internette en ucuz bebek şekeri nerde

edibe85

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2011
1.035
7
arkadaslar internetten bebek şekeri ve kapı süsü sipariş etmek istiyorum. daha önceden yaptıranlar nerden yaptırdı.tavsiyesi olan var mı...ayrıca izmir de yasıyorum.izmir de ucuz seker satan bildiginiz bi yer var mı..şimdilerde seker yerine lavanta veya koku koyuyarlar ama ben seker istiyorum

arkadaslar internetten bebek şekeri ve kapı süsü sipariş etmek istiyorum. daha önceden yaptıranlar nerden yaptırdı.tavsiyesi olan var mı...ayrıca izmir de yasıyorum.izmir de ucuz seker satan bildiginiz bi yer var mı..şimdilerde seker yerine lavanta veya koku koyuyarlar ama ben seker istiyorum

ben size yardımcı olabilir. ben kendi kızımın birçok arkadaşımın şekerlerini kendim yaptım... isterseniz sizede yapabilirim..... İstanbuldayım bu arada

Selamlar bu konuda yardımcı olabilirim

Kaç Adet ve nezamana kadar yaptırmak istiyorsunuz .. Fiyat aralığınız nedir bana mesaj olarak yazarmısınız ?

kolay gelsin :)
:KK68:

Bu konuda bı bilgim yok ama 100 tane yeter tahminimce. Bir ay sonraya lazım allah nasip ederse. Fiyat olarak hic bı bilgimyok. Siz ne dersiniz

Bu konuda bı bilgim yok ama 100 tane yeter tahminimce. Bir ay sonraya lazım allah nasip ederse. Fiyat olarak hic bı bilgimyok. Siz ne dersiniz

ben istanbuldayım, bütçenize göre her tür şeker yapılabiliyor. ki herkes buna göre yapıyor. tane 2 lirayada olur 5 lirayada bütçe size bağlı haftayada yetişir.

edibe hanım iyi geceler bebek şekeri konusunda çok uygun fiyata yapıyorum hepsi cıvıl cıvıl hoşunuza gideceğinden eminim

izterseniz el emeklerinde açtığım konuya bakabilirsiniz

tüylü-lavantalı-dilerseniz şekerli de olur ..mıknatıslı hem ismini de yazacağım kargoyu da ucuz bi kargo bulurum

yanında bi de kirpik kıvırıcı hediye göndereceğim pille çalışıyor :emir_bebek:

http://www.kadinlarkulubu.com/kendi...-cok-cok-uygun-kaliteli-bebek-sekerlerim.html burada örneklerim

X