Tüylerden kurtulmanın ilginç yolu

denemekte fayda var diye düşünüyorum tabi herkesin fikri farklı. ayrıca bi zararı olcağını da düşünmüyorum.

saden bacaklarim ve koltuk altim tüylerim azaldi tek biraz fazla ozel bölgemde var ilerde orda azalir heralde????

tatlm dene de sonucu bildir olur mu? başka bölgeye değil de genital bölgeye kullanabilirim. tuvalette kolayca halledilir bence

dolunayı felan beklemicem pazar günü denicem bakalım ne olacak ama hemen sonuç vermez sanırsam düzenli bi şekilde bir iki ay yapmak lazım yapabildiğim kadar yapıcam biraz azaltsa bile yeter ben bioder felanda kullandım oakdar para verdim bişeye yaramadı bu hiç olmazsa hazır bedavaya :KK9:

dolunayı felan beklemicem pazar günü denicem bakalım ne olacak ama hemen sonuç vermez sanırsam düzenli bi şekilde bir iki ay yapmak lazım yapabildiğim kadar yapıcam biraz azaltsa bile yeter ben bioder felanda kullandım oakdar para verdim bişeye yaramadı bu hiç olmazsa hazır bedavaya :KK9:[/Q

aynen sana katılıyorum canım hiç olmazsa beleş bende lazere gitmeyi düşünüyodum ama gitmeden bir kaç kez yapmak istiyorum eğer sonuç alırsam lazere gitmicem nie boşu boşuna gideyim sivilcesine kullanıp geçiren bile var valla her derde devaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

dolunayı felan beklemicem pazar günü denicem bakalım ne olacak ama hemen sonuç vermez sanırsam düzenli bi şekilde bir iki ay yapmak lazım yapabildiğim kadar yapıcam biraz azaltsa bile yeter ben bioder felanda kullandım oakdar para verdim bişeye yaramadı bu hiç olmazsa hazır bedavaya :KK9:

evet ya bedava hem de günde en az 2-3 kez !!!!:KK52:
canım dolunayı beklemesen bile regl tarihini bekle. çünkü regl zamanı veya reglden önce yapılınca tüyler kalınlaşıyor. reglin bitsin hemen yap

Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Milliyet'te bir köşe yazarı kaleme almış dün.Baya enteresan geldi.:icecream:Uygulayan ya da uygulayıp paylaşmak isteyen varsa buyursunsengözlerimebaksanab

İşte Yazı.......

Geçenlerde annem ile yeni çıkan ve tüy azaltıcı özelliğinden bahsedilen bir üründen bahsediyorduk. Yanımızda oturan hanım kulak misafiri olmuş olmalı ki lafımızı bölüp �Tüylerden kurtulmanın en kesin yolu nedir biliyor musunuz� dedi. kadının kaymak gibi kol ve bacaklarını fark edip heyecanla �Nedir?� diye sordum. �Bana da anneannem söylemişti. Dolunaylı bir gecede tüm bacak ve kollarına ağda yapacaksın. Sonra da kendi idrarını alıp ağda yaptığın yerlerine süreceksin� dedi. Farkında olmadan �Iğğy� şeklinde bir tepki vermişim. �Sen yüzünü buruşturuyorsun ama benim ikinci seferden sonra bir daha tüyüm filan çıkmadı� dedi gerçekten de tüysüz kollarını göstererek.Ama unutmayın bu anlattıklarımın hiçbiri kanıtlanmış uzman tavsiyeleri değil. Hatta bildiğiniz kocakarı masalı demek daha doğru olur. Belki etrafta kadınların en hassas noktalarından birinden yararlanıp her dolunayda hain kahkahalar atan bir deli bile olabilir. Bilmiyorum. Ben sadece duyduklarımı anlatıyorum. Her ne kadar tiksindirici olsa da ömür boyu kıldan tüyden konularla ilgilenmemenin cazip bir hayal olduğunu düşünüyorum...

arkadaşlarımız burda daha önce bu konuyu açmışlar konu daha sonra kapatılmış bana çok ilginç geldi halen deneyen ve çözüm alan arkadaşlar var ve halen deneyen varsa ve buraya sonuçları öğrenmeye bekliyorumm.... ve nasıl uguluyorlar...

kıızzz bu gerçek mi :44: dolunay olunca hemen uygularım ben bunu :KK52: inşallh işe yarar. paylaştığın için teşekkürler :KK19:

canım dolunay gecesindede yap :KK34:

aynen sana katılıyorum canım hiç olmazsa beleş bende lazere gitmeyi düşünüyodum ama gitmeden bir kaç kez yapmak istiyorum eğer sonuç alırsam lazere gitmicem nie boşu boşuna gideyim sivilcesine kullanıp geçiren bile var valla her derde devaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

canım o sivilcesine süren kişilerden biride benim işedim suratıma sürdüm valla :)) harbiden iyi gelmişti ama annem çok baskı yaptı bıraktırdı bu sefer karıştırmıcam kim ne dersin desin :)):KK52:

X