yanak dolgusu hakkında yardım ve bilgi lütfen....

Kizlar iyi aksamlar.Yillardir takip ediyordum ama simdi benim de bi derdim var tecrubeli arkadaslarim ilgilenirse cok sevinirim.5 yildir pek cok estetik yaptiriyorum burun meme dolgu botoks pek cok cilt estetigi vs.Yuzum biraz zayif yasim 33 cok olmamak suretiyle yuzume volum kazandirmak icin yanak dolgusu yaptirmak istedim ancak sapsallik ettim ve yillardir butun islemlerimi yapan ben ve ne istedigimi cok iyi bilen doktoruma yaptiracagima hic tanimadigim bi doktora yaptirdim.Doktora genel bi volum istedigimi eger gozum buna alosirsa ve hosuma giderse artirabilecegimi soledim tamam dedi.Doktor sadece elmacik kemigime dolgu yapti actigi butun tupu enjekte etmedi tabi ben istemedim diye.O an hafif bi doluluk oldu o bolgede ama ertesi gun bildiginiz sisti ve yuzum ucgen oldu delirdim tabi uzuntuden.Sali gunu enjeksiyon yapilali tam bi hafta olmus olacak.Sislik biraz indi ancak sag elmacik kemigi uzerinde bi tik daha doluluk var.Anneme solememistim o da hicbisey anlamadi tabi ben yuzumu santim santim bildigim icin taktim fena halde.Cok bi enjeksiyon olmadi ancak ben bu halime alisamadim begenmedim de.Belki de doktor hatali yapmadi benim yuzume bu islem yakismamis da olabilir.Sonucta her elmacik kemigi olan guzel olmuyo diye dusunuyorum.Doktora 3.gun kontrole gittim bence bi sorun yok ama biraz bekleyelim eger memnun kalmazsaniz hyalurodinas la eritiriz bi yan etkisi de yok dedi ki bu eritme islemini hemen yapalim diye gitmistim ben ama o bekleyelim dedi tamam dedim.Kizlar size sorum su bu dolgu ne kadar surede erir.Dolgum juvaderm vucudum dudak dolgum ve botoksum dahil pek cok islemi cabuk tuketiyor.Ilk dudak dolgum sadece 1 ay dayanmisti.Botoksum 4.ay yenileme istiyor saclarim boya tutmuyor kasimda da kontur 6.ay yenilenme istiyor.Bu elmacik kemigi dolgusu da bole olur insallah yoksa eritme yapalim dicem cunku alisamiorum yuzume.Kizlar size tavsiyem yuzunuze yapilacakozellikle dolgu islemi icin soluorum her islemi defalarca dusununyuz bu baska seye benzemio.Tek tesellim kalici dolgu degil.

Kizlar iyi aksamlar.Yillardir takip ediyordum ama simdi benim de bi derdim var tecrubeli arkadaslarim ilgilenirse cok sevinirim.5 yildir pek cok estetik yaptiriyorum burun meme dolgu botoks pek cok cilt estetigi vs.Yuzum biraz zayif yasim 33 cok olmamak suretiyle yuzume volum kazandirmak icin yanak dolgusu yaptirmak istedim ancak sapsallik ettim ve yillardir butun islemlerimi yapan ben ve ne istedigimi cok iyi bilen doktoruma yaptiracagima hic tanimadigim bi doktora yaptirdim.Doktora genel bi volum istedigimi eger gozum buna alosirsa ve hosuma giderse artirabilecegimi soledim tamam dedi.Doktor sadece elmacik kemigime dolgu yapti actigi butun tupu enjekte etmedi tabi ben istemedim diye.O an hafif bi doluluk oldu o bolgede ama ertesi gun bildiginiz sisti ve yuzum ucgen oldu delirdim tabi uzuntuden.Sali gunu enjeksiyon yapilali tam bi hafta olmus olacak.Sislik biraz indi ancak sag elmacik kemigi uzerinde bi tik daha doluluk var.Anneme solememistim o da hicbisey anlamadi tabi ben yuzumu santim santim bildigim icin taktim fena halde.Cok bi enjeksiyon olmadi ancak ben bu halime alisamadim begenmedim de.Belki de doktor hatali yapmadi benim yuzume bu islem yakismamis da olabilir.Sonucta her elmacik kemigi olan guzel olmuyo diye dusunuyorum.Doktora 3.gun kontrole gittim bence bi sorun yok ama biraz bekleyelim eger memnun kalmazsaniz hyalurodinas la eritiriz bi yan etkisi de yok dedi ki bu eritme islemini hemen yapalim diye gitmistim ben ama o bekleyelim dedi tamam dedim.Kizlar size sorum su bu dolgu ne kadar surede erir.Dolgum juvaderm vucudum dudak dolgum ve botoksum dahil pek cok islemi cabuk tuketiyor.Ilk dudak dolgum sadece 1 ay dayanmisti.Botoksum 4.ay yenileme istiyor saclarim boya tutmuyor kasimda da kontur 6.ay yenilenme istiyor.Bu elmacik kemigi dolgusu da bole olur insallah yoksa eritme yapalim dicem cunku alisamiorum yuzume.Kizlar size tavsiyem yuzunuze yapilacakozellikle dolgu islemi icin soluorum her islemi defalarca dusununyuz bu baska seye benzemio.Tek tesellim kalici dolgu degil.
Canım üzme kendini sonuçta geçici bişey senin tutmuyomuş zaten daha çabuk geçer bence ben ne diyim benim ki yağ dolgusu ve nasıl eriticem bilemiyorum

B Burkaya canim seni cok iyi anliyorum.Ben disardan bile kimsenin anlamadigi dolguma kafayi takmisken senin takmaman elde degil.Hyalurodinas i sordun mu doktoruna.Dolguyu eritmek icin bi enjeksiyonmus canim.

Canım ben kendim yaptırdım, yanaklarda çukur vardı oralara ve birde burun ucuna yapıldı 2cc yapıldı ve 750tl ödedim tabiki pazarlıkla aslında 1000tl olduğunu söyledi dr. bu arada Dr. Güner uysal benim 1.5 yıl oldu yeni yapılmış gibi duruyor.
Ayrıca yanaklara 4cc bence çok fazla
Merhaba canım. Aqualift dolgu hala duruyor mu yanağında eridi mi ?

Before after şeklinde foto yok :/ cunku 2 yıl boyunca farklı farklı denedigim için yüzüm şekilden şekilde girdi..Mustafa Karataş ve Alp Mamak..Bu iki isimden çok memnun kaldım

Merhaba emel Hanım,

Şu an yüzünüz ne durumda, ben iki yıl önce m karataş a götürmüştüm annemi.

Buradan okuduğum tecrübelerin ışığında , İnanın eskaza bir işlem yaptırmadığıma çok seviniyorum adeta çünkü anneme Thermage önermişti (Ultheraphy) ve o zaman için 7500 Tl gibi bir rakam istmişti.
O dönem fiyat çok yüksek geldiği için iyi ki askıya almak zorunda kalmışız ve iyi ki ama iyi ki bu platform oluşmuş :)

Biraz geç girdim bazı önceliklerimden fakat şuzamandan itibaren yaşadıklarımı ve birebir şahit olduklarımı daha sık paylaşıyor olacağım.

Buradaki hemcinslerime tekrar müteşekkilim. Yine de Mustafa bey in cerrahlığına laf etmek istemem peşin hükümlü olmamak adına.

Okuduklarımdan referans alarak belirtiyorum ki asimeri yaratan bir işlemin (bir kadına anında önerilmemesi gerektiği ) hatta hiçbir şekilde uygulanmaması gerektiği görüşündeyim. Çünkü bize o gün direk önerilip hakkında bilgilendirilmeden gönderilmiştik, faciadan dönmüşüz :)

B Burkaya canim seni cok iyi anliyorum.Ben disardan bile kimsenin anlamadigi dolguma kafayi takmisken senin takmaman elde degil.Hyalurodinas i sordun mu doktoruna.Dolguyu eritmek icin bi enjeksiyonmus canim.
Merhaba lar banada en son 1 ay once yapildi dolgu birun kenarindaki cizgiye degilde uste yapmis enyeresan valla tobe tobe katlamali bir bolge oldu ne masajla iniyo nede baska biseyle bende eritme yontemi ariyorum eritme islemini yaptirdiniz mi

Merhaba kızlar dün yüzüme yağ enjeksiyonu yapıldı ve yüzüm bugün çok sis tahmini bu sislik ve morluklar ne zaman iner gerçekten çok telasliyim okula bu halde nasil gideceğim bilmiyorum

ben yaptırdım ayın 19unda. aqualift ile göz altı ve elmacık kemiklerime yapıldı. kesinlikle öğle arası operasyonu hemen dışarı çıkabilirsiniz düşüncelerine inanmayın. benim nerdeyse bir hafta oldu hala göz altların ve yanağımın bir yanı mor. şişlikler tam geçmedi. hele ilk 4 gün sağlam bi dayak yemiş travesti gibi görünüyordum.şu morluklar geçince sonucu yazarım şu an rezalet görünüyorum
Lamia yuzundeki dolgu şuan nasil duruyor erime oldumu? Bende yaptirdim ama cok pismanim eritmek istiyorum bunu nasil eritebiliriz

Canım ben yanaklarım dolsun diye yaptırmadım benim bariz bir şekilde çukur vardı yanağımda onun içi dolduruldu ve burun ucu ile ağız kenarına biraz koyuldu. eylül 2011 de yapıldı hiç erime olmadı henüz yapıldığı gibi duruyor ama dolgu sonrası 1hafta kadar şişlik ve morarma oluyor. Bu arada yüzünü soyduracaksan bencede önce onu yaptırman doğru olur, bendede güneş lekeleri var onun sonuçlarını yazarsan sevinirim. Pazarlık yapmayı unutma
Canim sen hangi dolguyu yaptirdin uzerinden baya zaman gecmis erime oldumu... bende yuzume aquafilling yaptirdim ama cok pismanim bunu nasil eritebiliriz..

Ben yıllar önce yaptırdım. Hiç doğal olmadı. Yanaklarım garip bir şiş gibi görünüyor. Yapacak doktoru iyice araştırın. neyle dolduracağını önceden kesinlikle görün. Ne yapacağını iyi bilmeden yaptırmayın. Doğal malzeme deyip silikonla dolduruyorlar.
Silikon kalıcı ve geri dönüşü yok.
Senin yuzune hangi dolgu yapildu ve erime olmadimi halen

Suan ne durumda erittirdinmi

yuzunuze kendi yaginizdan dolgu yaptirin bence. baska dolgu malzemesi yuz ifadenizi komiklestirir bence.

yuzunuze kendi yaginizdan dolgu yaptirin bence. baska dolgu malzemesi yuz ifadenizi komiklestirir bence.
Arkadaşm yaptırmıştı ilk iki ay güzeldi şimdi dolgular aşağı indi. Yüzünün yanları engebeli şiş şiş değil ama zarafeti gitti şişlikten :KK43:
Birebir gördüm Dikkat edin aman..

X