Doğuma Hazırlık Elektrikli Süt sağma makinesi, Avent mi medela mı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ya avent alayım diyorum,yorum okuyorum lansinoh olsun,sonra ameda mı medela mı derken kafam karıştı.Çok farklı yorumlar var hep.

Oğlum doğduğunda 1 ay kullandım çok memnun kaldım,ilk taktığında hafif acısı oluyo ama sonra alışıyosun
bebeğimize süt çıkması için her şeye katlanırız bence
1 ay kullandım, şu anda tertemiz ve çalışır durumda
100 liraya satıyorum.

$10252064_10202261672397710_5100939780541335832_n.jpg $10172584_10202244817296343_4458653000793560082_n.jpg

bende avent elektrikli pompa aldim ve cok memnundum. hic acitmadi cok rahattti. tavsiye ederim. Ben genelde isteyken kullandim. Ama bebegim emdikten sonra kalan sutu sagiyordum bazen dahada artsin diye.biliyorsun gogsun bosaldikca sut artiyor.

benim de kafam çok karışık. Ama okuduğum yorumlara göre medelanın olumlu yorumları daha fazla. İkinci el medela elektrikli süt sağma pompası arıyorum.

.............. dan avent aldım ve şuan çok memnunum. doktorum önermişti bende biraz girip araştırdım ve aventin en iyisi olduğunu gördüm manuel olanını kullanıyorum. tavsiye ediyorum.

Arkadaşlar, oğlum 6 aylık oldu işe başladım. Doğumdan itibaren süt arttırmak için pompa kullandım. Önce manuellerden aldım chicoo hiç memnun kalmadım. Morattı resmen meme uçlarımı. Sonra avent elektrikli aldım. Harika bişe özellikle memeyi koyduğunuz kısımda slikon bi aparatı var memeye plastik kısım değil bu slikon kısım değiyo ve acıtmıyo. Ancak tekli olduğundan işe başladıktan sonra çabuk sağabilmek için akrabamdan medela 2 başlıklı elektrikli makineyi aldım. Manuel kadar olmasa da baya acıtıyo, asla avente karşılaştırılamaz, bi kere şu silikon bölüm medelada yok, direk plastiğe temas ediyo meme. Ama bu da çok çabuk sağıyo ikisini birden 5 dakka bile sürmüyo boşaltması, aventte en az 7 - 8 dakka sağmak gerekiyo bir memeyi, bi de diğer memeye 7 - 8 dakka verdinmi çok vakit kaybı oluyo. Kısacası aceleniz varsa medela, yoksa avent (NOT: aventin çift başlıklısı yok, ya da ben bulamadım)

X