Lazer Epilasyon yüze lazer uygulaması yaptıranlar

aylin0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
36
0
merhaba arkadaşlar benm yüzümde çok fazla kıl var kaşlarıma iğneli epilasyon yaptırıyorm bitti ama yüz bölgesi çok fazla acı veriyor dayanamıyorum lazer epilaysonda da jiletlemek istemiyorum kalınlaşmasınlar diye aslında tamda bilmiyorum yüze lazer nasıl uygulanır bir çare bulmam lazım artık buna ankarada yaşıyorum bana önerebilceğiniz merkez varmı yüze lazer nasıl olur

hayıır tavsiyem yüzüne asla lazer değdirme! iğneli kesin çözüm acısa da. yüzüne lazere başlayan tüm tanıdıklarımın tüyleri bitmediği gibi iyice yayıldı. iğneliye devam!

hayıır tavsiyem yüzüne asla lazer değdirme! iğneli kesin çözüm acısa da. yüzüne lazere başlayan tüm tanıdıklarımın tüyleri bitmediği gibi iyice yayıldı. iğneliye devam!

ya bu okuduklarım bütün umudumu kırıyor.yüzünde yeniden tüy çıkanların acaba bir kaç yıl zaman geçtikten sonra mı çıkıyor.

arkadaslar bende aynı dertten muzdarıbım yuzume lazer yaptırmaya basladıgım gunden ıtıbaren kıllar arttı ve yayıldı sımdı baska cozumler arıyorum yardımcı olursanız sevınırım

canım ben yaklaşık altı ay oldu yapıyorum ve artık bıraktım yüzümdeki tüyler dahada uzun cıktı hic tavsi etmem ineli epilasyon yüzde yüz sonuc veriyormu bide fiyatını söylermisin

canim bende yaptiriyorum 2-3 senedir neredeyse.. bitmedi, azalmada olmadi, ne yapacagim bilmiyorum.. parani bosa harcama derim ben

Aaa kızlar ciddi misiniz ya?Annem 4 ay kortizon kullandı yüzünde tek tüy yoktu baya tüy çıktı,çok rahatsız lazere başlamayı düşünüyor,iğneliye mi gitse?:44:

ben 2008 mayis ayinda baslamistim, Garanti paket diye birsey vardi, yani kac seans olursa olsun bitene kadar gidebiliyorsun lazer yaptirmaya... ben düzenli olarak gittim suan neredeyse 4 aydir gitmiyorum, biktim artik, cünkü azalmada olmadi hep cikiyor, ama ilerki günlerde tekrar gidicem sonucta para verdim ve bitene kadar gidebilirim.. ama dedigim gibi 3 senedir bir etkisini göremedim... yinede belki biter diye kandiriyorum kendimi ve devam edicem.... zaten parayi ödedim bir kere :)

Bende 1 1,5 yil devam edip biraktim bir iki dokulme gorurken baska yerlerdede cikmaya baslamisti.. Halada ordalar. Asiri derece yogun killar. Diod lazer diyolar ama bi kere sutten agzim yandi. Bilmiyorum boylede yasanmiyo igneli de acitiyo diyolar bu kadar yogun killar varken acidan olurum heralde. Baska bi caresi yokmu bunun :KK43:(((

ben de çene,bıyık ve elmacık kemiklerime lazer yaptırıyorum.alexle yapıyorlar 3sean oldu.tüylerimde azalma var ama inceleri görmüyor o yüzden diğer bölgelere hiç dokunmuyorlar ben de rahatsız oluyorum iple alıyorum.acaba diode yaptırsam tüm yüzü artar mı daha beter olur mu.gittiğim yerde de diode kullanmıyolar pek alexle çalışıyolar.senin yüzünün hepsini almaya gerek yok çok değil diyolar ama ben rahatsızım.

Bende 1 1,5 yil devam edip biraktim bir iki dokulme gorurken baska yerlerdede cikmaya baslamisti.. Halada ordalar. Asiri derece yogun killar. Diod lazer diyolar ama bi kere sutten agzim yandi. Bilmiyorum boylede yasanmiyo igneli de acitiyo diyolar bu kadar yogun killar varken acidan olurum heralde. Baska bi caresi yokmu bunun :KK43:(((

kullanılan cihazın adı neydi bilginiz var mı ve yüzünüze jilet vurmanızı istediler mi?

ya ben bu lazer cihazları hakkında hiç birşey bilmiyorum, çok önemi var mı bunların? bende yüzüme yaptırmayı düşünüyordum ama okuduklarımdan sonra çok korktum

ben 2008 mayis ayinda baslamistim, Garanti paket diye birsey vardi, yani kac seans olursa olsun bitene kadar gidebiliyorsun lazer yaptirmaya... ben düzenli olarak gittim suan neredeyse 4 aydir gitmiyorum, biktim artik, cünkü azalmada olmadi hep cikiyor, ama ilerki günlerde tekrar gidicem sonucta para verdim ve bitene kadar gidebilirim.. ama dedigim gibi 3 senedir bir etkisini göremedim... yinede belki biter diye kandiriyorum kendimi ve devam edicem.... zaten parayi ödedim bir kere :)

merhaba bende denemek istiyorum ama iz kalmasından korkuyorum, denesem fayda etmese razıyım ama iz kalırsa diye deneyemiyorum bile..sizin kullandığınız makinenin türü neydi, yüzünüzün neresine uyguladınız? teşekkürler şimdiden

guzellık uzmanı ba bacaklarını gösterdi çogu yerde azalmış veçok az yerlerde tüyler var sadece 2 sean oldu dedi bende feveslendım yaptırım diye kapanyada gırmışler 1000 yt tüm vucut 8 seanslık ama paylaşımları okuyunca caydım.napsam agdayaya devammı etsem:KK25:

Öncelikle yüze lazer yaptırdığım için bin pişmanım ayva tüyleri de tetikleyip daha da sert ve kalın yaptı. Kaç seans gittiğimi hatırlamıyorum Bitme garantili diye anlaştım ama neden se firma daha sonra böyle bir tahaddüt vermediğini en fazla 8 seans yapabiliceklerini söylediler ztn bazı firmalar yüze çalışmıyor bitmediği için ben tavsiye etmiyorum. İğneli yaptırmadım ama onun daha etkili olduğunu duymuştum acıya dayanacak varsa bilgi alabilirler gidecekleri güzellik merkezine

merhaba bende denemek istiyorum ama iz kalmasından korkuyorum, denesem fayda etmese razıyım ama iz kalırsa diye deneyemiyorum bile..sizin kullandığınız makinenin türü neydi, yüzünüzün neresine uyguladınız? teşekkürler şimdiden

ben almanyada yasiyorum, türkiyedeki makinelerin aynisi bilmiyorum ama kullanila makinenin ismi ""ipl pl 2000"" di galiba....

:KK14: Bende yüzümdeki tüylerden nefret ediyorum.
2 kez ağda yaptırdım. Ama ilerde yüzümü sarkıtır vs diye yaptırmak istemiyorum.
İğneli acı veriyor okuduklarım kadarı ile ben dayanamam. Son çare lazerdi. Ama o fazlalaştırıyorsa hiç uğraşamam.
Ne yapacam bilemedim.:44:
Bilimadamları bu kıl-tüy muhabbeti için de kesin çözüm bulsa ya :/

Ben yüz bölgeme yaptırıyorum komple olarak,şuan yüzde 15 kadar kaldı,onlar da ince.Kesinlikle jilet falan vurulmadı.Ten rengin açık,kıl rengin siyahsa hallolur ama cilt tetikleyebilen bir bölge,yaptırdığın yer önemli. Ben İstanbul'dayım.Yer var önerebileceğim,Tüyler inceldiğinde farklı makina kullanıyorlar,boyun bölgemde kalınlar vardı bir bölgede,onlar ilk 2 seanstan sonra bir daha çıkmadı. Yüze jilete asla ama asla izin vermeyn. Makina görsün diye yapıyoruz diyenlere de inanmayın.

X