Saç Kesim Şekilleri Saçlarımı kestirmeli miyim?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

kirmizigunes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2011
35
0
Selam kızlar saçlarımı kestirmek istiyorum model konusunda çok kararsızım.Şimdiki saçım resimdeki gibi.Yeni kestirdim ama hiç içime sinmedi.Kısa bir şey düşünüyorum yüz şeklime yakışır mı kısa, siz ne önerirsiniz?

$H&Y-3.jpg

$Fotoğraf195.jpg

renk olarak değil de model olarak 1.resim güzel olur mu dersiniz?

Son düzenleme:
bence bob modelı kestır su onu uzun arkası kısa varya ondan ben oyle kestırdım ınsanın degısık bı havası oluyo yanı degısıklık ıcın ıdeal saç

bob modeli sadece duz saclarami gider dalgali kivircik saclarda nasil olur sizce?

vallahı benım sacım dalgalı ama kestırdım ben o modelı gayette guzel oldu cok da kullanıslı oluyo hemen on taraflarını duzlestıırıp arkalarını bırakıyorum tmm yada bı jole gayet havalı duruyo

vallahı benım sacım dalgalı ama kestırdım ben o modelı gayette guzel oldu cok da kullanıslı oluyo hemen on taraflarını duzlestıırıp arkalarını bırakıyorum tmm yada bı jole gayet havalı duruyo

bende dusunuyorum da daha karar veremedim sonra pisman olurmuyum diyorum onler uzun arka kisa degilmi ?

Ya isterim güzel modeller fakat görümcemin saç da bu model keyfimi kaçırır belli

sen bilirsin tabi
ben sadece görüşümü beyan ettim :)
saçların hafif dalgalı sanki
olaki bob modeli kestirirsen
sürekli fönlü yada düzleştirmen gerekerecek
yani ben öyle düşünüyorum :)

bende dusunuyorum da daha karar veremedim sonra pisman olurmuyum diyorum onler uzun arka kisa degilmi ?

Ya isterim güzel modeller fakat görümcemin saç da bu model keyfimi kaçırır belli

sen bilirsin tabi

sen bilirsin tabi

Modeller gerçekten çok güzel.Bu sene de çok gördüm öyle özendim ama maalesef etrafta dedikodu potansiyeli var:)

X