Karabuğday İle Zayıflama

:) yok bende baslayip birakanlardanim benim kilolar doğumdan kalma ama gecen hafta basladim diyete 5 gün yaptim 3 kilo verdim öyle olunca vücut adapte olamiyo benim hafta sonu yapmadim o yüzden yarim kilo aldim bilerek bu haftaya yine diyetle basladim bakalim ne kadar surdurebilicem :) istersen ozelden sana birkaç onerim olabilir

Bende marketen aldım bgn pilavı bunla yaparım diye burdaki yazıları okuyunca diyetine başlıycam yarın yazarım menumu

A
Myocean umarim yapabilirsin canim pekte kolay değil çünkü :)
Ah canım benim biraz önce ısladım bi tadına bakim dedim yapmaz olaydım hangi insan evladı yer bunu pirin bulgur yerine bununla pilav yapmak için aldım sitedeki yazıları okuyunca pek bi heveslendim kursağımda kaldı heves bakalım diyetin yanına katık etçem bunu hala ağzımın tadı kotuki ben diyet uğruna ne iğrenç lahana çorbaları yedim 1 guncuk sabredeyim sonucu yazarım

günaydın herkese.. bugün başladım ben sabah 4 kaşık karabuğday salatası yedim.,,

aksamdan yaptım salatayı.. bi güzelce haşladım içine kırmızı lahana maydanoz ve şalgam rendeledim.. bol limon sıktım.. valla hiçte yenmeyecek bi tadı yok... bu arada sabah tartıldım ve tam tamına 76,7 kg geldim.... :):)

haftaya çarşamba bakalım kaç kilo olacağım...

günaydın herkese.. bugün başladım ben sabah 4 kaşık karabuğday salatası yedim.,,

aksamdan yaptım salatayı.. bi güzelce haşladım içine kırmızı lahana maydanoz ve şalgam rendeledim.. bol limon sıktım.. valla hiçte yenmeyecek bi tadı yok... bu arada sabah tartıldım ve tam tamına 76,7 kg geldim.... :):)

haftaya çarşamba bakalım kaç kilo olacağım...
Bir hafta mı yiyeceksin onu başka birşey yemeyecek misin bende bgn başlayacağım ama sürekli yemeyi duşunmuyorum diyete yardımcı diye aldım ara oğunde yapacam valla onun da değişik şekillerde pişirecem mesela pilav fln yapacağım

Bir hafta mı yiyeceksin onu başka birşey yemeyecek misin bende bgn başlayacağım ama sürekli yemeyi duşunmuyorum diyete yardımcı diye aldım ara oğunde yapacam valla onun da değişik şekillerde pişirecem mesela pilav fln yapacağım

evet bir hafta yiyecem.. kesin kararlıyım.. en azından bir haftada 3 4 kilo bile versem yeter daha sonra da egeada yapıcam :)

Sbh sekizde akşamdan suya bıraktığım hurmamı suyu ile yedim şakarsiz dibek lahvemi içtim 10 buçukta kara buğdayı elma tarçın 2 cevizle karıştırıp yedim bu arada regl olmama bir kaçgun var dunde kunefe yediğm için kilom yine artmış 62. 3 ile başladım okula gidiyorum şimdi toplantı var ordada bir nescafe içerim 1 parça bitter çikolatayla

Ben hiç doymadım biliyormusunuz ama açta değlim 4 yemek kaşığı yedim ama bi buyuk kase oldu ve tadıda kotu olmadım ben yemeden önce yıkadım kokusu gitsin diye

Ben hiç doymadım biliyormusunuz ama açta değlim 4 yemek kaşığı yedim ama bi buyuk kase oldu ve tadıda kotu olmadım ben yemeden önce yıkadım kokusu gitsin diye

bende hiç koku fln olmadı zaten... bende öğlen yemeğinde de yedim bir kase inanılmaz derecede tokum.. valla bu kez olacak bu iş :):) biraz istikrar yeter :)

X