Sigarayı bırakmak için wellbutrin xl 150 mg bu hapı kullanan arkadaş var mı?

Wellbutrinle 10. gunumdeyim gecen gun hissetigim etki azaldi sanki. Ben dusundukce bu is zorlasiyor sanirim. 14. 15. Gununde birakanda varmis. Umut ediyorum ki oyle olur ...

3 gun once elim sigaraya gitmedi, aksam kahve icerken bi tane iceyim bari dedim ki onuda yarida sondurdum. Iki gundur sigara icmiyorum. Bugun ara ara aklima geldi ama kendimi tutabiliyorum. Eger bir ayi doldurursam basardim dicem arkadaslar.. Cunku hic bi ayi bulmadi birakma denemelerim. Umarim bu sefer kurtuluyorumdur. Konu pek aktif olmasada yaziyorum birilerinin mutlaka okumaya ihtiyaci olacaktir.. Bir ay sonra biraktim yazabilmem umidiyle :KK66: ........

3 gun once elim sigaraya gitmedi, aksam kahve icerken bi tane iceyim bari dedim ki onuda yarida sondurdum. Iki gundur sigara icmiyorum. Bugun ara ara aklima geldi ama kendimi tutabiliyorum. Eger bir ayi doldurursam basardim dicem arkadaslar.. Cunku hic bi ayi bulmadi birakma denemelerim. Umarim bu sefer kurtuluyorumdur. Konu pek aktif olmasada yaziyorum birilerinin mutlaka okumaya ihtiyaci olacaktir.. Bir ay sonra biraktim yazabilmem umidiyle :KK66: ........

benim çok işime yaradı arkadaşım 9 gündür wellbutrini içiyorum ama sigara isteğimde hiç azalma olmadı
niye etkisi yok derken senin yorumun beni çok motive etti
ümitlendim şimdi belki benimde 10.gün ve sonrasında etki eder :KK71:

arkadaşlar bende bu ilacı kullanıyorum ve bu 3.denemem bir yıldır.hep başlıyorum 3-5 gün sonra kullanmıyorum ama bu defa kararlıyım k.k sayesinde neler yapmadık ki bunuda halledeceğiz inşallaahh:KK31:

merhaba, ben de wellbutrin xl kullanmaya başladım. bugün 3. günüm henüz yarım yarım içiyorum alışmak adına. yarında yarım içtikten sonra perşembe 1e çıkartıcam. yalnız içtiğim sigara sayısında 1 değişiklik olmadı henüz. ve sigaranın tadı hala eskisi gibi. daha önce zyban kullanarak bırakmıştım. resmen tiksindirmişti beni sigaradan fakat bunda öyle bir şey hissedemiyorum henüz. bırakma tarihinim 10 şubat olarak kararlaştırdım bakalım ne olucak. yalnız bende öfke patlaması yapıyor sanki ilaç

Wellbutrin XL ile sigarayı bıraktım 10 günde tiksinir hale geldim..

Ben ilacın çok faydasını gördüm, son 3 aydır sigara içmiyorum.. İlacın yan etkisi olarak sadece daha rahat ve mutlu olduğumu söyleyebilirim, konsantrasyonu arttırması konusunda pek bir etkisini hissetmedim..
İlacı içmeye başladıktan 10 gün sonra sigaradan tat almamaya başladım, yarısını içip atıyordum.. 10-15 gün arasında tiksindiğimi hatırlıyorum ve midemi bulandırdı (ama öyle olduğunu düşünmemin de etkisi olabilir). 15.gün sonunda ağzımın tadını bozmak istemediğime karar verdim ve paket almadım, sigara içtiğimi unuttuğumu hatırlıyorum. Şu anda sanki hayatımda hiç sigara içmemişim gibi hissediyorum ve bu iğrenç alışkanlığa bir daha başlamamayı ümit ediyorum.
Aklında en ufak bırakma fikri olan ilacı bir süre kullansın, benim düşüncem ilaç sigaradan daha zararlı olamaz yani denemeye değer.

Ben ilacın çok faydasını gördüm, son 3 aydır sigara içmiyorum.. İlacın yan etkisi olarak sadece daha rahat ve mutlu olduğumu söyleyebilirim, konsantrasyonu arttırması konusunda pek bir etkisini hissetmedim..
İlacı içmeye başladıktan 10 gün sonra sigaradan tat almamaya başladım, yarısını içip atıyordum.. 10-15 gün arasında tiksindiğimi hatırlıyorum ve midemi bulandırdı (ama öyle olduğunu düşünmemin de etkisi olabilir). 15.gün sonunda ağzımın tadını bozmak istemediğime karar verdim ve paket almadım, sigara içtiğimi unuttuğumu hatırlıyorum. Şu anda sanki hayatımda hiç sigara içmemişim gibi hissediyorum ve bu iğrenç alışkanlığa bir daha başlamamayı ümit ediyorum.
Aklında en ufak bırakma fikri olan ilacı bir süre kullansın, benim düşüncem ilaç sigaradan daha zararlı olamaz yani denemeye değer.

İlacı ne zaman bırakıyorsunuz?

sigara bırakma ilaçlarının etkisi uzun sürede olur, antidepresan gibi, bence uzun yani tavisiyeden uzun süre kullanan varsa bıraksın, bırakabilir

X