Göbek Yağları İçin Karbonatlı Su Kürü

birbeneksiktim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2011
53
0
Bugün, Detoks uzmanı Gül Kaynak'ın resmi sitesinde okuduğum bir tarif, faydalanmak isteyen arkadaşların dikkatine.

Vücuttaki fazla asidi dengelemek, hazım, mide problemleri, sağlıklı kilo vermeyi desteklemek için gün içinde karbonat katılmış su tüketelim.
Her 1,5litre suya 1 tatlı kaşığı karbonat (Sodium bicarbonate) eritilecek ve 3 litre içilecek.
Yemeklerle su tüketimi yapılmayacak. Yemeklerden yarım saat önce bırakılıp ve yemeklerden bir saat sonra devam edilecek.
Sabah uyanınca ilk iş 2 büyük bardak içilecek.

Son düzenleme:
içmesi gerçekten zor gelkiyor bana da. yani 1-2 sefer içilebilir. ama her içilecek suya katmak ,içmek zor ..yapabilen var mı uzun süre. bir de faydasını gören var mı?yıllarca içmek gerek herhalde..

ben daha önce duymuştum denedim ama içemedim midem bulandı tadı kötü oldu :KK50::KK50::KK50:

benim midem rahatsız..reflüm var..sadece onun için karbonatlı su içiyorum..oda sadece midemde yanma ekşime olduğunda..onun dışında tüketmiyorumm.yarım bardak suya yarım çay kaşığı tüketiyorum yetiyo..öle 3 litre filan abartı yani..böle şeyler dr nin sölediğin dışında bu kadar tüketilmez..başınıza iş açar..

eskiden sabah aç karnına ben e su içemiyordum. ama şifa niyetine içmeye başlayınca alışıyor insan.
gerçekten sağlıklı oluyor .deneyin derim.

X