izmir medical park hastanesi

Merhaba.
Benim de dr um Vedat Uluğ.Neredeyse en başından beri ona gidiyorum ve 20.haftamdayım.Kendisi bence yeterince ilgili ve güleryüzlü.
Zaten artık 2 li test , 3 lü test , 4 lü test , detaylı usg , doppler v.s gibi bir çok tanı ve görüntüleme yöntemi varken çoook çok acemi olmayan her doktorun sorunsuz giden bir hamileliği takip edebileceğini düşünüyorum ben.Ama ailede olumsuz bir durum varsa , hamilelik sırasında bir sıkıntı ya da önceden geçirilmiş sorunlu bir hamilelik varsa iyi bir perinatoloğa gidilmesi gerektiğini düşünüyorum ki onda da Fuat Akercan tüm dr arkadaşlarımın bana önerdiği kişidir.Fakat benim hamileliğim çok şükür sorunsuz devam ettiği için Vedat beye gidiyorum ben ve oldukça da memnunum ; herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim..

Arkadaslar bundan 18 ay önce 7 aylık bebeğimi kaybettim.Kisaca söyle anlatayım hamileliğimden önce yapılan yanlış bir müdahale yüzünden beklemediğimiz bir durum yaşandı ve canım bebisim plasentasini yırttı ve suyu 3 gün boyunca icime aktı..Alsancak'ta gittiğim özel doktorum durumu telefonla takip ediyordu ve gazlar filan dedi geçiştirdi.Bu arada gereksiz müdahale İstanbul Maltepe Üniversitesinde olmuştu.Sonucta aceleyle gece yarısı Kent hastanesine kendimi zor attım ve orada Dr.Orcun Bey hayatımı kurtardı ama malesef kızım ancak 20 dk yaşayabildi,3 gün boyunca susuz kalması yeteri kadar zorlamıştı ikimizde.Doktor hem icimde yırtılan dokuyu dikmişti ve tabii zorunlu olarak sezeryanla olmuştu dogum.Artik iyileşme olduguna karar verdi doktorum ve korunmayı bırakıcaz.Ancak Kent hastanesi ile devam edemem çünkü rakamları karşılayamayiz.Hamile kaldigimda ilerleyen aylarda tekrar yırtılma olasılığı var ve bu da erken alınması demek ve bu da uzun bir kuvez donemi olabilir demek.Bu olasılık.....ama sonucta benim için risk var.MEDİCALPARK'i araştırıyorum benim için yakın olması da önemli çünkü Allah korusun herhangi bir durumda hatta ben Artik hapsirsam doktoruma gitmek isteyecek durumdayım haliyle. Burada takıldığım konu su ;Medicalparka giden arkadaşlarim beni aydınlatsın lutfen..Böyle özel bir durumda olduğumu izah ettigimde beklediğim ilgiyi ve alakayı görebilir miyim?

Şimdiden teşekkürler :KK9:

Ben zekeriya beyin hastasıyım.Fakat 4B Mert bey bakıyormuş.Geçen hafta yaptırdım.150tl

Arkadaslar bundan 18 ay önce 7 aylık bebeğimi kaybettim.Kisaca söyle anlatayım hamileliğimden önce yapılan yanlış bir müdahale yüzünden beklemediğimiz bir durum yaşandı ve canım bebisim plasentasini yırttı ve suyu 3 gün boyunca icime aktı..Alsancak'ta gittiğim özel doktorum durumu telefonla takip ediyordu ve gazlar filan dedi geçiştirdi.Bu arada gereksiz müdahale İstanbul Maltepe Üniversitesinde olmuştu.Sonucta aceleyle gece yarısı Kent hastanesine kendimi zor attım ve orada Dr.Orcun Bey hayatımı kurtardı ama malesef kızım ancak 20 dk yaşayabildi,3 gün boyunca susuz kalması yeteri kadar zorlamıştı ikimizde.Doktor hem icimde yırtılan dokuyu dikmişti ve tabii zorunlu olarak sezeryanla olmuştu dogum.Artik iyileşme olduguna karar verdi doktorum ve korunmayı bırakıcaz.Ancak Kent hastanesi ile devam edemem çünkü rakamları karşılayamayiz.Hamile kaldigimda ilerleyen aylarda tekrar yırtılma olasılığı var ve bu da erken alınması demek ve bu da uzun bir kuvez donemi olabilir demek.Bu olasılık.....ama sonucta benim için risk var.MEDİCALPARK'i araştırıyorum benim için yakın olması da önemli çünkü Allah korusun herhangi bir durumda hatta ben Artik hapsirsam doktoruma gitmek isteyecek durumdayım haliyle. Burada takıldığım konu su ;Medicalparka giden arkadaşlarim beni aydınlatsın lutfen..Böyle özel bir durumda olduğumu izah ettigimde beklediğim ilgiyi ve alakayı görebilir miyim?

Huhuuu Kimse yok mu?

Bence önceden randevu alıp bir görüşün.İçinize sinerse başlayın derim.Durumunuz ekstra önem ve dikkat istiyor çünkü anladığım kadarıyla.Hamile kalmadan önce başlarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum..

Bence önceden randevu alıp bir görüşün.İçinize sinerse başlayın derim.Durumunuz ekstra önem ve dikkat istiyor çünkü anladığım kadarıyla.Hamile kalmadan önce başlarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum..

Teşekkürler..Su anda Medicalpark'a devam eden anne adaylarının düşünceleri benim için gercekten çok değerli arkadaslar..Herkese hayırlı doğumlar diliyorum.

Teşekkürler..Su anda Medicalpark'a devam eden anne adaylarının düşünceleri benim için gercekten çok değerli arkadaslar..Herkese hayırlı doğumlar diliyorum.

Yukarıda bahsetmiştim ben gidiyorum Medical Park a.Ve memnunum ama ekstra dikkat isteyen bir durumum yok.O yüzden çok çekimser kaldım size mutlaka git demeye:)Dediğim gibi şimdiden bir randevu alıp durumunuzu anlatın dr un tecrübe ve ilgisine göre karar verirsiniz.Kısa zamanda mutlu haberlerinizi duymak dileğiyle..

Yukarıda bahsetmiştim ben gidiyorum Medical Park a.Ve memnunum ama ekstra dikkat isteyen bir durumum yok.O yüzden çok çekimser kaldım size mutlaka git demeye:)Dediğim gibi şimdiden bir randevu alıp durumunuzu anlatın dr un tecrübe ve ilgisine göre karar verirsiniz.Kısa zamanda mutlu haberlerinizi duymak dileğiyle..

Pistachio çok saol canım evet bende aynen bu sekilde davranmayı planlıyorum.Benim durumum çok hasas oldugundan gercekten beni anlayan bir doktor bulmam lazım.

Öncelikle geçmiş olsun bende 3 aylık bebeğimi kaybettim, 9 mayısta kürtaj oldum, doktorum Merve hanım. Çok ilgili bi doktor kesinlikle tavsiye ederim.Kürtaj'dan sonra ağrılarımda ve ilaç konusunda sıkıntı yaşadığım zaman kendisini her aradığımda anında cevap verdi, hatta pazar gecesi kendisi aradı, herhangi bi rahatsızlığımın olup olmadığı konusunda bilgi almak için. Hangi doktor gecenin bi yarası arar ki ? İlaçlarımı ve ağrımın olup olmadığını kontrol etmek için aradım der ki ?
Kent hastaneside çok iyi Namık bey ve Uçar asena. Ama dediğin gibi oldukça yüksek rakamlar aşırı maliyetli, sosyal güvencede kabul etmiyo.
Merve hanımı denemeni şiddetle tavsiye ederim,dün son gittiğimde yardımcı doç olmuş sanırım kapıdaki levha'yı değiştirmişler. Hastane görevlileri ve anestezi uzmanı çok ilgiliydiler ben çok memnun kaldım. Memnun kalmayanlarda var geçmiş sayfaları okursan eğer mutlaka görüceksin.
İnşallah her gönlünce olur.

Öncelikle geçmiş olsun bende 3 aylık bebeğimi kaybettim, 9 mayısta kürtaj oldum, doktorum Merve hanım. Çok ilgili bi doktor kesinlikle tavsiye ederim.Kürtaj'dan sonra ağrılarımda ve ilaç konusunda sıkıntı yaşadığım zaman kendisini her aradığımda anında cevap verdi, hatta pazar gecesi kendisi aradı, herhangi bi rahatsızlığımın olup olmadığı konusunda bilgi almak için. Hangi doktor gecenin bi yarası arar ki ? İlaçlarımı ve ağrımın olup olmadığını kontrol etmek için aradım der ki ?
Kent hastaneside çok iyi Namık bey ve Uçar asena. Ama dediğin gibi oldukça yüksek rakamlar aşırı maliyetli, sosyal güvencede kabul etmiyo.
Merve hanımı denemeni şiddetle tavsiye ederim,dün son gittiğimde yardımcı doç olmuş sanırım kapıdaki levha'yı değiştirmişler. Hastane görevlileri ve anestezi uzmanı çok ilgiliydiler ben çok memnun kaldım. Memnun kalmayanlarda var geçmiş sayfaları okursan eğer mutlaka görüceksin.
İnşallah her gönlünce olur.

Merve_uk çok gecmis olsun,umarım en kısa zamanda iyi haberlerini alırız seninde.Verdigin bilgiler icimi rahatlatın,bugüne dek kadın dogum doktorlarında nedense bayan doktorlar için bir on yargı vardır ama Merve hanım için çok olumlu şey duydum.Tekrar tekrar gecmis olsun.:nazar:

10 haftalık hamileyim izmir medikal parkta zekeriya beye gidiyorum.şimdilik memnunum.medikal parka devam edipte epiduralli normal doğum yapan arkadaşlar var mı?allah herkese sağlıklı hamilelikler,sağlıklı bebişler versin.

ben Mert beye gidiyorum canım, kendisi sgk anlaşmalı çalışmıyor muayene ücreti diğer doktorlardan fazla. Ama doçent olması beni başta çeken etmendi hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadım kendisiyle ilgili baştan beri. özel çalıştığı için istediğinde arayabiliyosun, odasında diğer doktorlardan farklı olarak 4d usg var, 5. ayda yapılan detaylı usg için de ekstra ücret ödemiyosun. doğum katını da gezdim çalışanlar gayet ilgili geldi bana ama ebeleri bilmiyorum tek düşüncem bu şu anda:26: çünkü normal doğum yapmak istiyorum ve SAT'a göre 8temmuzda geliyo benimki:KK1: özel hastane klasiği olarak çoğunlukla sezaeryen yapılıyo ve normalde ebelere iş düştüğünden bana iyi olmaları çok önemli yoksa kavga çıkarırım oralarda yırtarım yani bana kötü davrancak ebeyi... sonuçta parası neyse vererek geliyoruz böyle bi sorun da yaşamayacağımı düşünüyorum. medicalde doğum yapıcaklar hangi doğum şeklini düşünüyolar? ve yapanlar nasıldı? ben de bunları merak ediyorum hem de çok.!

10 haftalık hamileyim izmir medikal parkta zekeriya beye gidiyorum.şimdilik memnunum.medikal parka devam edipte epiduralli normal doğum yapan arkadaşlar var mı?allah herkese sağlıklı hamilelikler,sağlıklı bebişler versin.

cnm ben normal yapıcam inşallah, olduktan sonra anlatırım:KK34: benim doktorum mert göl ama Allah korusun olur da bi aksilik olursa nöbetçi dr giriyo doğuma yani zekeriya beyin de girme ihtimali var doğumuma. sen memnun musun?

Allahıma çokk şükür oğlum kucağımda,,ikimizde sağlıklıyız.allah bu yolda olan herkesi kurtarsın.Doğumumu medical parkta yaptım.doktorum merve hanımdı.ben epudral istedim normalden kortuğum için : ) merve hanımdı onayladı.doğum için tarih belirledik,fiyat almaya kayıt yaptırdık 250 tl kapora verdik odayı ayarladık.sabah gidip kayıt yaptırdık odamıza çıktık gelen giden evraklar hemşiler tansiyon nts saati beklemeye başladık.yarım saat önce lağman yapıldı önlük giyildi ve beklenen an geldi.sedyeyle ameliyathane yolunu tuttuk.damar yolu açıldı,tansiyon aleti takıldı.biraz bekledik anestesi uzmanı geldi.sedyeye oturrdum baş aşağı şekilde kıpırdamadan ıhhh dedim sadece bitti dedi 2 dk felan sürdü sanırım.tekrar yattım anlattı işte biraz uyuşukluk olucak ama bacaklarınnı hissedecesin dedi.sonrasında sonda takıldı.doktorum geldi nasıl hazırmıyız dedi.ve başladıdılar.anestezi uzmanı ve hem hemşire hep başımdaydı.bebek çıkarken derin nefes alman gerekli ben söylediğimde al dedi bu sırada sana oksijen vermem gerekebilir bu tar müdahele olursa korkup panik yapma dedi.arada nasılsın diye sordular,az kaldı birazdan bitecek dediler.ve oğlumun önce sesini duydum...gördümm çok şükür iyiydi.onu hemen yukarı gönderdiler benim dikişler felan 40 dk sürdü.çok şükür ben mutlu sona ulaştım darısı diğer anne adaylarına.hastaneyle ilgili sıkıntım olmadı.gs kartta dedikleri gibi toplam 1200 tl ödedik.tek kişilik odada kaldım.oğlum hep yanımdaydı.saat başı hemşireler geldi.refakatçi yemekleri iyiydi.benim tek sıkıntım ameliyat sonrası yoğun bakım tarzı odaya aldılar 2-3 kişi daha vardı 10 dk burda kalıp sonra odaya çıkın dediler fakat tam öğle yemeği saati olduğundan 1 saat orda kaldım odaya çıkarıcak hasta bakıcılar gelmek bilmedi
o biraz sıkıntı yarattı.sonrasında çok şükür yürümekte felan zorlanmadım ama ağrı oluyor tabiki.hemşiler saat başı gelip karnımı bastırdılar içimin temizlenmesi için
o canımı bayabi yaktı ama o anlıktı,onun dışında ertesi gün yürüyerek çıktık evdede bi problem olmadı baş ağrısı felan yapmadı bende ilk günler yatıp kalkarken tutunmak lazım canın biraz yanıyor,3 gün sonra oda geçiyor.çok şükür bugün 13 günümüz oğlumun emmemesi dışında bir problemimiz yok.:nazar::nazar::nazar:
ben memnun kaldım merve hanımdı gayet ilgili.benim gibi canı tatlı olup ilk bebeğini bekleyen ve neyle karşılacağını bilmeyen anneler korkmayın gerçekten allah kolaylığını veriyor.hastaneyle ilgili sormak istediğiniz başka şeyler olursa cevaplaya bilirim çünkü ben doğuma kadar burdan sordum araştırdım.:nazar::nazar::nazar:

Allah analı babalı büyütsün canım tebrik ederim çok:KK9::nazar: Ben de 37. haftamdayım ve ağrısız normal doğum istiyorum. epiduralin acıtcak olması beni düşündürüyo :44:... ve ebelerin ilgili güleryüzlü olma durumunu merak ediyorum her şeyden memnun kaldın mı?

Sağol canım.darısı başına olsun.az kalmış allah yardımcın olsun.hayırlısıyla bebişine kavuş.ben doğum konusunda çok şükür çok memnun kaldım.epudral benim tercihimdi.merve hanım bu konuda yardımcı oldu.ilk bebeğim nedir nasıl olur normala cesaret edemedm merve hanımda normal doğumla ilgili bilgileri verdi ben en yeterli açılma olduğunda son anda müdahale edicem o zamana kadar olan süreçte yalnızsın dayanabilcekmisin dedi,bende hayır dedim. : ) ki ben iğdeden korkarım canım tatlıdır biraz ama hiç ağrı acı ve sonrası baş ağrısı yaşamadım bünyeylede alakalı sanırım birde anestesi uzmaznı önemli.direk ameliyathaneye gittim kim ebe kim doktor hemşire hangisi bilmiyodum anestesi uzmanı ve bi hemşire davamlı başımdaydı mide bulantın varmı vb bi şikayet varmı durmadan sordular.senin normal doğummu olucak bellimi.ama değilse sakın korkma yürümek için ilk kalkış biraz zordu ama devamlı gezdim odada yataktan kendim kalkıp yattım sadece 3 kez felan pansumana gelen hemşireler karnımı bastıdı pis kan aşağı insin diye o biraz acı verdi ama oda anlıktı.sana tavsiyem bu hastaneyi tercih edersen iyi bi çocuk doktoru bul bizim doğumdan sonra aytaç hanım baktı oğluma sağlıklı dedi sonraki kontrollerde tülay hanıma gittik oğlumda kasık fıtığı vardı ama aptal tülay hanım zamanla geçer sakın ameliyat felan derlerse ettirmeyin dedi.iyi dedik madem tehlike yok zaten küçük dedik ama 24 günlükken ceviz kadar oldu üstelik oraya bağırsak sıkışmış yani boğulmuş fıtıkmış acil ameliyat oldu yavrum ama biz resmen kendimizden geçtik çok şükür atlattık şimdi ama bize sor.tekirdağa gelmiştim burda oldu ameliyat izmire dönünce o kadına 2 çift lafım olucak erkek çocuklarında oluyormuş fakat doğumdan hemen sonra ameliyat olması gerekiyormuş.ve fıtık zamanla geçmiyormuş.doğumdan korkma ama çocuk doktoru gerekirse vaktin varken araştır derim ben bitek başka çocuk doktoruna götürmediğim için pişmanım.biraz uzun oldu amma : )

ben de zekeriya beye gidiyorum ve çok memnunum.hiç soru sormama bile gerek yok herşeyi çok net anlatıyor.mert bey bana soğuk ve mesafeli geldi.detaylıyı onda yaptırmıştım.umarım zekeriya bey doğumda da iyidir.herşeyin hayırlısı....

Sağol canım.darısı başına olsun.az kalmış allah yardımcın olsun.hayırlısıyla bebişine kavuş.ben doğum konusunda çok şükür çok memnun kaldım.epudral benim tercihimdi.merve hanım bu konuda yardımcı oldu.ilk bebeğim nedir nasıl olur normala cesaret edemedm merve hanımda normal doğumla ilgili bilgileri verdi ben en yeterli açılma olduğunda son anda müdahale edicem o zamana kadar olan süreçte yalnızsın dayanabilcekmisin dedi,bende hayır dedim. : ) ki ben iğdeden korkarım canım tatlıdır biraz ama hiç ağrı acı ve sonrası baş ağrısı yaşamadım bünyeylede alakalı sanırım birde anestesi uzmaznı önemli.direk ameliyathaneye gittim kim ebe kim doktor hemşire hangisi bilmiyodum anestesi uzmanı ve bi hemşire davamlı başımdaydı mide bulantın varmı vb bi şikayet varmı durmadan sordular.senin normal doğummu olucak bellimi.ama değilse sakın korkma yürümek için ilk kalkış biraz zordu ama devamlı gezdim odada yataktan kendim kalkıp yattım sadece 3 kez felan pansumana gelen hemşireler karnımı bastıdı pis kan aşağı insin diye o biraz acı verdi ama oda anlıktı.sana tavsiyem bu hastaneyi tercih edersen iyi bi çocuk doktoru bul bizim doğumdan sonra aytaç hanım baktı oğluma sağlıklı dedi sonraki kontrollerde tülay hanıma gittik oğlumda kasık fıtığı vardı ama aptal tülay hanım zamanla geçer sakın ameliyat felan derlerse ettirmeyin dedi.iyi dedik madem tehlike yok zaten küçük dedik ama 24 günlükken ceviz kadar oldu üstelik oraya bağırsak sıkışmış yani boğulmuş fıtıkmış acil ameliyat oldu yavrum ama biz resmen kendimizden geçtik çok şükür atlattık şimdi ama bize sor.tekirdağa gelmiştim burda oldu ameliyat izmire dönünce o kadına 2 çift lafım olucak erkek çocuklarında oluyormuş fakat doğumdan hemen sonra ameliyat olması gerekiyormuş.ve fıtık zamanla geçmiyormuş.doğumdan korkma ama çocuk doktoru gerekirse vaktin varken araştır derim ben bitek başka çocuk doktoruna götürmediğim için pişmanım.biraz uzun oldu amma : )

kıyamam el kadar ameliyat mı oldu, hiç kıyamama durumu oldu bende hamilelikle birlikte içim acıyo resmen o kadar masumlar ki... önemli bi noktayı atladılar demek 2 doktor da çok ilginç nasıl böle bi hata yapılır ki? anlaşılan o ki medicalparkın çocuk doktorlarından memnun kalmadın ki o da çok önemli doğar doğmaz onlar ilgileniyolar zaten öle değil mi? hatta doğuma da giriyolar sanırım. bakalım mert bey kimi önericek bana bilmiyorum ama mutlaka bi başkasına daha gösteririm canım sağol, 1 doktorla zaten yetinmemek lazım. ben normal doğum istiyorum, durumum da müsaitmiş çatı uygun dedi dr bebeğim de baş aşağı:KK34: sancıdan korkmuyorum çok şükür evet o aşamada yalnızız malesef kabullendim ben:KK1:... ama epidural verildikten sonra rahatlarım diye düşünüyorum. çok teşekkür ederim uzun ne demek işim gücüm doğum zaten bu saatten sonra, okurum da okurum:) ameliyatın iyi geçmesine sevindim ama hemen iyileşmen çok iyi, anestezi uzmanı da çok önemli onun da iyi olması güzel benim de canım çok azdır normalde:44: karına bastırmadaki acıyı duymuştum sezaryeni de zoor normali de anam:) çok zor ana olmak çoook of poff:p bence de üşenmeyip o doktora hatasını bildirmek gerek ki bari başkasına yapmasın. tekrar geçmiş olsun.

cnm ben normal yapıcam inşallah, olduktan sonra anlatırım:KK34: benim doktorum mert göl ama Allah korusun olur da bi aksilik olursa nöbetçi dr giriyo doğuma yani zekeriya beyin de girme ihtimali var doğumuma. sen memnun musun?

kardelen benim 2.5 yaşında bi oğlum var.onu epidural normal doğumla doğurdum.ege üniversitesinde.çok rahattı korkulacak hiç bi şey yok.adet sancısı gibi bi yarım saatlik ağrı sonrasında oğlum doğdu.ama egeden memnun kalmadım.çok yoğun odalar eski tarihi eser gibi hijenik değil.medikal güzel yeni bi hastane,hem evimede çok yakın.zekeriya beyden de memnunum,zaten henüz 11.haftamdayım.ama dediğim gibi epidural normal doğumdan korkma,benim doğum esnasında heyecandan tansyonum biraz düşmüştü,bide bacaklarım çok titriyodu.sonuçta sabah 9 da suyum geldi,hastaneye gittim sabah 11 de oğlum doğmuştu.bana suni sancıda verdiler ama aynı anda epiduralde takılı olduğundan ara ara gelen hafif ağrılar hissettim.sadece o kadar.iyi haberlerini bekliyorum,temmuz bebişi hoş gelsin....

X