle kolay bebek sahibi olamadım cnm
11 ayın sonunda hamile olduğumu öğrenmiştim o kadar
canını sıkma ben artık olmaz diye inandırmıştım kendimi
stres çok olumsuz etkiliyo .doktora gittin mi bişey dediler mi

sayfa cok ılerlemeden bende mesajımı yazıyım dedım.ınsallah yenı topıkımız hepımıze sans getırır:KK34: yaşım 26 ama tam bır ay sonra 27 olucam :)))4 yıllık evlıyım 3 yıldır bebıs ıstıyoruz sagda pco goruntusu var var solda da seroz kıstedonem bır kıstım vardı amelıyatla 2.5 ay once kurtuldum ve mutluyum:KK76::KK76::KK76:herkese bol sans dılıyorum gorusmek uzere:KK3::KK3::KK3:

Son düzenleme:
hoşbulduk canım ben de esra 27 yaşımdayım 7 yıllık evliyim
5 yaşında bi oğlum ve 7,5 aylık bi kızım var çok şükür
ama ben de öyle kolay bebek sahibi olamadım cnm
11 ayın sonunda hamile olduğumu öğrenmiştim o kadar
canını sıkma ben artık olmaz diye inandırmıştım kendimi
stres çok olumsuz etkiliyo .doktora gittin mi bişey dediler mi

evet esracım stres gerçekten mahvediyor bizi dr a gittim herşey yolunda dedi artık bakalım hayırlısı neyse o olsun

sayfa cok ılerlemeden bende mesajımı yazıyım dedım.ınsallah yenı topıkımız hepımıze sans getırır:KK34: yaşım 26 ama tam bır ay sonra 27 olucam :)))4 yıllık evlıyım 3 yıldır bebıs ıstıyoruz sagda pco goruntusu var var solda da seroz kıstedonem bır kıstım vardı amelıyatla 2.5 ay once kurtuldum ve mutluyum:KK76::KK76::KK76:herkese bol sans dılıyorum gorusmek uzere:KK3::KK3::KK3:

hoşgeldin hülyacım inşallah yeni topğimiz bize meleğimizi getirir

eee haydi kızlar yokmuu hiç benim durumumda olan uzun süredir bekleyen,tavsiyeleri olan,kür önerileri olan vs...deneyimlerimizi paylaşalım:KK34:

merhaba fıstıklar bende geldim..
duygu ben 24 yasındayım 1.5 yıllık evliyim ve bende 6 ayı geçti bebikim olmuyoo :KK43:
1.5 yılın 1 yılında dogum kontrol hapı kullandım fakar haptan sonra adetlerim çok düzensizleşti bu ayda hala adet olmadım 32.günümdeyim hiçte olucak gibi değilim..
yumurtalıklarımda ufak tefek kistler varmıs fakat dr pko görüntüsü yok demişti ancak ben artık bu kdr düzensizlikten sora ondan şüpheleniyorum..
napalım artık kısmet allah ne zmn nasip ederse insallah bebikimizi bekliyoruz...

merhaba fıstıklar bende geldim..
duygu ben 24 yasındayım 1.5 yıllık evliyim ve bende 6 ayı geçti bebikim olmuyoo :KK43:
1.5 yılın 1 yılında dogum kontrol hapı kullandım fakar haptan sonra adetlerim çok düzensizleşti bu ayda hala adet olmadım 32.günümdeyim hiçte olucak gibi değilim..
yumurtalıklarımda ufak tefek kistler varmıs fakat dr pko görüntüsü yok demişti ancak ben artık bu kdr düzensizlikten sora ondan şüpheleniyorum..
napalım artık kısmet allah ne zmn nasip ederse insallah bebikimizi bekliyoruz...

hoşgeldin duygucumm pko görüntüsü yoksa endişe etme canım bence yumurtlama takibi klomen vs kullanabilirsin denedinmi hiç

X