Okunmaya Değer...

Sen bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığma,
ben çok gülerim..
Ve gülerken hiç kimse yalan olduğunu anlayamaz...

Cemal Süreya

O kadar özlemişim ki onu,o hallerini,o zaman yaşanan şeyleri.Biliyorum imkansız o zamanları geriye getirmek,bir daha beni sevmesini istemek.Ama üstüme kalın bir şeyler giymem için uğraşmasını özledim,beni benden daha çok düşünmesini özledim,beni çocuk gibi sevmesini özledim,saatlerce gözlerime bakmasını özledim,ses tonunu özledim,onu ben çok özledim.Arasam biliyorum açmayacak ya da açıp kalbimden geçen her şeyi bozacak.Dönsem biliyorum özlediklerim aynı olmayacak.Başlasak biliyorum birbirimizden daha çok nefret edeceğiz.Bu kadar şeyi biliyorum ama soluk borumu kesip,burnumun ucunda sızıya dönüşen hissi ne yapacağımı bilmiyorum.

Alıntı

Tek kişilik hayatta, çift kişilik hayaller kurmayacaksın...
Kırılırsın..!!

* Attila İlhan

Ama gene de hiç ümit kesmeden onu beklediğimi, unutamadığımı, unutamadıkça daha çok unutamadığımı, sonuna kadar yaşanmamış bir aşkın yarı kalmışlığını hayatta hiçbir şeyin gideremediğini, bu yüzden yarım kalmış bir aşkla yıllar sonra ölündüğünde bile gidilemediğini biliyordum…

Murathan Mungan

İnsanlar yavaş yavaş inanmamayı , güvenmemeyi , sevmemeyi ve kronik şüpheci olmayı öğrenir. Bu gerçekleştiğinde artık ne yazık ki çok geçtir. İnsanların " Tecrübe " dediği şey budur. Kalbiyle bağlantısını kaybetmiş bir insana " Tecrübeli " denir..

*Sigmund Freud*

Kadınlar sözleriyle değil, gözleriyle konuşur aslında. Bu yüzden onları anlamak için dinlemek yetmez, izlemek gerek yalnızca.

DOSTOYEVSKI

Ağlamak senin duyamayacağın bir dilde artık,
Kıyamam diyemeyeceğin ve hiç aldırmayacağın asla.
Bu yüzden aldırmadan kıyıyorsun bana..

Ahmet Kastancı

Birini çok seversin...
O çekip gider...
Ve sen kurduğun düş'ten düşersin...

Alıntı

Düzelmez mi bir daha?
- Düzelir ama yine bozulur.
Sonra, yine düzelir belki,
ama bir kere bozuldu ya, hep bozulur..

- Yılmaz Erdoğan

Kadınlar, dünya üzerinde yaşayan, verilmiş sözlere inanan son canlı türüdür.

Ece Temelkuran

Her insan kaybeder; ama sevmeyen vazgeçer unutma.
Bil ki aşk; kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde biter aslında.

-Paulo Coelho

Yalan söylememek değil,
gerçeği gizlememekmiş marifet...

Can Yücel

Son düzenleme:
Başın sıkıştığında değil; Sevdiğini anlayıp, mutlu olmayı istediğinde gel ki; Ömrümü uğruna harcayayım.

Ece AYHAN

Sana nasıl davrandığına,
seni hayatının neresinde tuttuğuna dikkat et.
Söylediklerini sil at aklından...
içini sözlerle sevindirme...
Çünkü hepsi YALAN.

Alıntı

“Bugün senin için bir şey yapmıyorsam, dün elimden geleni yaptığım içindir.”

- Kahraman Tazeoğlu

Ayrıldık...
Ve ayrıldım ortadan ikiye,
En büyük parçayı her zamanki gibi;
Sen aldın yine...

Ahmet Kastancı

X