Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hamile olmadan gögüsten gelen süt !!

1. Konu Sahibi : sahtehayat #1
    Giriş tarihi
    Aug 2011

Hamile olmadan gögüsten gelen süt !!

Merhaba arkadaşlar tesadüf sonucu gögüsümden süt geldiğini gördüm 1 2 damla ilk başta yanlıyorum sandım baktım bayağı sür gögüsümü ezdikçe geliyor dondum kaldım hiç çoçugum yok bu arada... Hamile değilm regl dönemidi ki kalsam bile normalde 6 aylık hamilelikte olabilen bir durum... Hiç kimseye sormadan özel bir hastaneye gittim.. Şikayetimi dile getirdim simir testi yapalım dedi ee hastaydım zaten 3 ay önce olmuştum.. Ultrasyonla karnıma baktılar kist varmı diye gayet temiz birşey yok... Aç karnına kan testi yaptırdım prolaktin testi için bugun sonuçlar çıktı normal düzeydeymiş ee neden oluyor dedim doktor hanım ilaç verip gönderdi haftada 1 kere alacağım 2 hafta sadece belki böyle sorun yaşayanlar için söylüyorum normal bir durum değil beynin tetiklemesiyle süt hormonu salGILamışım neden bilmiyorum... Doğum kontrol hapı kullanmıştım doktora sorgum ılgisi yok dedi bakalm ben birine süt anne olmadan şu süt kesilse bari :)) Aslına bir bakıma iyi oldu gögsüleri şişti hehe

2. Konu Sahibi : sahtehayat #2
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    Alıntı sahtehayat kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Merhaba arkadaşlar tesadüf sonucu gögüsümden süt geldiğini gördüm 1 2 damla ilk başta yanlıyorum sandım baktım bayağı sür gögüsümü ezdikçe geliyor dondum kaldım hiç çoçugum yok bu arada... Hamile değilm regl dönemidi ki kalsam bile normalde 6 aylık hamilelikte olabilen bir durum... Hiç kimseye sormadan özel bir hastaneye gittim.. Şikayetimi dile getirdim simir testi yapalım dedi ee hastaydım zaten 3 ay önce olmuştum.. Ultrasyonla karnıma baktılar kist varmı diye gayet temiz birşey yok... Aç karnına kan testi yaptırdım prolaktin testi için bugun sonuçlar çıktı normal düzeydeymiş ee neden oluyor dedim doktor hanım ilaç verip gönderdi haftada 1 kere alacağım 2 hafta sadece belki böyle sorun yaşayanlar için söylüyorum normal bir durum değil beynin tetiklemesiyle süt hormonu salGILamışım neden bilmiyorum... Doğum kontrol hapı kullanmıştım doktora sorgum ılgisi yok dedi bakalm ben birine süt anne olmadan şu süt kesilse bari :)) Aslına bir bakıma iyi oldu gögsüleri şişti hehe
    birkaç kez duymuştum bu durumu.
    bence beynin ve vücudun anne olmaya haırlamış kendini
    yaşın kaç bu arada?

yine daha önce bir yazı okumuştum.
    Allah herkesi nasibiyle dünya getirir diyordu. aç bir bebek bebeksiz bir kadına verilse o kadından süt gelirmiş.
    hatta emzirecek kadın olmazsa, o bebeği bir erkeğin bile emzirebileceği yazıyordu.
    Rabbimin büyüklüğü.ben inanıyorum buna.

3. Konu Sahibi : sahtehayat #3
    bu durum bir arkadaşımda da vardı bekarken. şimdi evlendi bebeklerine süt veriyor :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-11-2014

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 110 gün kaldı.

Bebeğiniz doğumundan sonra yaşamı için önemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebeğinizin ağzı ve dudakları artık daha duyarlı. Eğer bebeğinizin eli ağzına yakın bir pozisyona gelirse hemen başparmağını veya diğer parmaklarını emmeye başlıyor. Bugünlerde yüksek bir ses olduğunda bebeğinizin zıpladığını hissedebilirsiniz. Bebeğinizin gözleri gelişimini bugün yarın tamamlayacak ve bebeğinizin gözleri açılacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

4. Konu Sahibi : sahtehayat #4
    Giriş tarihi
    Aug 2011
    Alıntı didos86 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    birkaç kez duymuştum bu durumu.
    bence beynin ve vücudun anne olmaya haırlamış kendini
    yaşın kaç bu arada?

yine daha önce bir yazı okumuştum.
    Allah herkesi nasibiyle dünya getirir diyordu. aç bir bebek bebeksiz bir kadına verilse o kadından süt gelirmiş.
    hatta emzirecek kadın olmazsa, o bebeği bir erkeğin bile emzirebileceği yazıyordu.
    Rabbimin büyüklüğü.ben inanıyorum buna.
    Evet bende duymuştum ondan önce görümcemin çocuklarnı sevdim kaynanamda süt ver dedi bana bu olay yokken belkide beynim bunun üstünde çok durdu ve süt hormonum çoştu İlaç kullanıyorum bakalım durcakmı

5. Konu Sahibi : sahtehayat #5
    Giriş tarihi
    Aug 2011
    Yaşım 23 bu arada

6. Konu Sahibi : sahtehayat #6
    cnm göğsünün ultrasonunu çektirdin mi

7. Konu Sahibi : sahtehayat #7
    Giriş tarihi
    Aug 2011
    Alıntı curiouss kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm göğsünün ultrasonunu çektirdin mi
    Hayır sadece rahmime baktı öyle birşey demedi doktor