Kına Gecesi Bursa da kına gecesi mekanları???

gntrkn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2010
160
2
Kızlar bursada kına gecesi mekanları hakkında paylaşımlarınızı bekliyorum. Gittiğiniz bir kına ya da sizin yaptığınız kına geceleri nerede ve nasıl oldu.. şimdiden allah herkesin yardımcısı olsun.

Günaydın,

ben gold şayan-ı gold salonu düşünüyorum. aldığım yorumlar olumlu. bir çok mekan araştırdım gold aklıma yattı. orada yapan ya da yapacak arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz...

ben araştırdığım mekanları paylaşayım;
gönlü ferah
büyük yıldız
hotel kırcı
konak 18
nazende garden
akarsu
atlantik

bende kına ıcın yer arıyorum cnm ya ıyı olmus böle bı konu. fakat ben öle cok pahalı yerler bakmıyorum nılufer taraflarında olabıldıgınce uygun bısı olsun ıstıyorum. bıde sımdılık gıdıp konusmasamda aklımda bayındırlıgın salonu var duydugum kadarıyla 750 tl gıbı bısımıs. bıran once baksam ıyı olucak tarıh falan bellı ama bıraz agırdan alıyorum

Günaydın,

ben gold şayan-ı gold salonu düşünüyorum. aldığım yorumlar olumlu. bir çok mekan araştırdım gold aklıma yattı. orada yapan ya da yapacak arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz...

ben araştırdığım mekanları paylaşayım;
gönlü ferah
büyük yıldız
hotel kırcı
konak 18
nazende garden
akarsu
atlantik

cnm büyük yıldız ve gönlüferah ta fiyat bilgisi falan aldıysan paylaşırmısın? bi de kervansarayın küçük balo salonu hakkında bilgisi olan var mı? ablamın 08.08.2008 de karlıtepede kınası olmuştu harika herkes söylüyor hala çok güzeldi diye ben ablamınkinin aynısı olsun istemediğim için son tercih olarak tutuyorum aklımda. sizede fikir olur belki..

bende kına ıcın yer arıyorum cnm ya ıyı olmus böle bı konu. fakat ben öle cok pahalı yerler bakmıyorum nılufer taraflarında olabıldıgınce uygun bısı olsun ıstıyorum. bıde sımdılık gıdıp konusmasamda aklımda bayındırlıgın salonu var duydugum kadarıyla 750 tl gıbı bısımıs. bıran once baksam ıyı olucak tarıh falan bellı ama bıraz agırdan alıyorum

cnm tarihini bilmiyorum yazsa kınan nilüferde evimizin burda mini golf sahası var orda çok güzel diye duydum 1000 tl gbi duydum birde buralarda onko day in bahçesi var orayada bakabilirsin arkadaşım nişanını yapmıştı onkoday de tatlım.. Allah gönlümüze göre versin hepimizin

cnm tarihini bilmiyorum yazsa kınan nilüferde evimizin burda mini golf sahası var orda çok güzel diye duydum 1000 tl gbi duydum birde buralarda onko day in bahçesi var orayada bakabilirsin arkadaşım nişanını yapmıştı onkoday de tatlım.. Allah gönlümüze göre versin hepimizin

canım golf sahasını bılıyorum da onko dayın yerını bılmıyorum tarıf edebılır mısın ne taraflarda bu arada cok tesekkur ederım

Bende hamitlerde davet düğün salonunda yapacam kınamı değişik fikirlerim var organizasyon şirketini aradım 1750 diyor çok canım sıkıldı :KK43: napcam ben yaa

canım golf sahasını bılıyorum da onko dayın yerını bılmıyorum tarıf edebılır mısın ne taraflarda bu arada cok tesekkur ederım

onkoday da aqua parkla gazi caddesi arasında kalıyor tam sokak ismi falan bilmiyorum çocuk bahçesi de var içinde cafe gibi bi yer canım. oralarda sorarsan tarif ederler zor bi yerde değil. emine örnek dershanesi falan var oralarda ordan biraz daha yukarda olması lazım

Bende hamitlerde davet düğün salonunda yapacam kınamı değişik fikirlerim var organizasyon şirketini aradım 1750 diyor çok canım sıkıldı :KK43: napcam ben yaa

hangi organizasyon firmasıyla görüştün cnm. fikirlerini söylersen belki senin yapabilmen fikir verebilirsek onları organizasyon firmasının planından fiyatından düşersin.

cnm büyük yıldız ve gönlüferah ta fiyat bilgisi falan aldıysan paylaşırmısın? bi de kervansarayın küçük balo salonu hakkında bilgisi olan var mı? ablamın 08.08.2008 de karlıtepede kınası olmuştu harika herkes söylüyor hala çok güzeldi diye ben ablamınkinin aynısı olsun istemediğim için son tercih olarak tutuyorum aklımda. sizede fikir olur belki..

canım ben sorduğumda 2012 fiyatları henüz belli olmadığını söylediler bu senenin fiyatlarını verdiler

gönlüferah kişi başı 30-TL (piyanist, kamera, fotoğraf yok)
büyükyıldız kişi başı 18-TL (piyanist bayan olursa 450-TL fark, kamera, fotoğraf yok)
konak18 kişi başı 22,50-YL (piyanist yok DJ var, kamera, fotoğraf yok)
Çırağan kişi başı 15-TL (kamera, fotoğraf yok, piyanist hatırlamıyorum)
Hotel Kırcı kişi başı 20-TL (kamera, fotoğraf yok)

hangi organizasyon firmasıyla görüştün cnm. fikirlerini söylersen belki senin yapabilmen fikir verebilirsek onları organizasyon firmasının planından fiyatından düşersin.

LAL Organizsayonla görüştüm ben osmanlı kınası düşünüyordum ama kendim artık şalvar filan kiralıyacağım öyle birşeyler yapıcam

LAL Organizsayonla görüştüm ben osmanlı kınası düşünüyordum ama kendim artık şalvar filan kiralıyacağım öyle birşeyler yapıcam

canım ben sorduğumda 2012 fiyatları henüz belli olmadığını söylediler bu senenin fiyatlarını verdiler

gönlüferah kişi başı 30-TL (piyanist, kamera, fotoğraf yok)
büyükyıldız kişi başı 18-TL (piyanist bayan olursa 450-TL fark, kamera, fotoğraf yok)
konak18 kişi başı 22,50-YL (piyanist yok DJ var, kamera, fotoğraf yok)
Çırağan kişi başı 15-TL (kamera, fotoğraf yok, piyanist hatırlamıyorum)
Hotel Kırcı kişi başı 20-TL (kamera, fotoğraf yok)

saol cnm bnm göz önünde bulundurcam. aklımda olsun en azından

canım kaftanını sadce lal den kiralayabilirsin ablam evlendiğinde kaftanını ordan kiraladı kimsede görmemiştik sonra bütün evlenen tanıdıklarımız gidip ordan kaftan kiraladılar ben önce asudeyle görüşcem organizasyon için lal deki kaftanlarıda çok beğeniyorum kafatanı ordan kiralayabilirm asude de o tarz kınalar yapıyor oraylada görüş derim kıyaslama açısından. inş. gönlüne göre bulablrsin.

saol cnm bnm göz önünde bulundurcam. aklımda olsun en azından

canım kaftanını sadce lal den kiralayabilirsin ablam evlendiğinde kaftanını ordan kiraladı kimsede görmemiştik sonra bütün evlenen tanıdıklarımız gidip ordan kaftan kiraladılar ben önce asudeyle görüşcem organizasyon için lal deki kaftanlarıda çok beğeniyorum kafatanı ordan kiralayabilirm asude de o tarz kınalar yapıyor oraylada görüş derim kıyaslama açısından. inş. gönlüne göre bulablrsin.

İNŞ. CANIM hepimizin gönlüne göre olsun asude ile de görüşeceğim mutlaka tşk ettim tavsiyen için :13:

arkadaşlar bu organizasyon şirketleri neler yapıyor?
1750 çok pahalı...

organizasyonu yapıyorlar yani salon süslemeleri dans grubu geliyor karagrafi hazırlıyorlar onlarla birlikte dans gösterisi filan çok güzel tam osmanlı kınası yapıyorlar

şimdi ajans sır ile konuştum 600 tl dedi cumartesi gidip görüşcem organizasyon için eğer 600 tl ye istediğim gibi olursa süper olur kızlar sizde bi araştırın derim :)):KK16:

şimdi ajans sır ile konuştum 600 tl dedi cumartesi gidip görüşcem organizasyon için eğer 600 tl ye istediğim gibi olursa süper olur kızlar sizde bi araştırın derim :)):KK16:

canım hangı tarıh ıcın sordun 600 gercekten cok ıyımıs gorustukten sonra ayrıntıları yazar mısın bende dusunuyodum böle bısı. bu arada ajans sır nerde tam olarak

ewet canım ya nerde acaba bende gidip görüşeyim bakayım.. süpersin çok öptüm..:KK24::KK30::KK19::21:

bu konuda size yardımcı olacak yerler var sizin için her şeyi ayarlıyorlar...asude organizasyon ile görüşebilirsin.bursa kına gecesi organizasyonları ve kına ekibi her şey mevcut.

www.kinagecemiz.com

[video=youtube;LM8HYfayfbI]http://www.youtube.com/watch?v=LM8HYfayfbI[/video]

[video=youtube;wHkefFtyuts]http://www.youtube.com/watch?v=wHkefFtyuts[/video]

$50.jpg $1.JPG $5.JPG $10.jpg $14.jpg $30.JPG $39.jpg $46.jpg $48.jpg

Son düzenleme:
kızlar kına salonumu tuttum sayılır.. karlıtepenin star salonu ablamın kınasınıda orda yapmıştık güvendiğimiz bi yer ve ablamda ekstra para ödediğimiz herşey fiyata dahil hatta fazlası dahil. sağladığı imkanlar gerçekten çok güzel ablamın 4 sene geçti hala öle kına görmedik diyorlar. bende oraya karar verdim daha çok içime sinen bir yer olmadı. buzparkla görüştüm pek beğenmedim salon güzelde yapacaklarını anlattıklarında eksikler vardı bana göre uymadı. ben mutlu olcağım yere karar verdim darısı başınıza.

X