Lazer Epilasyon yüze lazer uygulaması yaptıranlar

Bende yüzüme lazer yaptırdım çok azaldılar bı kaç seas sonra bitecek gibi memnunun leke falanda olmadım hiç. Tavsiye ederim Canim.

Eylül ayında önce koltuk altı ile başladım. Alex ile. Koltuk altımda azalma ve incelme olunca tüm vücut başladım. Ama yüz bölgesi tam bir felaket. Çene bölgemde siyah kıllar vardı. Çene altımda ve favori bölgemde uzun sarı tüyler vardı.
3. seanstan sonra çene altındaki sarı tüyler simsiyah oldu. Kılları alamadığım için boğazlı kazakla veya fularla kapatmaya çalışıyorum. Ama yaz geliyor.
Yüz bölgemde 3. seanstan sonra ütüleme lazere geçtim şu an farkı anlamam zor. Ama yüz bölgenizde sarı tüyler varsa kesinlikle Alex yaptırmayın. Yüz bölgeme başladığım için pişmanım. İnşallah sonucu iyi olur. iki ayda bir gidiyorum lazere.
Yüz bölgesi için beni gittiğim yerden uyaran olmadı. Sarı tüylerim siyah oldu deyince kökleri siyahtır dediler. Artık umudum ütüleme lazer eğer o da fayda etmezse iğneliye dönücem mecburen. Yüzümde siyah kıllar azdı. Keşke hiç başlamasaydım. Şimdi sarı tüylerde siyah oldu. Alex le hiç acı hissetmedim. Sadece özel bölgemde hissettim onada emla krem kullanıyorum. Ütülemede biraz yanma hissediyorum. Dayanılmayacak kadar değil.
Anladığım kadarıyla lazer beyaz tenliler ve siyah kıllar için en iyi sonucu veriyor. Buğday veya esmer tenliler sarı tüyler kesinlikle yüz bölgesinde faydalı değil.

ya arkdslar yuzumde hem ınce hem kalın tuyler var karıısk ıst bahcelıevler bakırkoy gungoren cıvarında lazer merkezı guvenılır varsa ozelden yazarmsnz ltfennn artık kandırılmak ıstemıorm ya:KK43: cok dolandırıcı var ınanınkı yardımcı olrsanız cok sevınırım:KK43:

ya arkdslar yuzumde hem ınce hem kalın tuyler var karıısk ıst bahcelıevler bakırkoy gungoren cıvarında lazer merkezı guvenılır varsa ozelden yazarmsnz ltfennn artık kandırılmak ıstemıorm ya:KK43: cok dolandırıcı var ınanınkı yardımcı olrsanız cok sevınırım:KK43:

canım bende bahçelievlerdeyim esteworlde gidiyorum haznedarda 2 seans gittim diod lazer yapıyolar şimdilk memnunum inş hep böyle giderde git bi görüş derim içine sinerse başlarsın

Benim sadace çene ve bıyık kısmında vardı çokta yoğun değildi..jiletli lazar uygulaması yaptırdım,yaptırmaz olsaydımm...gittikçe arttı ve yayıldı..aman diyim kesinlikle jilet sürdürmeyin ! eğer tüyleriniz koyu ve sert ise sadece o bölgeye ayva tüylere yaptırmadan alexsandır lazer uygulatablirsiniz.

canım ozelden yazarmsn bana burdan goremeyeblrm este worlde hangı bolgene gıdıosn pahlı dıe duydum orası ben byaa

canım ozelden yazarmsn bana burdan goremeyeblrm este worlde hangı bolgene gıdıosn pahlı dıe duydum orası ben byaa

yüz için gidiyorum canım ben 14 şubat kampanyasından yararlanmıştım 10 seansı 550 lira ben bi git görüş derim içine sinerse fiyattada anlaşırsan başlarsın boş ver kafaya takma hiç tek derdimiz kıl tüy olsun:KK1:kafaya takmaya değmez çok incelere girmiyolar yanlız tetiklememek için özelden yazamıyorum

Benim sadace çene ve bıyık kısmında vardı çokta yoğun değildi..jiletli lazar uygulaması yaptırdım,yaptırmaz olsaydımm...gittikçe arttı ve yayıldı..aman diyim kesinlikle jilet sürdürmeyin ! eğer tüyleriniz koyu ve sert ise sadece o bölgeye ayva tüylere yaptırmadan alexsandır lazer uygulatablirsiniz.

bence yapan yer çok önemli incelere girmemeleri gerekir lazer görmüyo banada jilet vurdu 2 seans yaptırdım ve şu an gayt memnunum inş hep böyle gider kurtulurumda yüz bu sonuçta sıradan yerlere gitmemeye özen gösterin derim

merhaba arkadaşlar benm yüzümde çok fazla kıl var kaşlarıma iğneli epilasyon yaptırıyorm bitti ama yüz bölgesi çok fazla acı veriyor dayanamıyorum lazer epilaysonda da jiletlemek istemiyorum kalınlaşmasınlar diye aslında tamda bilmiyorum yüze lazer nasıl uygulanır bir çare bulmam lazım artık buna ankarada yaşıyorum bana önerebilceğiniz merkez varmı yüze lazer nasıl olur

Kızlar Anlım Çok Dar YEni Küçük Saçlarım Çıktı. Anlımı Lazer Epilasyonla Genişltmem Mümkün mü?
Lütfen :Bana Yardım Edin :KK43:

Bende yüz bölgeme yaptırmak istiyodum ama araştırınca lazeri çok olumsuz buldum yazdıklarınızdan.Yüz bölgesi için iğneli kesin sonuç diyolar sizce en iyisi hangisidir ki ?

ben tüm yüze cesaret edemiyorum.Senin gittiğini yer nasıl?
bende korkarak gitmiştim tıp fakültesi olunca biraz cesaret topladım,
güvenilir bir yer doktorlar yapıyor estetisyen felan değil. bi sorun yaşamadım çok şükür...

mrb arkdslar bende bır hastahanede yaptırıcam da nd yag ve alex kullanıyolarmıs ama ndyagla alakalı nete ozellkletını vermısler 130W güç ve 120 puls enerji diye yazmıslar fotona xp max yazıyor 42 cm uzerınde tarama alanı vs yazıyo bu ozellkler ıyımı bılen varmı????

kızlar ben memnun kalamadım galiba :KK43: dudak üstü ne bir daha yaptırmayacagım.. acık beyaz tenliyim ve kararma oldu ayrıca bir benim vardı oda yara oldu galiba benlik özelliğini yitirmek üzere :KK43: ama ben o benimi cok seviyordum herkes cok yakıstırırdı... fena canım sıkıldı işin acıgı bu duruma.. ayrıcada sanki kökleri duruyormuş gibi kara kara sinir oldum. bu normal mi ya? :KK43:

celudar sen hangı makına turyle yuzune yaptırdında memnun kalmadın kı ndyagdan yuzune memnun kalan varmı?

bende yaklaşık 5 aylık araştırmalarımdan sonra ilk önce iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim ancak görüştüğüm bir kaç merkez gözeneklerimin belli olmadığını ve kılların yoğun olduğunu bu yüzden iz kalabileceğini söyledi :KK14:bende bu yüzden lazerle başlamaya karar verdim ve şubat ayında başladım diod lazer uyguluyorlardı uygulamadan sonra çok memnun kaldım:21: 2.seansa gittiğimde çalışan bayanda şaşırdı 1 seans olmasına rağmen çok iyidi bugun 2. seansın kontrolüne gittim gayet memnunum bence korkularınızı yenin ve deneyin çünküher cilt aynı tepkiyi vermez ama kılsız olmak gibisi yokmuş:KK16: inş tamamen kurtulurumda bu dertten ben sizlere bilgi vermeye çalışacağım çünkü bu durumun ne kadar can sıkıcı olduğunu biliyorum herkese iyi günlerr:nazar::nazar:

bende nd yag lazer yaptırıyorum ama diode ile beraber yaptırmam gerekıo. diode lazerden sonra yüzünüzde iz falan oldu mu kardeşim favori bölgesine yaptırdı bikaç gün sonra morarır gibi oldu kendisi acı hissetmio ama mor gibi kabuk tutumuş gibi. eğer yüzdede öle oluyorsa cesaret edemiyorum bende.

Kızlar Anlım Çok Dar YEni Küçük Saçlarım Çıktı. Anlımı Lazer Epilasyonla Genişltmem Mümkün mü?
Lütfen :Bana Yardım Edin :KK43:

benim yüz bölgesinde en iyi sonuç veren yer alnım oldu :) ordaki tüylerden daha çabuk kurtuldum seninde işine yarayabilir..

bende nd yag lazer yaptırıyorum ama diode ile beraber yaptırmam gerekıo. diode lazerden sonra yüzünüzde iz falan oldu mu kardeşim favori bölgesine yaptırdı bikaç gün sonra morarır gibi oldu kendisi acı hissetmio ama mor gibi kabuk tutumuş gibi. eğer yüzdede öle oluyorsa cesaret edemiyorum bende.

yok çok şükür bende hiç bişey olmadı sivilce çıktı biraz bepanten sürdüm şidi hiç bişey kalmadı forumda bepantenin tüylenme yaptığını söyleyen arkadaşlar olmuşta eğer çok fazla sürülürse yapabilirmiş ayrıca ben şuan gayt memnunum umarım böyle devam eder

X