yanak dolgusu hakkında yardım ve bilgi lütfen....

giallo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2011
45
1
Arkadaşlar lütfen bilgisi olan veya yanak dolgusu yaptıran varsa deneyimlerini ve bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim..
Yaptırmayı çok uzun zamandır düşünüyorum ama tam karar veremiyorum yanak dolgusunda kalıcılık oluyor mu? operasyon zor mu,özellikle ANKARA da yaptıran ve memnun olan varsa paylaşırsa çok sevinirim...

arkadaşlar yanak dolgusu yaptıran yok mu hiçç???

tatlım sen yanlış forumdasın..
yanak dolgusu ile ilgili bilgi alabilecegin baska forumlar var
mesala "Dolgu (Restylane)" adlı forumu takip et ve oku.orada cok güzel bilgiler ver bana cok yararı oldu:KK1:

çok teşekkür ederim ben pek bilmiyorum ama bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederimm...

ben pek bilmiyorum bu form işlerini bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim..

ben yaptırdım ayın 19unda. aqualift ile göz altı ve elmacık kemiklerime yapıldı. kesinlikle öğle arası operasyonu hemen dışarı çıkabilirsiniz düşüncelerine inanmayın. benim nerdeyse bir hafta oldu hala göz altların ve yanağımın bir yanı mor. şişlikler tam geçmedi. hele ilk 4 gün sağlam bi dayak yemiş travesti gibi görünüyordum.şu morluklar geçince sonucu yazarım şu an rezalet görünüyorum

ben yaptırdım ayın 19unda. aqualift ile göz altı ve elmacık kemiklerime yapıldı. kesinlikle öğle arası operasyonu hemen dışarı çıkabilirsiniz düşüncelerine inanmayın. benim nerdeyse bir hafta oldu hala göz altların ve yanağımın bir yanı mor. şişlikler tam geçmedi. hele ilk 4 gün sağlam bi dayak yemiş travesti gibi görünüyordum.şu morluklar geçince sonucu yazarım şu an rezalet görünüyorum

Ne güzel demişsiniz. Öğle arası vs diye insanları kandırmaya çalışıyorlar. bu tarz işlemlerin en hafifi botoxdur yaptırıp hemen çıkabilirsiniz. Onda bile iğne giriş yerinde morarma olabilir.

Öğle arasıymış:KK47: İnsanların paralarını hemen almak için ne güzel konuşuyorlar. Adam gibi anlatsalar ya kişi de kendini ona göre hazırlayıp uygun bir zamanında yaptırsa:KK47:

İçimi döktüm valla.. Takmıştım bu öğle arasıcılaraEn Büyük KK

Ne güzel demişsiniz. Öğle arası vs diye insanları kandırmaya çalışıyorlar. bu tarz işlemlerin en hafifi botoxdur yaptırıp hemen çıkabilirsiniz. Onda bile iğne giriş yerinde morarma olabilir.

Öğle arasıymış:KK47: İnsanların paralarını hemen almak için ne güzel konuşuyorlar. Adam gibi anlatsalar ya kişi de kendini ona göre hazırlayıp uygun bir zamanında yaptırsa:KK47:

İçimi döktüm valla.. Takmıştım bu öğle arasıcılaraEn Büyük KK
Aynen ben de taktım öğle arasıcılara:)) Gerçeklikten uzak ,para tuzakları.

Canım sen aqualift mi yaptırdın .Ben bir kaç doktora sormuştum , aqualift göz altına yapılmaz demişlerdi.Geçiici dolgu bile gözaltına tavsiye edilmiyor ki.......aqualift 5 yıl kalıcılığı olan bir dolgudur.Neyse inşallah sonuç güzel olur .Ayrıca dolguyu lamia mı teyzesi mi yaptırdı yazarsan iyi olur.Çünkü teyzenin operasyon sonrası gözaltları çok güzeldi.Hangi doktor yaptı ?Sonuçları bekliyoruz.

Son düzenleme:
Aynen ben de taktım öğle arasıcılara:)) Gerçeklikten uzak ,para tuzakları.

Canım sen aqualift mi yaptırdın .Ben bir kaç doktora sormuştum , aqualift göz altına yapılmaz demişlerdi.Geçiici dolgu bile gözaltına tavsiye edilmiyor ki.......aqualift 5 yıl kalıcılığı olan bir dolgudur.Neyse inşallah sonuç güzel olur .Ayrıca dolguyu lamia mı teyzesi mi yaptırdı yazarsan iyi olur.Çünkü teyzenin operasyon sonrası gözaltları çok güzeldi.Hangi doktor yaptı ?Sonuçları bekliyoruz.

ben lamianın kendisiyim:) işlem olmadan doktor fotolarımı çekti yüzüm düzelince tekrar çekecek hem öncesi hem sonrası fotolarımı koyucam siteye. dolgu aqualift. ben de tereddütte kaldım göz altına olması konusunda ama doktor olur dedi. şu an görüntü daha iyi hani morlukları kapatınca hoş görünmeye başladı. ama zaman neyi gösterir bilemem. doktorum ozan balık

ben lamianın kendisiyim:) işlem olmadan doktor fotolarımı çekti yüzüm düzelince tekrar çekecek hem öncesi hem sonrası fotolarımı koyucam siteye. dolgu aqualift. ben de tereddütte kaldım göz altına olması konusunda ama doktor olur dedi. şu an görüntü daha iyi hani morlukları kapatınca hoş görünmeye başladı. ama zaman neyi gösterir bilemem. doktorum ozan balık
Canım güzel olmasına çok sevindim.Demek iyi ellerde gözaltına da yapılıyor. Laimiacığım dolgu elinle hissediliyor mu yazarsan sevinirim.Doktor adı için teşekkürler .Resimlerini merakla bekliyorum.

Canım güzel olmasına çok sevindim.Demek iyi ellerde gözaltına da yapılıyor. Laimiacığım dolgu elinle hissediliyor mu yazarsan sevinirim.Doktor adı için teşekkürler .Resimlerini merakla bekliyorum.

canım sağ tarafta hissettiğim bişey yok ama sol göz altımda pirinç tanesi kadar bi şişlik var gibi ama bilmiyorum geçer mi kalır mı. sağda da vardı o geçti mesela ama bu daha geçmedi. çok fazla elleyemiyorum ama elime gelen bişey yok. bu arada elleyememe nedenim ağrı acı değil tamamen psikolojik :) Doktor adını bi önceki sayfada söyledim gözünden kaçtı sanırım :) ozan balık
Son durum yanağımdaki morluk çok silikleşti göz altlarımda iki kalın çizgi halinde morluk duruyor ama zaman geçtikçe hoş görünüyor memnunum yani :)

kendi yağımdan dolgu yaptırdım.ilk bir kaç gün şişler oluyor.daha sonra yüz yerine oturuyor.görüntü güzel ama kendi yağım çabuk eriyor. keşke uzun süre kalıcı olsaydı.sonuçtan memnunum.dr.um cengiz ersezen

kendi yağımdan dolgu yaptırdım.ilk bir kaç gün şişler oluyor.daha sonra yüz yerine oturuyor.görüntü güzel ama kendi yağım çabuk eriyor. keşke uzun süre kalıcı olsaydı.sonuçtan memnunum.dr.um cengiz ersezen

Koyulan yaglarin hepsimi eridi?? bende yag enjeksiyonu olmayi dusunuyorumda 1 iki kere yapildiktan sonra kaliciligi kesin diye biliyorum:44:

sen nerde yaptırdın canım, maliyeti ne kadar bu işlemlerin

benim kafam çok karıştı şimdi yağ enjeksiyonuda tam kalıcı olmuyor herhalde peki en iyisi hangisi?

ankarada önerebileceğiniz dr varmı lütfenn....

benim kafam çok karıştı şimdi yağ enjeksiyonuda tam kalıcı olmuyor herhalde peki en iyisi hangisi?

ankarada önerebileceğiniz dr varmı lütfenn....

Merhaba,

Ankara da doktor cümlesini duyunca kendimi tutamıyorum ben bugün,,Varr tabii varr:)) Daha bugün bana Radiesse dolgu yapan ve çok memnun kaldığım Dr. Ferruh BİNGÜL var,
çok taze henüz ve hafif şişlikler var ama böyle bile çok güzel oldum,,öğle arası tuttu yani bende bu kez :))),,demek ki istisnalar olabiliyormuş,,çok şükür şanslıymışım sanırım,,,umarım yardımcı olmuşumdur,

sevgiler..

herkese tsk ederim ben yag enjeksiyonu yaptirdim dogal old icin fakat birsey kalmadi ....
iyi ki de kalmamis cunku yakismamisti cok sukur... :))))

Koyulan yaglarin hepsimi eridi?? bende yag enjeksiyonu olmayi dusunuyorumda 1 iki kere yapildiktan sonra kaliciligi kesin diye biliyorum:44:

Yaptırmayın.Çok çabuk eriyor kendi yağınız.İlk yapıldığında süper ancak sonra eriyor.1 yıl bile kalmıyor.Ayrıca ilk yapıldığında yüz çok şişiyor.Eğer toplu suratınız varsa fecişiş gelebilir.

Yaptırmayın.Çok çabuk eriyor kendi yağınız.İlk yapıldığında süper ancak sonra eriyor.1 yıl bile kalmıyor.Ayrıca ilk yapıldığında yüz çok şişiyor.Eğer toplu suratınız varsa feci şiş gelebilir.

X