Nöroloji - Beyin ve Sinir Hastalıkları Bel fıtığı rahatsızlığı olanların deneyimleri

Fıtığın yerine gore sonuç çok fark ediyor ben ilk ameliyat olduğumda hergun agliyordum bu ağrıyla nasıl yaşarım diye hayat lüksüm kalmamıştı zamanla biraz rahatliyorsun ve onunla yaşamayı öğreniyorsun inss sizinki de zamanla gececek cnm
ağrılarınız ne kadar sürede geçti acaba . benim 11 ay oldu hareket kısıtlılığım devam ediyor ağrılarla birlikte

ağrılarınız ne kadar sürede geçti acaba . benim 11 ay oldu hareket kısıtlılığım devam ediyor ağrılarla birlikte
Cnm kişiden kişiye değişebiliyor benim çok uzun surdu 3 yıl çok zordu cnm şimdi çok şükür halime diyorum

bende yapamiyorum sadece yuruyus sende dene yuruyus bana çok iyi geldi
belli bir süre yürüyorum sonra belim katılaşıyo ağrı giriyo :KK43: napıcam bilmiyorum. mr raporumu gören doktorlar ilaçlı mr çektirmen gerekiyo fıtık oluşumu mu yapışıklık mı anlaşılabilmesi için diyor.
evimin temizliğini yaptıysam eğer o akşam yandım. belimin üstüne yatamıyorum :KK43:

belli bir süre yürüyorum sonra belim katılaşıyo ağrı giriyo :KK43: napıcam bilmiyorum. mr raporumu gören doktorlar ilaçlı mr çektirmen gerekiyo fıtık oluşumu mu yapışıklık mı anlaşılabilmesi için diyor.
evimin temizliğini yaptıysam eğer o akşam yandım. belimin üstüne yatamıyorum :KK43:
evlimisin cnm sende
Eskiden bende senin gibiydim günlük islerimi yaptimmi benden mutlusu yok akşam yatağa girdimmi sağdan sola donemiyordum belime bise asiliyordu sanki

İlaçlı mr bende cekilmistim benim iki fıtık duruyormus Dr sadece en kotusunu almış onlarda ağrı yapar demişti drm şuan yine fitikliyim anliyacagin

evlimisin cnm sende
Eskiden bende senin gibiydim günlük islerimi yaptimmi benden mutlusu yok akşam yatağa girdimmi sağdan sola donemiyordum belime bise asiliyordu sanki
yok değilim canım. yürüyüşlemi atlattın ağrılarını? bana yüzmede hiç iyi gelmedi. sen denemiş miydin yüzmeyi ?

İlaçlı mr bende cekilmistim benim iki fıtık duruyormus Dr sadece en kotusunu almış onlarda ağrı yapar demişti drm şuan yine fitikliyim anliyacagin
aaaa kesin ondandır canımm :KK43: bak üzüldüm şimdi

Evet cnm ne yazıkki öyle bu ağrılar gecmeyince Dr gittim yine ameliyat dediler olmadım birinciden ne gordumde ikinciyi olayım dedim ciktim
hadi ya :KK43: senin baya ciddi durumun ozaman. bildiğim kadarıyla amelyat olup fıtık tekrar etmişse büyük olmasada amelyat ediyolar değil mi?

Ben çıkıyorum cnm iyi geceler istediğin zaman soru sorabilirsin geçmiş olsun cnm tekrar

X