Lütfen bunu okuyun gerçekten hayatım değişti bununla...

offf bende böyleyim duygularımı içimde yaşarım genelde o uyurken... o kırk kere tekrarlar sevdiğini benden tek kelime çıkmaz her zaman yakınır sıcaklık göster sev biraz beni diye zaten seviyorum onsuz bir hayat düşünemem...

Bunu daha önce de okumuştum ama şimdi okudum ve tekrar tüylerim diken diken oldu. Çok güzel ve doğru anlatılmış. Paylaşım için teşekkürler.

çok saçma

hele bir sevgili için intihar etmek çok daha saçma,

bir insanı canından vazgeçecek kadar sevmeyi anlayamıyorum.

bu aşk değil zayıf karakterlilik..

hem yani neden ölmek yerine insan gibi göstermemiş ki sevdiğini

bu hikaye bana duygusal bile gelmedi çok saçma

Okurken eskilere gittim bi an., bende maalesef sevgisini gösteremeyenlerdenim.. Bu yüzden aradaki ask zamanla bitiyo ufak tefek jestler iliskide karsilikli yapilmali bunu ögrendim hatalarimdan der's aldim zor oldu ama hic kimse icin ölmeye degmez bunuda ögrendim ne kadar cok severseniz sevin ask acisinin pismanligin hepsi bi Zaman sonra geciyo... Ve gitmesi gerekenler hayatinizdan er Ya da gec cikip gidiyo sevin sevginizi de belli edin ama ugruna da ölmeyin

son derece yavan ve yüzeysel bir hikaye..gerçek hayatta işler böyle yürümüyor maalesef.

Arkadaşlar,böyle saçma sapan nedenle intihar edecek insan olmasın zaten hayatlarınızda mümkünse..bu mudur yani seviyo olabilmenin göstergesi? bildiğin ruhsal problemleri varmış işte arkadaşın,yardıma ihtiyacı varmış sadece...sevgiyle bağdaştırmayın böyle şeyleri lütfen yaa...

X