Lazer Epilasyon yüze lazer uygulaması yaptıranlar

Kızlar yüzüme 5 senedir lazer yaptırıyorum diğer bütün bölgelerim bir kaç seansta sonuç verdi ancak yüz çok zor.çok fazla sinir ucu bulunduğu için sonuç vermiyor.yÜz bölgesinde lazeri kesinlikle tavsiye etmiyorum paranıza yazık olur.dayanabiliyorsanız iğneli yaptırabilirsiniz tabi. ama lazer yüz bölgesinde başarısız :KK43:

Merhabalar.Yüz bölgesi lazer epilasyonu ile ilgili yaşadıklarımı anlatmak istiyorum.Bu sorunla senelerdir uğraşıyorum.Belki yüzüne lazer yaptırmayı düşünen arkadaşlara az çok yardımcı olabilirim.
Yüz için lazer maceram 2008 yılında başladı yani yaklaşık 4 yıl önce.Aslında yüzümde cok fazla tüy yoktu.Favorilerim biraz uzundu ve cenemde bir iki tane tüy vardı.Yani aşırı tüylü biri değildim.Ama ben bu tüyleri cok sorun ediyordum kendime.Sonra hiç araştırmadan bilgi edinmeden elime gecen bir broşürle bir güzellik merkezine gittim.Tüyler için bitiş garantisi veriyordu bu merkez.Neyse bu merkezde alexandrite ile başladım ve yaklaşık 2 yıl seanslara devam ettim.Ama ben tüylerde azalma beklerken tüylerim ceneye boyuna yayıldı.Sonra bu merkezden ayrıldım başka bir yerde 1 yıl kadar yine seanslarım oldu.Orda da sonuç aynı..O kadar moralim bozuluyor ki bu duruma sizlere anlatamam,resmen psikolojim bozuldu bu lazer yüzünden:KK43:( Tüylerden kurtulmayı bırakın tüyler iyice yayıldı,yüzümde lekelenmeler meydana geldi.Lazerin oluşturduğu lekelenmeleri merkezdeki doktora gösterdiğimde ise inatla lazerden kaynaklanmadıgını ikna etmeye calıştı her defasında.Ben yüzümdeki tüylerden kurtulmaya calışırken bir de leke sorunu cıktı başıma yanii...Şu anda gittiğim yere ise 2 yıldır devam ediyorum.Başta nd yag,şimdide diode lazer uyguluyorlar.Ama bir gelişme var mı diye soracak olursanız malesef ki yok:KK43:( 2 seanstır diode lazer yapılıyor suratıma.Diode lazerde jilet uygulaması olduğu için ben başlangıcta diode a gecmek istemedim nd yag ile devam etmek istedim.Ancak merkezdekiler nd yagın artık tüyleri görmediğini diode un daha etkili olacagını söylediler.Ben de istemeye istemeye mecburen kabul etmek zorunda kaldım ve iki seanstır favori,cene ve boynumu önce jiletle alıp sonra jelle lazer yapıyorlar.Hic bir şekilde etkisi yine yok,yine yok,yine yok.....Şu anki aklım olsa kesinlikle vee kesinlikle yüz bölgem icin lazere başlamazdımmm....Cünkü lazerle yüzdeki tüylerin bitecegine inanmak tamamen bir hayal..
Arkadaşlar yaklaşık 4-5 yıldır düzenli olarak her ay seansa gidiyorum ama dediğim gibi hic bir şekilde ilerleme yok.Sizlere tavsiyem yüzünüzdeki tüyler için kesinlikle lazere gitmeyin cok rahatsız edici bir görünümü varsa uzman birine danışın, iğneli epilasyona gidin yada. Ben yandım sizler yanmayın:KK43:(((

aynen herşey birebir.YÜZ İÇİN LAZER EPİLASYON PİŞMANLIKTIR! . 6 seans 8 senas bunlar tamamen duygusal=) yok öyle bişey koltuk altı bikini olur tamam sonuç alınabilir amma velakin kollar ve yüz sakınılması gerek sakın ha sakın ben artık çok berbat durumda değilken lazr e giden birine aptal derim sadece içinde saf duygularla kafasında o 6 olmadı 8 seans sonunda olacak tüysüz yada çok az tüylü hayal ederek giden saf bi insana dönüşmeyin.
******incecik tüylerimi gereksiz yere kıl yaptılar ayrıca mesafeler hep arttı çıkmayan yerlerde kıllar çıktı.üsütnr üstlük fazla akım leke yanık! yazında güneşten köşe bucak kaçıp çektiğiniz çile ve üzerine verdiğiniz para ve en önemlisi o psikoloji anlatılmaz yaşanır..! siz gidin gidinde o kahrolası insanların daha fazla insanı sömürmesine izin verin..

En başta alex arttırabilir deselerdi gidermiydim? ki; şimdi evet alex arttırabilir diyolar ne güzel dimi:=)

yada diode la yapaım deselerdi. işlerine gelmeyen diode çünkü yapımı zahmetli ve süre alıyor.

bide leke ve yanık lekesiyle sizin yüzünüze gülüp 4 ayda geçmeyen izlere pek bişey görünmüyor derler=)

eski tüylerimi almak için neler yapmazdımki.. pişmanlık.

ayıp olması düşmeyin tuzaklarına ankara dakızılayda Elos kendileri... gerçi hepsi aynı mantık para pşinde insanlar şimdilerde bu reklamlardaki epilamor sahtekarları gibi!

daha neler neler var söylenecek ama siz hala inanmaya çalışın onlara! :KK45:

merhaba arkadaşlar
bende 3 seanstır lazer yaptırıorum yüz bölgeme çok çok çok azalma oldu asla çoğalmadı ilk defa gittiğimde 2 gün önceden jiletle almıştım sonrasında başka hiçbir işlem yaptırmadım şuanda çok rahatım neredeyse tek tük var ve suan bıraksam bile rahatsız edici görünmüyorlar (yanak ve ense bölgeme yaptırdım) açıkcası lazeri tavsiye ederim

onlar geçici canım sen 2 ay sonra hiç dokunma ..yada 6 seasns kaçsa işte .sonra bakarsın o zaman aynalara kaşlarını büzüp.

kalıcı tek çözüm iğ ne li dirr.!

onlar geçici canım sen 2 ay sonra hiç dokunma ..yada 6 seasns kaçsa işte .sonra bakarsın o zaman aynalara kaşlarını büzüp.

kalıcı tek çözüm iğ ne li dirr.!

Kıl tiplerine görede farklılık gösterebilir.Benim arkadsımda yanak bölgesine yaptırdı inanlmaz memnun.

Nasıl oldun?memnun musun?

Daha 1 senansa gittim canım. Favori ve bıyıklar çok geç dökülüyo ama çenemdeki siyah tüyler 10 günde felan kök verdi ben de elle çektim. 15 gün oldu lazer yaptıralı, sımdı tüy yok yüzümde ama 15 gün içinde çıkacakmış, o zaman tekrar gidicem. Ben de iz felan kalmadı sadece ilk bir kaç gün bıyık kısmında kızarıklık vardı o da geçti. İnce tüylere girmediler daha da kalınlaştırır dediler. İlk seansta bişey söylemek zor ama geç çıktıkları kesin

ben hem iğneli hemde lazer yaptırdım, 4-5 yıl önce iğneli epilasyon yaptırdım ve çok iz kaldı yüzümde özellikle çene altımda! kesinlikle tavsiye etmiyorum her kıl köküne iğneyi batırıp lazer veriliyor ve kıl kökleri kocaman olup yara oluyor, ben yaralara daha fazla dayanamayıp bıraktım o zaman, şimdi lazere epilasyona gidiyorum favori bölgem 2-3 seansda bitti, diğer cene altı için hala devam ediyorum, yüksek lazer kullanılırsa 4-5 ayda bir gidiyorum, benim tavsiyemde kıldan cok teninizi sevin ve iğneliye gitmeyin

yüz bölgesinde bittikten sonra yeniden kıllar çıkmaya başlıyormuş memnun kalınmıyormuş genelede , doğru mu?

yüz bölgesinde bittikten sonra yeniden kıllar çıkmaya başlıyormuş memnun kalınmıyormuş genelede , doğru mu?

o kadar aratırdım hem netten hem çevremden yüzünü bitiren bi Allahın kulu yok lazerle ! aksine herkes pişman 4 senedir gidip hiç faydasını görmeyen ayrıca hormon bozukluğu olmayan tanıdığımda var. iğneli iyi bilen birisinin yapması gerekn bi olay ankara iğneli epilasyon sayfasında memnun olan bi çok kşi de var.ne yaparsanız kime yaptırısanız yapın ama yüzünüze dokunmayın ya.:KK45:

ben hem iğneli hemde lazer yaptırdım, 4-5 yıl önce iğneli epilasyon yaptırdım ve çok iz kaldı yüzümde özellikle çene altımda! kesinlikle tavsiye etmiyorum her kıl köküne iğneyi batırıp lazer veriliyor ve kıl kökleri kocaman olup yara oluyor, ben yaralara daha fazla dayanamayıp bıraktım o zaman, şimdi lazere epilasyona gidiyorum favori bölgem 2-3 seansda bitti, diğer cene altı için hala devam ediyorum, yüksek lazer kullanılırsa 4-5 ayda bir gidiyorum, benim tavsiyemde kıldan cok teninizi sevin ve iğneliye gitmeyin

tahminim yeniden çıkacağıdır umarım çıkmaz ama genelde böyledir 20 seans gören kişi hormon bozukluğu olmadığı halde bitmiyor en iyi makinalarla bitmmiyor 2-3 seans komik biraz

o kadar aratırdım hem netten hem çevremden yüzünü bitiren bi Allahın kulu yok lazerle ! aksine herkes pişman 4 senedir gidip hiç faydasını görmeyen ayrıca hormon bozukluğu olmayan tanıdığımda var. iğneli iyi bilen birisinin yapması gerekn bi olay ankara iğneli epilasyon sayfasında memnun olan bi çok kşi de var.ne yaparsanız kime yaptırısanız yapın ama yüzünüze dokunmayın ya.:KK45:

kadın haklı beyler.

aynen herşey birebir.YÜZ İÇİN LAZER EPİLASYON PİŞMANLIKTIR! . 6 seans 8 senas bunlar tamamen duygusal=) yok öyle bişey koltuk altı bikini olur tamam sonuç alınabilir amma velakin kollar ve yüz sakınılması gerek sakın ha sakın ben artık çok berbat durumda değilken lazr e giden birine aptal derim sadece içinde saf duygularla kafasında o 6 olmadı 8 seans sonunda olacak tüysüz yada çok az tüylü hayal ederek giden saf bi insana dönüşmeyin.
******incecik tüylerimi gereksiz yere kıl yaptılar ayrıca mesafeler hep arttı çıkmayan yerlerde kıllar çıktı.üsütnr üstlük fazla akım leke yanık! yazında güneşten köşe bucak kaçıp çektiğiniz çile ve üzerine verdiğiniz para ve en önemlisi o psikoloji anlatılmaz yaşanır..! siz gidin gidinde o kahrolası insanların daha fazla insanı sömürmesine izin verin..

En başta alex arttırabilir deselerdi gidermiydim? ki; şimdi evet alex arttırabilir diyolar ne güzel dimi:=)

yada diode la yapaım deselerdi. işlerine gelmeyen diode çünkü yapımı zahmetli ve süre alıyor.

bide leke ve yanık lekesiyle sizin yüzünüze gülüp 4 ayda geçmeyen izlere pek bişey görünmüyor derler=)

ayıp olması düşmeyin tuzaklarına ankara dakızılayda Elos kendileri... gerçi hepsi aynı mantık para pşinde insanlar şimdilerde bu reklamlardaki epilamor sahtekarları gibi!

daha neler neler var söylenecek ama siz hala inanmaya çalışın onlara! :KK45:

[/SIZE][/B][/I]

''YÜZ İÇİN LAZER EPİLASYON PİŞMANLIKTIR'' Bir lazer epilasyon mağduru olarak bu söze %100 katılıyorum..

yüzümdeki tüyleri sarartıyorum ve çok incelar zaten şimdi iğneli epilasyona başlayacağım ama çok korkuyorum ya iz kalırsa ya alınan tüylerim daha kalın çıkarsa ve iğneli kesin çözüm olmazsa diye . ne önerirsiniz arkadaşlar? sizce sarartmaya devammı etmeliyim yoksa iğneli epilasyona başlamalımıyım?yüzümle başlamayı ve sonuç alırsamda tüm vücudumda devam etmeyi istiyorum ama çok korkuyorum işte ! bana fikir verin lütfen ?

merhaba şöyle de bir durum var arkadaşım sen yüzde olumsuz diyorsun lazer için ama ben yüz bölgemdeki tüylerden lazer sayesinde kurtuldum kişidn kişiye değişebilen birşey bu
yüz bölgesi sabır işi 4 seans 10seansla geçmiyo mucize olur o 17 seans aldım daha devam eden seanslarım var sonuç harika :)

merhaba şöyle de bir durum var arkadaşım sen yüzde olumsuz diyorsun lazer için ama ben yüz bölgemdeki tüylerden lazer sayesinde kurtuldum kişidn kişiye değişebilen birşey bu
yüz bölgesi sabır işi 4 seans 10seansla geçmiyo mucize olur o 17 seans aldım daha devam eden seanslarım var sonuç harika :)

bakın sizde diyorsunuz ki devam eden seanslar. yani devam ettiği sürece zaten sıkıntı yok üzerinden 2-3 yada bi 6 ay geçsin dokunulmasın o zmaan iyice bi bakın isterseniz.

bakın sizde diyorsunuz ki devam eden seanslar. yani devam ettiği sürece zaten sıkıntı yok üzerinden 2-3 yada bi 6 ay geçsin dokunulmasın o zmaan iyice bi bakın isterseniz.

ara verdiğim dönemler de 5 ay kadar oldu tüy yok yüzümde paket aldığım için programı son seasa kadar kullanacam ben yüzüme sir ağda yapıyordum ilk 10 seansa kadar her gittiğimde yüzümde top sakal bırakmış bir erkek gibi gittim herkez bana bırak dedi devam ettim çünkü o kıllarla sonrasında ben uğraşacaktım 10 seans bittikten sonra azalma olduğunu farkettim devam ettim 17 seans yaptırdım şu anda bıyık bölgemde tek tük tüyler kaldı çene bölgem ve yanalarım tamamen bitti ben başlarken gittiğim merkez beni uyardı yüz bölgesi 10 veya 20 seansta hiç bitmetebilir başlamaya bilirsin diye ama ben çok bunaldığım için başladım sonrasında şöyle düşündüm bitmezse kuaföre gidip ağda yaptıracağıma tek tek seans alırım en azından işe yarar ama bu düşünceme gerek kalmadı çok şükür bitti 10 seans ben almıştım 5 seans onlar verdi çünkü 10 seans bitince benim tüyler birden arttı hiç yapmamışız gibi 5seans verdiler makina değişti işe yaradı azalma başladı ama ben tatmin olmadım 10 seans daha aldım onunda 2 seansını yaptırınca tamamen bitti bazı arkadaşlar 5 seansta olmadı işe yaramadı diye erken kaar veriyorlar bence benim kadar seans alana rastlamadım bu sitede o yüzden olumsuz çoğu yorumlar

kadın haklı beyler.

canım özelden mesaj atamıyorum henüz mesaj sayım dolmadığı için bende buradan yazıyorum :) merhaba :) yasin&dilek güzellik salonu diye bir yerden aldım ben randevuyu. araştırdığımda yorumlar güzeldi ama işte ne bileyim korkuyorum nede olsa yüz yani birde epilasyonu yapacak olan bayanla yani dilek hanımla konuştum telefonda korkmamamı bir sorun yaşamayacağımı söyledi ama . bide belli belirsiz çok az tüyüm aslında ama sarartmak istemiyorum işte o yüzden tamamen ortadan kaldırmak için bu yöntemi seçtim. ama kıllarımdan kurtulayım derken yüzümden olmak istemem tabi :) sizin kaçıncı seansınız azalma durumu nasıl ?

50 kişi mutsuz şikayetçi olup 3 kişi mutlu olsada gerçeği değiştiremez pişman olursunuz bende etki yapar belki kanısıyla insanlar kanmasın! öyle bir döngüdür ki
aa benim burda kılım varmıydı aa buraya da atış yapalım aa burda da çıkmış aaa normalde olmayan kıllardı bunlar hemde boynuma inmiş orayada atış yap ordaki tüylerde uyansın
:KK5:

X