Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

slm kızlar şuan 3. aparat çalışmaya çalışıyorum ama aparatı ilerlettikçe yanma ve acı hissi oluyor bu da psikolojik mi yoksa normal mi acı hissi oluncada aparatı geri çekiyorm bugün yarısına kadar yapabildim :KK43: bunu nasıl kolay yapabilirim fikri olan var mı

Arkadaslar 6 aylik evliyim ve vajinusmus hastasiyim parmak egzrrsizi yapamiyorum :KK43:(( emla krem aldim ama denemedim henüz deneyip de basarisiz olnaktan korkuyorum eger onunla da yapamazsam bütün ümitlerim kırılacak sizce emla etkili mi bu konuda ?

Bende emla işe yaramadı kaşıntı yaptı rahatsız etti
Ama yarayanlar varmış. Umarım işe yarar sende.

Ben 9 ay sonra emla kremle yenebildim bu durumu. parmak eegzersizler i yapamiyordum ve emla krem gleitgelen jel ile basardim.tamamen uyusturuyor zaten birsey hissetmiyorsun.

Bende aynı şekilde yendim. Parmak egzersizlerini yapamadım
3 tüp emla zararli degilmi fazla kullailmasi zararli diye biliyorum ben fındık büyüklügünde sürün diyo lar ama o kadarida uyusturur mu bilmem bende deneyip basarisiz olmaktan korkuyorum onunlada basaramazsam ümidim daha cok kırılacak o yuzden bugun yarin surekli ertrliyorum:KK43:

Canım bende 6 aylık evliyim ve daha geçen hafta bu durumdan kurtuldum. Hemde bir tüp emla kremle beni uyuşturdu açıkcası ve hiçbir şey hissetmedim. Nohut kadar sürdüm ve güzelce masaj yaparak yedirdim. Sadece kendine güven o zaman oluyo inan. Yardımcı olabileceğim birşey varsa her zaman sorabilirsin...

Nohut kadar sürmek yetiyo mu ne kadar süre bekledin sürdükten sonra ? Bide tam icine mi sürüyorsun ben pek icine girdiremiyorum sanırım

Merhaba,
yaklaşık 6 senedir birlikte olduğum aşık olarak evlendığım insanla 5 aydır evliyim.Ne kadar severekte evlensek ilk defa ilişkiye girmenin baskı olarak görüldüğü bu toplumda beni de etkiledi.İlk zamanlar üzerine gitsekte bir türlü birleşim olamadı.Ozel doktora gitmek istedik eşim ne kadar anlayışlı da olsa maddi acıdan da yeterli bir yol bulamadık.Eşim kızmıyor gibi davransa da o yataktan mutsuz kalkması benım kadınlık gururuma dokunuyordu.Arastıralım dedık evde kendı baslarına yenen yokmu dıye vardı parmak egzersizleri yapmaya başladım bana saçma geliyordu.ne kadar ıstemesem de erkegımı mutlu etmek en buyuk istegımdı.Yapmak için kararlı olsam da yapmaktan kaçınıyordum.iki hafta once burda okuduğum bır yazı ertesı gun esımle bırlesmemıze neden oldu mutluyum mutluyuz.

anlatacağım inşallah bu yararlı bır yazı olur da bu sıkıntıyı çekenlere derman olur.
1.istikrarlı ve istekli olun
2.kadın olduğunuzu ve mutlu edebileceğinizi düşünün.
3.1-2 hafta kadar vajinanıza aralıkla her gun yapmaya calısın bu taktık gerçekten ıse yarıyor.once kucuk parmağınızı sokun ve cevırerek yavaş yavaş ıtın ve hızlı yapmaya başlayın.
4.kucuk parmağınızı çıkarın ve ortanca parmağınızı aynı sekılde uygulayın. acır ve ateş basar emın olun başarılı olacaksınız.
5.penıs buyuklugune vajinanın alışması lazım. Bunun için üç parmağı birleştirerek prezervatif taktım.ıkınır gibi yaptıkça vajinanın açıldığını fark ettım.Yavas yavaş parmaklarımı soktum.Girdi duşundum kocam da olabilir.ıkı gün falan yaptım.

Artık ilişkiye girmiştik.Kocamın yüzü gülüyordu.Bense kadın olduğumu hissetmeye başladım.Korkuların üzerine gidin ve sonuç güzel olacak buna inanın:)

Aksam emla ile iliski denemesi yapmak istiyorum ama korkuyorum basaramam ve esimi tekrar hayal kırıklığına uğratırım diye :KK43:

Aksam emla ile iliski denemesi yapmak istiyorum ama korkuyorum basaramam ve esimi tekrar hayal kırıklığına uğratırım diye :KK43:
Canım bende 6 aydır evliyim ve aynı durumdan muzdaripim ,bana burdaki arkadaşlar çok yardımcı olmaya çalıştılar sağolsunlar ama parmak egzersizini başaramadım malesef en sonunda terapi almaya karar verdim ,şu an Saygın Bey'e gidiyorum 2 seansımı tamamladım çok iyi gidiyor diyebilirim ,maddi imkanın varsa mutlaka görün derim 4,500 tl dewdi bana kesin çözüm ve çözüleceğine inanıyorum yolun yarısına geldi sayılır ama durumum yok gidemem diyorsan dilatör setleri var internetten sipariş geç ve en ufak boyuyla başla parmak sokayamayan ben şu an kocaman aparatla çalışıyorum ve gerçekten hiç acımıyor parmak gibi değil parmak kesinlikle daha zor bunu söyliyim ,en ufak boyundan başla alışınca 2,3 diye boyutları büyüt hiç korkma çok basit bir işlem bak emin ol ki yeneceksin sonuçta o giriyorsa p..ste girebilir öyle değil mi ? insanın kafasında bu düşünce oluşuyor zamanla ,buna emi ol ki yaparsın bence hiç vakit kaybetme .. şu an deneme aşamasına gelmedim ama başarıcağıma eminim korkularımın yarısını yendim diyebilirim parmak egzersizinde bile kalb atışlarım tavan yapan ben şu an çok rahat egzersiz yapabiliyorum ayrıca ne kadar zaman geçirirsen sana zarar bu süreç .ok yıpratıcı ..dilerim ki ben ve benim gibi bütün dostlarım bu durumu en kısa sürede çözer inşallah ayrıca emla filan fasa fiso önce orayı alıştırman ve kendini rahat hissetmen lazım bende çokkkk kez emla sürdüm ama deneyemedim bile korkudan önemli olan kafanda ki o düşünceyi yıkman emin ol ki sende en kısa sürede başarıcaksın sıkma canını

Esim karsi cikiyor bu is icin yüklü miktar para ödemeye bu senin iradene bagli sonucta onlarin elinde sihirli degnek yok diyo o yuzden gidemem esim kabul etnedigi icin tek basima ödeyemem o kadar parayi

Esim karsi cikiyor bu is icin yüklü miktar para ödemeye bu senin iradene bagli sonucta onlarin elinde sihirli degnek yok diyo o yuzden gidemem esim kabul etnedigi icin tek basima ödeyemem o kadar parayi
Peki beni dinleyiopdilator set alsan 300 tl fln interntten bak ben sana nasil calisildigini ayrintili anlatirim inanki korkucagin hic bir sey yok o kadar raht kullaniyorum ki ben bile inanamafim sonucta bende senden farkli degilim her vajinusmus hastalari ayni duygu ve dusunceye sahip.. bende butun bylara alisinca dneme asamasina gecicegim bence zamn kaybtme moralinide yuksek tut

slm kızlar eşimle yapamadığımız için çok büyük sorunlar oluştu aramızda şimdi aileside duydu bide bu kız bu işi yapamıyorsa siz niye evlisiniz ki bu kız sana dua etsin karşında cvp vermeye bile hakkı yok gibi yorumlar yapıyorlar eşimden de iyice soğudum ne yapacağımı hiç bilmiyorum bu işi çözmeye çalışırken şimdi bir de ailesi çıktı başıma onlara nasıl davranacağım bu işi nasıl çözeceğim psikolojim alt üst oldu hiç bir çıkışım yok gibi geliyor ölümü düşünmeye başlıyorum ayrılsam olmuyor ailem küçük yerde yaşıyor lafların sözlerin ardı arkası kesilmiyor böylede ilişki yürümüyor çıkmazın içindeyim lütfen yardım edin :KK43:

Cahilce bi davranis tabi ailesinin huyunu biliyordur mutlaka az cok bu durumda anlatmasaymis iyiymis tabi ama anlatmis benim de esimin ailesi biliyo en bastan beri biliyodu ama Allah razi olsun bu konuda cok anlayislilar karismiyolar özel hayatimiza hatta görümcelerim esime nasihat veriyodu anlayışlı ve sabırlı davranmasi konusunda beni de hep teselli ettiler herhangi bi olumsuz veya aşağlayıcı bi davranışlarını görmedim cok şükür ama yine de bana cok zor geliyo bu durum senin durumun daha fena Allah yardımcın olsun insallah düzelir hersey ve sana karşı daha merhametli yaklasirlar

Cahilce bi davranis tabi ailesinin huyunu biliyordur mutlaka az cok bu durumda anlatmasaymis iyiymis tabi ama anlatmis benim de esimin ailesi biliyo en bastan beri biliyodu ama Allah razi olsun bu konuda cok anlayislilar karismiyolar özel hayatimiza hatta görümcelerim esime nasihat veriyodu anlayışlı ve sabırlı davranmasi konusunda beni de hep teselli ettiler herhangi bi olumsuz veya aşağlayıcı bi davranışlarını görmedim cok şükür ama yine de bana cok zor geliyo bu durum senin durumun daha fena Allah yardımcın olsun insallah düzelir hersey ve sana karşı daha merhametli yaklasirlar
bilmiyorum bence bn bu işi düzeltsem bile hamile kalıncaya kadar inanmazlar o da allah verirse olur vermezsede beni suçlarlar gibi geliyor :KK43: çaresiz kaldım

Öyle söyleme önemli olan eşinle arani düzeltmen evet aile de cok onemli ama oncelik kari koca iliskisi sen bu durumu aşsan eşinle cinsel hayAtin yoluna girse mutlu olsani gerisi mühim degil tabi baska problemleriniz yoksa. Kimseye bisey ispatlamak zorunda değilsin bu durumu sinirlice anlatN eşin onu da koşarak mutlu bi sekilde anlatir ya da yansıtır bence dedigim gibi önemli olan eşinle aranızın düzelmesi

o da bu işi çözmeden zor gibi artk önceden aramız çok iyiydi ama aileside duyunca bu olayı çok değişti onların sözleri eşim üzerende çok etkili bnm bu işi bir an önce çözmem lazım ama nasıl yaparım bilmiyorm :KK43:

Öyle söyleme önemli olan eşinle arani düzeltmen evet aile de cok onemli ama oncelik kari koca iliskisi sen bu durumu aşsan eşinle cinsel hayAtin yoluna girse mutlu olsani gerisi mühim degil tabi baska problemleriniz yoksa. Kimseye bisey ispatlamak zorunda değilsin bu durumu sinirlice anlatN eşin onu da koşarak mutlu bi sekilde anlatir ya da yansıtır bence dedigim gibi önemli olan eşinle aranızın düzelmesi
o da bu işi çözmeden zor gibi artk önceden aramız çok iyiydi ama aileside duyunca bu olayı çok değişti onların sözleri eşim üzerende çok etkili bnm bu işi bir an önce çözmem lazım ama nasıl yaparım bilmiyorm :KK43:

Anliyorum ailesi demek dolduruyo ve o da etkisinde kaliyo haliyle cok zor bi durum o yuzden pes etmemen lazim onlarin inadına daha azimli olup yuvani kurtarman lazim

X