yanak dolgusu hakkında yardım ve bilgi lütfen....

doktora bu yanakları göstereceğim süper

Eklentiler

• $aysun-kayaci.jpg
    $aysun-kayaci.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 191
canım sağ tarafta hissettiğim bişey yok ama sol göz altımda pirinç tanesi kadar bi şişlik var gibi ama bilmiyorum geçer mi kalır mı. sağda da vardı o geçti mesela ama bu daha geçmedi. çok fazla elleyemiyorum ama elime gelen bişey yok. bu arada elleyememe nedenim ağrı acı değil tamamen psikolojik :) Doktor adını bi önceki sayfada söyledim gözünden kaçtı sanırım :) ozan balık
Son durum yanağımdaki morluk çok silikleşti göz altlarımda iki kalın çizgi halinde morluk duruyor ama zaman geçtikçe hoş görünüyor memnunum yani :)

Tatlım geçiyor onlar ovuşturma dokunma sakın. buzla masaj yapabilirsin hafif bir şekilde bende de vardı.Benim doktorum medicalden seran göçer. öneriyorum tüm hanımlara gayet dikkatli titiz işini bilen biri.

Canım daha soydurma işlemini yapamadım yapınca mutaka yazıcam burdan herşeyi adım adım merak etme :) Yalnız diğer dolgu vs olayını doktorla henüz görüşemedim fırsat bulamadım haftaya yıllık iznimde inşallah bi görüşüp ikisinide halletmeye çalışıcam önce leke olayını halletmeye çalışıcam bakalım inşallah güzel haberler yazarım :)

merhaba bn cılt uzmanıyım leke tedavılerınde dr önce soyma ıslemını onerır ama bn soymayı daha cok ahalarla yapılması taraftarıyım 27 yıllık meslek hayatım bana bunu ögrettı arkadaslar guvenın bu sözume lutfen..

ulthera terapt cılt genclestırmedekı son trend bır cok dr arkadasım uygulamaktadr en ıyı kım dersenız bn bılıyorum ılgılenenlere bılgı verebılırım sevgıler

merhaba bn cılt uzmanıyım leke tedavılerınde dr önce soyma ıslemını onerır ama bn soymayı daha cok ahalarla yapılması taraftarıyım 27 yıllık meslek hayatım bana bunu ögrettı arkadaslar guvenın bu sözume lutfen..

cilt lekelrim için doktorların yaptığı işlemler:

2-3 ay boyunca soyucu ve hidrokinon içeriği
4 seans mosaic marka cihazla fraksel laser
2 seans peeling
cosmelan
dermamelan

hala lekelerim var ve lekesiz cildimi çok özledim. soyma vs hafif lekelerde işe yarıyor galiba.

ben yaptırdım ayın 19unda. aqualift ile göz altı ve elmacık kemiklerime yapıldı. kesinlikle öğle arası operasyonu hemen dışarı çıkabilirsiniz düşüncelerine inanmayın. benim nerdeyse bir hafta oldu hala göz altların ve yanağımın bir yanı mor. şişlikler tam geçmedi. hele ilk 4 gün sağlam bi dayak yemiş travesti gibi görünüyordum.şu morluklar geçince sonucu yazarım şu an rezalet görünüyorum

Ben de yaptirmistim 4yil kadar once sadce burundN asagi inen cizgilere yaparsaniz ogle arasi islem ama yanakta benimde yizum mirardi yamuk yumhk oldu ilk gun guzeldi ama sonradan bayag dayak yemis gibi okuyorsunuz 10 gunde ancak duzeluyor ben pişman olmustum

cilt lekelrim için doktorların yaptığı işlemler:

2-3 ay boyunca soyucu ve hidrokinon içeriği
4 seans mosaic marka cihazla fraksel laser
2 seans peeling
cosmelan
dermamelan

hala lekelerim var ve lekesiz cildimi çok özledim. soyma vs hafif lekelerde işe yarıyor galiba.
merhaba hidrokinon cok tehlikeli....bircok ğlkede yasak zaten.....karbon maska dene yapan yerler bılıyorum iletişim kur lütfen

Tatlım resim çekmedim ben Mehmet bey nasılsa enjeksiyondan önce fotoğraf alıyor diye. İsmi yanlş yazmışım bu arada Mehmet Akgün olacak.

Vetser sanırım Veteriner hekimsiniz. Ben de tıp doktoruyum. Ortak yanımız doktorumuz. Şöyle bir göz gezdirdim de tek bir tane olumsuz yazı bulamadım. Yüzlerce değişik kişi Mehmet Akgün'ü tercih etmiş ve herkes olumlu görüş bildirmiş. Doğru kişiyi bulduğumuz için seni de kendimi de tebrik ediyorum. Bu arada veterinere ihtiyacımız olunca sana ulaşabilir miyiz ? Bize yardımcı olur musun ?

dolgu yaptıran bilgisi olan arkadaşlar yanak yan tarafına kulak hizasından başlayıp çeneye inen kısıma dolgu uygulanabiliyor mu. lütfen cevap yazın.
ulthera diye ameliyatsız yüz germe uygulattım sağ yan tarafımda dediğim bölgede erimemi çökmemi nedir bişiler oldu. sol ön çene kısmımda da şişlik..
şimdi çare arıyorum. çökük kısma dolgu olabilir mi. çöküklük kapladığı alan olarak aşağı doğru uzunlaması. yer olarak biraz fazla. o kadar kısım doldurulabiliyor mu. bilgisi olan paylaşsın lütfen[/QUOTE

Ultheradan memnun musunuz??Çökme haricinde.

dolgu yaptıran bilgisi olan arkadaşlar yanak yan tarafına kulak hizasından başlayıp çeneye inen kısıma dolgu uygulanabiliyor mu. lütfen cevap yazın.
ulthera diye ameliyatsız yüz germe uygulattım sağ yan tarafımda dediğim bölgede erimemi çökmemi nedir bişiler oldu. sol ön çene kısmımda da şişlik..
şimdi çare arıyorum. çökük kısma dolgu olabilir mi. çöküklük kapladığı alan olarak aşağı doğru uzunlaması. yer olarak biraz fazla. o kadar kısım doldurulabiliyor mu. bilgisi olan paylaşsın lütfen[/QUOTE

Ultheradan memnun musunuz??Çökme haricinde.

Hayatım teknoloji çok hızlı yol alıyor. Hergün yeni bir cihaz çıkıyor. Ulthera da bunlardan biri. Ben güzellik fuarında duymuştum sonra da internetten epeyce araştırdım. Çok pahalı reklam kampanyası vardı. Reklama bu kadar çok para yatıran işlemlere hep şüphe ile yaklaşmışımdır. Yaptırmadım ama yaptırıp da beklentisini karşılamış olana da rastlamadım. Bir ton da para ödüyorlar üstelik. Ama çözümü var neyse ki. Yüzün her yerine dolgu yapılabiliyor rahat ol. Deneyimli bir hekime git yeter. Hangi şehirde olduğunu yazarsan belki sana hekim dahi önerebilirim. hoşcakal

Yanak dolgusu yaptırmak isteyenler çok dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.Bilinçli bir doktor bulun önce hemen kendiniz karar vermeyin yüz dolgusuna.Belki ihtiyacınız olan dolgu değil fazla gelen derinizin alınmasıdır.Sonradan çok pişmanlık çekebilirsiniz benim gibi.Önce aynada şöyle bir bakın...Çöküklük;acaba deriniz yüzünüze artık bol geldiği için mi yoksa gerçekten yüzdeki yağlarınız eridiği için mi.Bana göre yüz çökmesine dolgu yapılmamalı özellikle yağ enjeksiyonu,bunun yerine sarkıklığı giderilmeli bunun içinde fazla deri kesilmeli.Ama eğer çok büyük bir erime varsa deri kemiğe yapışmış derecede ona gerekebilir belki.Belki bir çoğumuzun aşağı kaymıştır yağlarımız da biz onların eridiğini sanıyoruzdur işte burada çok iyi tahlil yapmalıyız.Dolgu yapınca yüz büyük bir şekil alıyor bu da sizi daha olgun gösteriyor.Benim fikrim bizzat kendim de gördüm çok iyi analiz ettim ve benim yüzümün ihtiyacı olan aslında yüzüme bol gelen derimin kesilmesiydi ahhh doktorda keşke benim gibi analiz edebilseydi şimdi bu pişmanlıkları yaşamayacaktım.Kırışıklık varsa tamam dolgu harika olur çünkü kırışıklığı açar yada doldurur ama çöküklük için asssslaaaa.Yanak çöküklüğü için dolgu yerine yanak liftingi yaptırın yani aşağı düşen yağlarınızı yukarı kaldırtın.Böylelikle sürpriz şeylerle karşılaşmazsınız yani eski halinize ancak böyle geri dönüş yaparsınız fakat sonradan dolgu yaparsanız yada yağ enjekte yaparsanız doğuştan olmayan bir şeye sahip olacağınızdan yakışmayabilir ifadenizi değiştirebilir...Bahsettiğim gibi belkide bir çoğumuzun elmacık kemikleri erimiyor yaş ile birlikte biraz elastikiyetini kaybedip aşağı düşüyor biz eridiğini sanıyoruz.Hele benim gibi küçük suratlı olanlar aslında ne kadar asil bir yüz şekline sahibiz ama değerini bilmiyoruz ki ben bunu dolgu yaptırınca,büyük ve kaba bir yüze sahip olunca anladım.Uzak doğuluları küçük suratlı bilirdim ki bundan dolayı çok kibar yüzleri lolita tarzı ve yaşlarını da hiç göstermezler meğerse yüz yağlarını çoğu aldırıyor küçük suratlı olmak için ve küçük surat çok da yakışıyor.Hatta hepsi yaptırsın kaba bir yüzden kibar bir yüze geçiş...
Bu arada 3 senedir yüzüme yaptırdığım yağ enjeksiyonu halen erimedi fakat elastikiyetini kaybedince yüzüm çok kötü durdu.İlk başta evet süper oluyor ama sonrasını da düşünün lütfen,seneler sonra illaki yüz gevşeyecek ve yağ bu eriyecek sonuçta 2si oluşunca ortaya da berbat bir yüz kontürü çıkacak tabiki.Özellikle yağ enjeksiyonunu yaptırmayı düşünenler yüzlerini çok iyi analiz edip öyle yaptırsınlar hele benim gibi küçük ve ince suratlılar bir kez hatta bin kez düşünsünler.Kendi yağım olmasına rağmen çok yapmacık oldu ve o lolita suratlı kız gitti yerine kaba ve daha olgun suratlı kız geldi.Offf neden neden neden diyorum...Keşke daha bilinçli doktorlar olsa bizi güzel yönlendirseler ne olurdu sanki bizde böyle mutsuz olmazdık:KK43:

Son düzenleme:
X