Ankara Kır Düğünü veya Havuz Başı Düğün Yapılacak Yerler ve Fiyatları (Resimli)

kubur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
555
10
Ankara'da nikah salonları için bir başlık açılmış zaten ama kır düğünü ya da havuz başında düğün yapmak isteyenler için de bu başlığı açtım,sizler de fiyatını bildiğiniz mekanları paylaşırsanız çok iyi olur.Aslında çok yer var ama ben fiyatını bulamadıklarımı paylaşmıyorum,çünkü buradaki amaç fiyat olarak insanlara fikir verebilmek,sizden ricam mekan önerirken fiyat belirtme konusuna dikkat edin lütfen :) Bulduğum fiyatlar ortalama fiyatlardır,neticede düğününüzdeki farklılıklar fiyatı da değiştirecektir bunu unutmayalım lütfen.

Köşk Restaurant-Gölbaşı

Kişi başı min fiyat:30-50 tl.Açık mekan kapasitesi 1500,kapalı mekan kapasitesi 1400,4 dönümlük otopark alanı mevcut.Erkek arkadaşımla geçen sene 2 kere yemek yemeğe gittik buraya ve çok beğendik.Nasip olursa düğünümüzü burda yapmak istiyoruz.Açık alanda da oturduk kapalı alanda da,ikisi de çok güzel,göle karşı keyif yapıyorsunuz.Sinek çok var mıydı hatırlamıyorum ama erkek arkadaşımın ilaçlama şirketi olduğu için nerde düğün yaparsak yapalım önce mekanı ilaçlayacağı için biz pek dert etmiyoruz :)

$koskres.jpg $golbasi_kosk_restaurant_ankara_dugun_mekani91.jpg $golbasi_kosk_restaurant_ankara_dugun_mekani11.jpg $2golbasi_kosk_restaurant_ankara_dugun_mekani1.jpg $1golbasi_kosk_restaurant_ankara_dugun_mekani1.jpg

Vişne Kır Düğünü-Çankaya

Kişi başı min fiyat:30-50 tl.Açık mekan kapasitesi 750,otopark kapasitesi 350.Kapalı alanı yok sanırım.

Eki Görüntüle 272003 Eki Görüntüle 272006 Eki Görüntüle 272005 Eki Görüntüle 272004 Eki Görüntüle 272002 Eki Görüntüle 272007

Şehr-i Sima-A.O.Ç

Yemekli kişi başı fiyatı 40-55 tl,yemeksiz fiyatı 27,5 tl.Açık mekan kapasitesi 1100,otopark kapasitesi 60,kapalı alanı yok sanırım

$sehrisima6.JPG $sehrisima5.JPG $sehrisima3.JPG $sehrisima2.JPG $sehrisima1.jpg $sehrisimaana.jpg

Erguvan Kasrı-Gölbaşı

Kişi başı min bütçe:50-80tl.Açık mekan kapasitesi 600,kapalı mekan kapasitesi 100-500

$bahce_sahne.jpg $ceylantuncer4.jpg $erguvan_kasri_dugun_mekani (1).jpg

Has Bahçe-İncek

Kişi başı min fiyat:50-80tl.Açık mekan kapasitesi 7500,kapalı mekan kapasitesi 5000,otopark kapasitesi 1000

$11Hasbahce_ankara_kir_dugunu_mekani.jpg $11hasbahce_ankara_kir_dugunu_mekani.jpg $hasbahce_ankara_kir_dugunu_mekani3.jpg $hasbahce_ankara_kir_dugunu_mekani4.jpg $Hasbahce_ankara_kir_dugunu_mekani601.jpg

Kızlar bulduğum fiyatların ortalama olduğunu söylemiştim ama ben dayanamadım ve mekanlara tek tek mail attım,şimdilik cvp gelen tek yer Köşk restaurant,onun bilgilerini paylaşacağım,fotoları yukarda olduğu için tekrar paylaşmıyorum,diğerleri de gelirse cvpları paylaşacağım tek tek.Yalnız çok tuzlu olduğunu fark ettim fiyatların,daha uygun yerleri bulmayı da ümit ediyorum.Sizler de desteğinizi esirgemeyin.Bu arada Köşk'ün yemekli fiyatları var sadece,yemeksiz fiyatı için de ayrıca mail attım yeniden,bakalım cvp gelecek mi?Neyse ben dayanamadığımdan hemen paylaşıyorum fiyatını.Belki bütçesi yetenlere fikir olur.

Öncelikle 3 tane menüleri varmış.Menü içerikleri şöyle:

Menü 1:

MEZE DEFİLESİ
(Tavuk jambon, acılı ezme, zeytinyağlı yaprak sarması, salam
Kaşar peyniri, Ezine peynir, tarator, köşk turşu
Domates ve salatalık ile)
&
SALATA
Mevsim salatası
&
ARA SICAKLAR
Sigara böreği &Mitite köfte
&
ANA YEMEK
Piliç roti veya Piliç sarma
(közde biber, közde domates, sebze garnitürü
ve pilav eşliğinde)
&
MEYVE
(mevsim meyvelerinden oluşan
Meyve tabağı ortaya)
&
Meşrubat

Menü 2:

MEZE DEFİLESİ
(Rus salatası, acılı ezme, zeytinyağlı yaprak sarması, salam
Kaşar peyniri, Ezine peynir, tarator, köşk turşu
Domates ve salatalık ile)
&
SALATA
Mevsim salatası
&
ARA SICAKLAR
Su böreği
&
ANA YEMEK
Dana külbastı veya Kuzu tandır
(közde biber, közde domates, sebze garnitürü
ve pilav eşliğinde)
&
MEYVE
(mevsim meyvelerinden oluşan
Meyve tabağı ortaya)
&

Meşrubat

Menü 3ü bulamadım :KK17::KK17:

Neyse gelelim fiyatlara

Ziyafet menösü 1 : 50,00tl
Ziyafet menösü 2 : 60,00tl
Ziyafet menösü 3 : 70,00tl alkolsüzdür.

Ziyafet menösü 1 : 55,00tl
Ziyafet menösü 2 : 65,00tl
Ziyafet menösü 3 :75,00tl alkollü limitli 2 adet.

Ziyafet menösü 1 : 65,00tl
Ziyafet menösü 2 : 75,00tl
Ziyafet menösü 3 : 85,00tl limitsiz alkollü.

Fiyatlara kdv haricdir

FOTO= 650TL
ORKESTRA= 1500TL
GİYDİRME= 1300tl
VOLKAN= 250TL
PASTA= 450TL

Evet gördüğünüz gibi foto,orkestra,giydirme,volkan ve pasta için ekstra para ödüyorsunuz.200 kişilik bir düğün 14bin tl yi buluyo en aşağı :KK53::KK53: Ama tabi ben bu fiyatları 200 kişi için istemiştim.Bazı yerler 250 kişi üzerinde olursa bunları da dahil ediyorlar fiyata,ekstra ücret almıyorlar.Ama tabi yine de konuşmak lazım.Sanırım düğünümü burda yapma hayali suya düştü :KK14::KK14: Diğerlerini de cvp geldikçe paylaşacağım burada.

Ankara Vilayetler Evi-Gölbaşı

$ftgfilBuyukResim66.jpg $ftgfilBuyukResim74.jpg $ftgfilBuyukResim73.jpg $ftgfilBuyukResim72.jpg $ftgfilBuyukResim71.jpg $ftgfilBuyukResim70.jpg $ftgfilBuyukResim69.jpg $ftgfilBuyukResim67.jpg $ftgfilBuyukResim68.jpg $ftgfilBuyukResim75.jpg

MENÜ 1

VİLAYETLER EVİ BAŞLANGIÇ TABAĞI
Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, İzmir Tulum Peyniri,Osmanlı Sucuğu, Macar Salamı,Yaprak Sarma,Salatalık Diliminde Közlenmiş Al Biber Ezmesi, Patlıcan Yatağında Haydari, Çubuk Turşusu Üzerinde Rus Salatası, Domates Diliminde Elmalı Tavuk Salatası

AKDENİZ YEŞİLLİKLERİ SALATASI
Gevrek Akdeniz Yeşillikleri, Pesto Soslu Mozeralla ile

HARDAL VE YOĞURT İLE MARİNE EDİLMİŞ FIRINDA TAVUK BONFİLESİ
Baharatlı Patates, Sote Sebzeler, Közlenmiş Domates Sos İle
DÜĞÜN PASTASI
SERPME MEVSİM MEYVELERİ

Limitsiz alkolsüz içecekler 57,00 TL
Limitsiz alkollü içecekler 64,00 TL

MENÜ 2

BAŞLANGIÇ TABAĞI
Hindi Jambon Diliminde Kaşar peyniri Ve Beyaz Peynir, Limon Dilimleri Üzerinde Mercimek Köfte ve Közlenmiş Al Biber Salatası, Zeytinyağlı Biber Dolması, Domates Dilimi Üzerinde Rus Salatası, Salatalık Yatağında Haydari Ve Çubuk Turşusu
KIYMALI KAYIK BÖREĞİ
Közlenmiş Biber Sos ile

MEVSİM SALATASI
Domates, Salatalık, Mevsim Yeşillikleri, Havuç, Kırmızı Lahana, Limon Sos İle

FIRINDA TAVUK GERMEÇ
Baharatlı Patates, Sote Sebzeler, Mantar Sosu Ve Kaşar Peyniri İle
DÜĞÜN PASTASI
SERPME MEVSİM MEYVELERİ
Limitsiz alkolsüz içecekler 60,00 TL
Limitsiz alkollü içecekler 67,00 TL

MENÜ 3

BAŞLANGIÇ TABAĞI
Hindi Jambon Diliminde Kaşar peyniri Ve Beyaz Peynir, Limon Dilimleri Üzerinde Mercimek Köfte ve Közlenmiş Al Biber Salatası, Zeytinyağlı Biber Dolması, Domates Dilimi Üzerinde Rus Salatası, Salatalık Yatağında Haydari Ve Çubuk Turşusu
PEYNİRLİ SU BÖREĞİ
Közlenmiş Biber Sos İle

MEVSİM SALATASI
Domates,Salatalık, Mevsim Yeşillikleri, Havuç, Kırmızı Lahana, Limon Sos İle

FIRINDA KUZU KAFESİ
İç Pilav, Domates ve Biber ile
DÜĞÜN PASTASI
SERPME MEVSİM MEYVELERİ
Limitsiz alkolsüz içecekler 64,00 TL
Limitsiz alkollü içecekler 71,00 TL

MENÜ 4

VİLAYETLER EVİ BAŞLANGIÇ TABAĞI
Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, İzmir Tulum Peyniri,Osmanlı Sucuğu, Macar Salamı,Yaprak Sarma,Salatalık Diliminde Közlenmiş Al Biber Ezmesi, Patlıcan Yatağında Haydari, Çubuk Turşusu Üzerinde Rus Salatası, Domates Diliminde Elmalı Tavuk Salatası
ISPANAKLI KOL BÖREĞİ
Közlenmiş Biber Sos ile

MEVSİM SALATASI
Domates, Salatalık, Mevsim Yeşillikleri, Havuç, Kırmızı Lahana, Limon Sos İle

BEŞ BAHARAT İLE MARİNE EDİLMİŞ DANA BONFİLE
Patates Suflesi, Sote Sebzeler Ve Demoglass Sos İle
DÜĞÜN PASTASI
SERPME MEVSİM MEYVELERİ
Limitsiz alkolsüz içecekler 72,00 TL
Limitsiz alkollü içecekler 79,00 TL

DIŞ MEKAN ORGANİZASYONLARINDA YEDEK KAPALI SALON VE IŞIK- SES SİSTEMİ İÇİN 2000 TL EKSTRA ÜCRET ALINMAKTADIR.FİYATLARA KDV DAHİLDİR.

Evet kızlar gördüğünüz gibi fotoğraf çekimi,video kaydı,masa süsleme ve müzik organizasyonu fiyatlara dahil değilmiş.Açık mekanda düğün yapma hayalim hala devam ediyor,belki daha uygun yerler bulabiliriz.Bir de bunlar hep yemekli fiyatlar,acaba yemeksiz de yapmıyorlar mı soruyorum ama malesef cvp vermiyor hiçbir yer.Hepsi yemekli fiyatlarını yolluyorlar.Mail geldikçe paylaşmaya devam edeceğim en azından hepimize bir fikir olur.

Şehr-i Sima

Resimleri yukarıda paylaşmıştım,şimdi de elime geçen güncel fiyatlarını paylaşıyorum.Kasım sonuna kadar yer için görüşürseniz 2011 fiyatları geçerliymiş.Gönderdikleri bilgileri aynen yapıştırıyorum buraya,2011 fiyatları bunlar.

KOKTEYL MENÜ

* Tatlı ve tuzlu specialler
* Karışık kuruyemiş
* Karışık cips
* Börek (Kol böreği)
* Salatalık ve havuç dilimleri
* Mevsim meyveleri
* Düğün pastası ( istenilen çeşitte )
* Limitsiz meşrubat ( Cola, Fanta, Meyve Suyu , Su )

MENÜYE DAHİL OLANLAR

* Fotoğraf çekimi ( 50 adet yakın takip )
* Kamera Çekimi ( Düğün süresince )
* Masa ve sandalye giydirme
* Masa şamdanı
* Gelin yolu ve şamdanları ( Çiçekli ve Tüllü )
* Merdiven Süsleme ( Çiçekli ve Tüllü )
* Gelin masası ve kemeri
* 4 kişilik orkestra

Not: Kokteylli organizasyonlarımızı kişi sayısı 400’ün altında olduğu da hafta içi yapabiliyoruz.KİŞİ BAŞI : 32.00 TL + KDV.
250 kişi ve üzeri için menüye dahil olanlar ücretsiz olup, 250 kişi sayısının altındaki düğünlerimizde menüye dahil olan hizmetlerimiz ayrıca fiyatlandırılacaktır. Yemeksiz düğünlerimiz yalnızca hafta içi geçerlidir.KİŞİ BAŞI: 27.50 TL + KDV

M E N Ü (I)

Türk Meze Tabağı
Beyaz peynir,Kaşar peynir,Tavuk jambon,havuç tarator,Zeytinyağlı dolma
Antep ezme,Tarotor,Domates,Salatalık.
Ara Sıcak (Sigar böreği,Patates Kroket Veya Mini Sosis,Mitit Köfte
Salata (Mevsim Salata)
Ana Yemek (piliç Roti veya piliç şinitzel,pilav,domates,biber)
Meyve(Mevsim Meyveleri)
Meşrubat(Cola,Fanta, Meyve Suyu,Su) KİŞİ BAŞI FİYATI: 40 TL +KDV

M E N Ü (II)

Türk Meze Tabağı
Antep ezme,Tarotor,Domates,Salatalık.
Ara Sıcak(Kol Böreği,Tavuk Nugat)
Salata(mevsim Salata)
Ana Yemek (Tas kebabı /Et sote ,Pilav,Domates,Biber)
Meyve (Mevsim meyveleri)
Meşrubat (Cola,Fanta,Meyve Suyu,Su) KİŞİ BAŞI FİYATI : 47 TL +KDV

M E N Ü (III)

Türk Meze Tabağı
Antep ezme,Tarotor,Domates,Salatalık
Ara Sıcak (Kol böreği,tavuk nugget)
Salata(Mevsim Salata)
Ana Yemek (köfte Rosto/kuzu tandır, Patates Püresi,pilav)
Meyve(Mevsim Meyveleri)
Meşrubat(Cola,Fanta,Meyve Suyu,Su) KİŞİ BAŞI FİYATI : 52 TL +KDV

Menüye dahil olanlar;
-Masa,sandalye giydirme
-Masa şamdanı
-Gelin yolu ve şamdanları(çiçekli ve tüllü)
-merdiven süsleme (çiçekli ve tüllü)
-Fotoğraf çekimi,Kamera çekimi ve Cd hazırlanması(5o adet takip fotografı)
-Düğün pastası(7 katlı istenilen çeşitte)

NOT: 250 kişi ve üzeri için menüye dahil olanlar ücretsiz olup, 250 kişi sayısının altındaki düğünlerimizde menüye dahil olan hizmetlerimizin bazıları ayrıca fiyatlandırılacaktır..

canım paylaşımların için çok çok teşekkürler. okadar uğraşöışsın. mekanlarçok güzel. allah herkese öyle biyerde evlenmeyi nasip etsin. ama bütçe meselesi işte:KK43: inşallah herşey gönlünce olur tatlım.
:KK3::KK3::KK3:

canım paylaşımların için çok çok teşekkürler. okadar uğraşöışsın. mekanlarçok güzel. allah herkese öyle biyerde evlenmeyi nasip etsin. ama bütçe meselesi işte:KK43: inşallah herşey gönlünce olur tatlım.
:KK3::KK3::KK3:

Sağol canım benim Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin.Aslında daha bir sürü yere de mail attım,dönüş olmadı.Buralar gerçekten tuzluya kaçıyor bütçesi kısıtlı olanlar için.Ama yine böyle açık mekanda,kır düğünü formatında daha uygun yerler var mıdır diye araştırıyorum.Bu yaz öğretmenim Ankara Demirspor kulübü havuzlu tesislerinde evlendi.Çok kişi yoktu aslında 200 bile değildir,ama güzel bir yerdi orası da.Fiyatının da çok uçuk olmadığını düşünüyorum,neticede eşi de kendisi de öğretmen öyle çok pahalı bir yeri tercih etmezler sanırım :26: Mail attım oraya da fiyat için ama geri dönüş olmadı.Evlenmeme de baya uzun bir zaman olduğu için telefonla arayıp araştırmadım.Sadece para biriktiriyoruz erkek arkadaşımla,fikir olsun ona göre hareket edelim diye araştırma yaptım netten.Yine bilgi aldıkça paylaşmaya devam edeceğim eğer sizler de öğrenirseniz paylaşın,fikir olsun hepimize.

Arkadaşlar, Erguvan Kasrı fotoğraflarında güzel görünüyor ancak AMAN DİKKAT!
Aynı anda iki çifte birden düğün için aynı günü verebiliyorlar. 2011 Haziran ayında organizasyonlara ev sahipliği yapmaya başlamış olan mekan, profesyonellikten tamamen uzak bir şekilde hizmet vermektedir. Eminim herkes düğünü için özenli davranır, bu nedenle buradan uzak durun derim. 300 kişilik bir düğün yaklaşık 24.000TL'ye mal oluyor. Ancak bu ücreti hakeden bir yer olduğunu düşünmüyorum.

Ankara'da nikah salonları için bir başlık açılmış zaten ama kır düğünü ya da havuz başında düğün yapmak isteyenler için de bu başlığı açtım,sizler de fiyatını bildiğiniz mekanları paylaşırsanız çok iyi olur.Aslında çok yer var ama ben fiyatını bulamadıklarımı paylaşmıyorum,çünkü buradaki amaç fiyat olarak insanlara fikir verebilmek,sizden ricam mekan önerirken fiyat belirtme konusuna dikkat edin lütfen :) Bulduğum fiyatlar ortalama fiyatlardır,neticede düğününüzdeki farklılıklar fiyatı da değiştirecektir bunu unutmayalım lütfen.

mrb kubur
düğününü hangi ayda yapacaksın
ben de kır güğünü ya da kır nikahı tarzı bir şey istiyorum ama haziran ayı yağmur olabilir düşüncesi yüzünden kapalı alanlara da bakıyorum
atlı spor külübü ve avenue bakabilirsin ikisi yakın zaten ama atlı spor külübü daha uygun fiyatları ve ikisininde ikram fotolarına baktım gayet nezihti

bizim başka bi yerde düğünümüz olacak.ama burda da bişe olacak,sizce bi gün kına bi gün nikah mı secmeliyim yoksa tek bi günde düğünün içinde nikah gecenin sonunda veya ilk başında nikahtan önce kınam mı yakılmalı?lütfen yardım:KK43:

benim düğünüm kısmetse 16 Temmuzda Şehr-i Sima'da olucak, baştan beri istediğim bi yerdi içime sindi ama kesenin ağzını epey açtık o yüzden ayrıca kına falan yapmıcam hoş bi yemekli düğün bize yeter zaten tantanayı sevmem :p

yaa çok kötü olmuş bizde burda yapmayı çok istiyorduk bir arkadaşta çok pahalı değildir falan diyordu neyse başka yerlere bakacağız artık bu 2011 fiyatlarıysa 2012de artar bu fiyatlar :18::18:

Kızlar bulduğum fiyatların ortalama olduğunu söylemiştim ama ben dayanamadım ve mekanlara tek tek mail attım,şimdilik cvp gelen tek yer Köşk restaurant,onun bilgilerini paylaşacağım,fotoları yukarda olduğu için tekrar paylaşmıyorum,diğerleri de gelirse cvpları paylaşacağım tek tek.Yalnız çok tuzlu olduğunu fark ettim fiyatların,daha uygun yerleri bulmayı da ümit ediyorum.Sizler de desteğinizi esirgemeyin.Bu arada Köşk'ün yemekli fiyatları var sadece,yemeksiz fiyatı için de ayrıca mail attım yeniden,bakalım cvp gelecek mi?Neyse ben dayanamadığımdan hemen paylaşıyorum fiyatını.Belki bütçesi yetenlere fikir olur.
Evet gördüğünüz gibi foto,orkestra,giydirme,volkan ve pasta için ekstra para ödüyorsunuz.200 kişilik bir düğün 14bin tl yi buluyo en aşağı :KK53::KK53: Ama tabi ben bu fiyatları 200 kişi için istemiştim.Bazı yerler 250 kişi üzerinde olursa bunları da dahil ediyorlar fiyata,ekstra ücret almıyorlar.Ama tabi yine de konuşmak lazım.Sanırım düğünümü burda yapma hayali suya düştü :KK14::KK14: Diğerlerini de cvp geldikçe paylaşacağım burada.

Öncelikle kızlar hepinize geç cvp verdiğim için özür dilerim.Buraya yorum yazıldığını fark edememiştim.

mrb kubur
düğününü hangi ayda yapacaksın
ben de kır güğünü ya da kır nikahı tarzı bir şey istiyorum ama haziran ayı yağmur olabilir düşüncesi yüzünden kapalı alanlara da bakıyorum
atlı spor külübü ve avenue bakabilirsin ikisi yakın zaten ama atlı spor külübü daha uygun fiyatları ve ikisininde ikram fotolarına baktım gayet nezihti

Benim düğünüme daha var aslında,bu sene olmayacak.Ama ben yine de araştırıyorum mekanları şimdiden.Ama zaten ağustos ayında olacak orası kesin.Daha mekan araştırmasına yüzeysel bakıyorum ama yeni yerler buldukça ekleyeceğim buraya.Şimdilik ara verdim mekan bakmaya çeyizle uğraşıyorum çünkü :KK1::KK1:
bizim başka bi yerde düğünümüz olacak.ama burda da bişe olacak,sizce bi gün kına bi gün nikah mı secmeliyim yoksa tek bi günde düğünün içinde nikah gecenin sonunda veya ilk başında nikahtan önce kınam mı yakılmalı?lütfen yardım:KK43:

Canım bence kınayı aile arasında da yapabilirsiniz.Tek bir günde hem kına hem nikah olmaz bence.Neticede kına kıyafeti ayrıdır takılar,saç makyaj ona göre yapılır.Gelinlik ve duvağa uygun saç makyaj ayrı yapılır ve çok yorulursunuz.Benim evlenen tüm kuzenlerim kına yapıp ardından bir gün dinlenme arası verip diğer gün de nikah yaptılar.
benim düğünüm kısmetse 16 Temmuzda Şehr-i Sima'da olucak, baştan beri istediğim bi yerdi içime sindi ama kesenin ağzını epey açtık o yüzden ayrıca kına falan yapmıcam hoş bi yemekli düğün bize yeter zaten tantanayı sevmem :p

Allah tamamına erdirsin canım,ne güzel içine sinen bir yerde olacakmış düğünün :KK16::KK16:
yaa çok kötü olmuş bizde burda yapmayı çok istiyorduk bir arkadaşta çok pahalı değildir falan diyordu neyse başka yerlere bakacağız artık bu 2011 fiyatlarıysa 2012de artar bu fiyatlar :18::18:

Evet canım malesef fiyatlar çok uçuk.Orta halli bütçesi olanları aşıyor.Hele de daha beyaz eşya,mobilya gibi eşyaların parası kenarda hazırda yoksa böyle yerler imkansız :26:

kızlar benim düğünüm 8 eylülde(bu arada 8 eylül doğum günüm) köşkde olacak.mekan konusunda içim çok rahat.kesinlikle orayı herkese tavsiye ederim

kızlar bu arada ben genellikle restaurantlarla çalışıyorum.bütün mekanları biliyorum.eğer sorularınız olursa seve seve cevap veririm.

merhaba,

Köşkte olan düğününüz nasıl geçti çok merak ediyorum.

tek kelimeyle muhteşemdi,hizmet süperdi,mekanı çok güzel süslemişlerdi,gözüm kapalı herkese tavsiye ederim.ben çok fazla yer gezdim ama köşkden güzelini bulamamıştım.eğer orda düğün yapmak istersen özelden msj atabilirsin.ben işim geregi çok sıkı olmuştum fiyat konusunda yardımcı olmalarını sağlarım.

Su Restaurant ailesi olarak haziran 2011 yılından buyana kır ANKARA da düğün yapmayı düşünen çiftlere özel kampanyalı fiyatlarımız ile ve herşey dahil paket programları ile çiftlerin en mutlu gününü lezzetli ve görkemli bir şölene dönüştürmek misyonunu öncelikte tutan işletmemizin bu alanda çok uygun bir konsepti olduğunu belirtmek isteriz.Resimlerini ankararestoranlari.com adresinden su et balik restaurant linkinden görebilirsiniz.
FİYATLARDA MUTLAKA İNDİRİM YAPILIYOR VE EXTRALARDA İSTENEN HİZMETLERİDE HEDİYE ETME VE PAKET PROGRAMI SUNMA DURUMU MEVCUT ... HAFTA İÇİ 300 KİŞİ SALON MENÜ 2.990 TL .

İşletme , 400 kişiye kadar ziyafet, 500 kişiye kadar kokteyl ve salon mönü hizmeti verebilmektedir. Düğün organizasyonlarının yanı sıra nişan, kına, sünnet, mezuniyet ve şirket yemeklerine de, ev sahipliği yapan mekânımız, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerine A'dan Z'ye bir organizasyon hizmeti sunmaktadır.
Minimum kişi sayısı Cuma- Cumartesi - Pazar günleri 300 olmalıdır. Hafta içi özel indirimler uygulanmaktadır.
Haftanın her günü 10.00-21.00 saatleri arasında balık ve bahçe keyfi sunan mekânımızda doğanın ve sakinliğin tadını çıkarabilir, bir o kadar kaliteli ve sakin bir ortamda tatma imkânı bulabilirsiniz.
Şehir merkezinde yer alan Su Canlı Alabalık , şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak büyüleyici atmosferi ile sizlere farklı alternatifler sunmaktadır.

ORGANİZASYON & SÜSLEME

Organizasyon süslemesi kendi profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Düğün paketimiz 300 kişi için 2.990 TL’den başlamaktadır. Paket içeriği ve ekstra hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

DÜĞÜN PAKETİ
Masa Sandalye Giydirmesi
Alan Süslemesi
Gelin Yolu ve Gelin Evi Süslemesi
Gelin Masası Süslemesi Arka Fon Işıklandırmalı ve masa üzeri çiçek
Genel Alan Işıklandırması
Nazar Boncuklu ağaç ve masa süslemeleri
Müzik cd yayını ( isteğe bağlı müzikler seçilebilir –Giriş , ilk dans parçası , nikah parçası ve pasta
müziği çiftler tarafından bildirilecektir. )
40 adet fotoğraf + 120 dk video çekimi Kamera ve fotoğraf çekimleriniz anlaşmalı firmamız tarafından yapılmakta olup, organizasyon sahipleri tarafından veya dışarıdan çekim yapılamaz.

EKSTRA HİZMETLER

Bütün menülerde için su istenen sayıda kişi başı extra ( 0,5 cc adet 1 TL - 1.5 lt adet 2 TL )
İçecek extra istenirse kişi başı extra ( 0.5 cc adet 1.5 TL – 1.5 lt adet 3 TL )
Volkan Kıvılcım Konfeti ADET 40.00 TL
Müzik Canlı orkestra ve sanatçı istenirse 750 TL
Çocuk Misafirler için palyanço ve sinevizyon gösterimi talebinde 300 TL
Misafirlere Özel Magnet Dağıtımı için adet 0.50 krş.
Sünnet Düğünü Organizasyonu için Yeniçerili Taht taşıması istenirse 180 tl extra .
Giriş Yolunda Misafirlerin karşılanması için Keman , Gitar , Flüt , Accordion istenirse 150 TL
Gelin Arabası – Çiçekçi – Kuaför ve gelinlik gibi ihtiyaçlarınız için anlaşmalı bulunduğumuz firmalardan % 30 indirimli faydalanabilirsiniz.

SALON MÖNÜ 1

1- Kuruyemiş
2- Soft İçecek 1 bardak
3- Yaş Pasta

Hafta İçi Kişi başı Fiyat: 10.TL ( min.200 kişi ve üzeri )
Hafta Sonu Cuma – Cumartesi – Pazar Kişi başı Fiyatı : 15,00 TL ( min. 300 kişi için )

KOKTEYL MÖNÜ 2

1- Kuruyemiş – Patates Cipsi
2- Kanepe çeşitleri ( peynirli – rus salatalı )
3- Patates Kroket
4- Mevsim Meyvesi
5- Soft İçecek – 1 bardak ( Cola veya Fanta )
6- Yaş Pasta
7-

Hafta İçi Kişi başı Fiyatı : 15,00 TL ( 300 kişiye kadar )
Hafta Sonu Cuma – Cumartesi – Pazar Kişi başı Fiyatı : 20,00 TL ( min.300 kişiye kadar )

YEMEKLİ - IZGARA TAVUK MÖNÜ 3
1-Salata ( Mevsim Salatası veya Çoban Salatası ) ½
2-Ana Yemek ( Pilav ve Sebze garnili Közlenmiş domates ve biber eşliğinde Tavuk Pirzola Izgara )
3-Soft İçecek
4-Yaş Pasta

Ara Sıcak Tabağı : ( Mitit Köfte – Patates Kroket – Rus Salatası )
Mevsim Meyveleri 2 çeşit

Hafta İçi Kişi başı Fiyatı : 20,00 TL ( 300 kişiye kadar ve ara sıcak ve meyvesiz , arzu edilirse mevsim meyvesi ve ara sıcak tabağı için extra 5 TL Kişi başı olacaktır. )
Hafta Sonu Cuma – Cumartesi – Pazar Kişi başı Fiyatı : 26,00 TL ( ara sıcak ve meyvesiz )

YEMEKLİ - IZGARA KÖFTE MÖNÜ 4
2-Ana Yemek ( Pilav ve Sebze garnili Közlenmiş domates ve biber eşliğinde Köfte Izgara )
3-Soft İçecek
4-Yaş Pasta

Mevsim Meyveleri 2 çeşit

Hafta İçi Kişi başı Fiyatı : 23,00 TL ( 300 kişiye kadar ve ara sıcak ve meyvesiz , arzu edilirse mevsim meyvesi ve ara sıcak tabağı için extra 5 TL Kişi başı olacaktır. )
Hafta Sonu Cuma – Cumartesi – Pazar Kişi başı Fiyatı : 30,00 TL ( ara sıcak ve meyvesiz )

YEMEKLİ - IZGARA BALIK MÖNÜ 5
1-Salata ( Yeşil Salata ) ½
2-Ana Yemek ( Közde soğan ve yeşillikler eşliğinde Alabalık Izgara )
3-Soft İçecek
4-Yaş Pasta

Ara Sıcak Tabağı : ( Patates Tava – Sigara Böreği ve patlıcan salatası )
Mevsim Meyveleri 2 çeşit

Hafta İçi Kişi başı Fiyatı : 23,00 TL ( 300 kişiye kadar ve ara sıcak ve meyvesiz . Arzu edilirse mevsim meyvesi ve ara sıcak tabağı için extra 5 TL Kişi başı olacaktır. )
Hafta Sonu Cuma – Cumartesi – Pazar Kişi başı Fiyatı : 30,00 TL ( ara sıcak ve meyvesiz )

YEMEKLİ – KARIŞIK IZGARA MÖNÜ 6
2-Ana Yemek ( Pilav ve Sebze garnili Közlenmiş domates ve biber eşliğinde Tavuk – Köfte ve Et Külbastıdan oluşan Karışık Izgara )
3-Soft İçecek
4-Yaş Pasta

Mevsim Meyveleri 2 çeşit

Hafta İçi Kişi başı Fiyatı : 30,00 TL ( 300 kişiye kadar ve ara sıcak ve meyvesiz , arzu edilirse mevsim meyvesi ve ara sıcak tabağı için extra 5 TL Kişi başı olacaktır. )
Hafta Sonu Cuma – Cumartesi – Pazar Kişi başı Fiyatı : 40.00 TL ( ara sıcak ve meyvesiz )

arkadaslar bende acıkcası mekan nasıl olsun kararsız kaldım. otelmı restaurantmı sosyal tesısmı vs. ama oteller bana bıraz daha guzel gelıyor cunku ankaranın mevsım sartları sıkıntılı acık havayı o yuzden tercıh etmıyorum. otellerde cok pahalı sanırsam

X