izmir medical park hastanesi

dddc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2010
26
0
İzmir'de yeni açılan medical park hastanesine giden var mı?

doğuma iki ay kaldı ve iyi ise bu hastaneye gidebilirim, telaşlı olmam normal değil mi?

açılınca bende gitmeyi düşünüyorum.. ne zaman açılacak bende bilmiyorum... fiyatlarıda merak ediyorum tabii..sgk lılara ne kadar... ama çalışanlardan duydum hastane çok güzelmiş..

Kİzlardiger illerde SGK lıya normal dogum 1 250 sezeryan 2600 mus. Yalnız izmirdekiji daha sıraladım. Ama normalle sezeryanin fiyat farkı olması Beni korkutuyor. Düşünsenize hekim direk seEryana kayar yani daha pahalı cunku

açılmış hastane arkadaşlar...birisinden duydum muayene 12 tl ymiş.. ama emekliler için:)) çalışanlar için ne kadar bugün telle öğrenmeye çalışacam..doğum ücretlerinide tabi...

muayene ücreti 10,00 +12,00 TL. imiş devlet memurları için. Ancak Mert Göl isimli doktor sadece özel bakıyormuş, muayene ücreti 180,00 TL imiş, Vedat Uluğ sigortalılara bakıyormuş. Böyle bir ayrım olması hiç hoşuma gitmedi.
hala giden yok mu?

ben dün gittim doğum ücretlerini sormaya,,, bağkurla henüz anlaşma yapılmamışş.. bu hafta yapılacakmış!!!! muayene olmadan bilgi verilemiyormuş.. dendi.. hastane tam faal değil o nedenel bana güven vermedi şu an...o nedenle oraya gitmekten vazgeçtim..doğumuma ^3 ay var herşey düzene girermi bilmem... giden olursa yinede yazsın..bilgimiz olur..

arkadaşlar fiyatı uygun olursa ve tabikide hastanede birimleri yerine oturursa
bende orda doğum yapmayı düşünürüm
emekli sandığına bağlı çalışanım ücret konusunda bilginiz olursa
paylaşırsanız sevinrim

çok pahalı değil mi doğum ücretleri yaaa... bence o fiyatlar sgk olmayan fiyatlardır. izmit e de açıldı medicalpark 1-2 ay önce. sgk sezaryene 750 tl dediler bize.

çok pahalı değil mi doğum ücretleri yaaa... bence o fiyatlar sgk olmayan fiyatlardır. izmit e de açıldı medicalpark 1-2 ay önce. sgk sezaryene 750 tl dediler bize.

hangi fiyatlar cnm?? ben izmir medical parkın fiyatı vs konusunda hiç birşey bilmiorum öğrenmek istiyorum doğumuma 3 ay kaldı artık. diğer şehirlerde fiyatlar yüksek dediler ama bilmiorum sgk için farklı olması lazım

canım ben 750 tl ye razıyım hastane için çok donanımlı olduğunu söylüyorlar
giden arkadaşlardan yorumlarını bekliyoruzz

hangi fiyatlar cnm?? ben izmir medical parkın fiyatı vs konusunda hiç birşey bilmiorum öğrenmek istiyorum doğumuma 3 ay kaldı artık. diğer şehirlerde fiyatlar yüksek dediler ama bilmiorum sgk için farklı olması lazım

esperanzaa canım sanırım bu konuda bize sen yardımcı olabilirsin
nasıl olsa evine yakın bir ara uğrayıp bilgi alırsan süper olur

esperanzaa canım sanırım bu konuda bize sen yardımcı olabilirsin
nasıl olsa evine yakın bir ara uğrayıp bilgi alırsan süper olur

ben sordum arkadaşlar ama muayene olmadan fiyat vermiyorlar dendi.... birde çok yeni hastane..muayene önemli değil ama sezeryan olucam ameliyat sonuçta.. sezeryana girecek ekkip varmı ne kadar uyumlu..teknik donanım muahakkak çok iyi ama insan faktörünü gözardı edemeyiz..benim tereddütüm bundan..doğumuma iki ay var.. açıkçası bilmiyorum..gazi hastanesine gidiyorum..oraya devam edicem... yeni hamile olsaydım buraya giderdim doğuma kadar düzene girerdi tabi..doktorları hakkında bilgisi olanda yok galiba..

kızlar medical park bizim evin ön sokagında ..bol bol eşimle gittik durum yokladık ama ben bana yarım saat uzak olan egepol den vazgecemicem..yeni dogan yogun bakım ve dogum olaylarında egepol ün üstüne yok..gercekten vukuatı da yok..hastane full doguma calısıyo yani ebeler ve hemsirelere kadar bu olayda acayip deneyimliler..bi de benim zaten son iki hafta 38. haftadayım bir aydır medical park ın durum yoklamasını yapıyorum..hala halaoturmadı hastane..yani 3 4 aylık hamile olan arkadaslara yetişir de ben asla bu vaziyette güvenemedim..her sorulan soruya muallak cevaplar veriyorlar...doktorlar mükemmel olabilir hastane tüm türkiyede acayip ünlü olabilir ama ben derim ki biraz daha olayların oturmasını bekleyin..bugüne bugün medicak park baya bi davalık olmus personeline bile durmadan emar bt yazmaktan devletten para alma adına hala davaları süren bi hastane...
sıkı takip edin...otel gibi güzel girişine kanmayın bence...söyle bi dogursun vakalar bollassın derim ben...siz bilirsiniz..
ve de su aptallık nedirallah askına normal dogumla sezeryan fiyatı farklı imişş...huylanıyor insan yani...bir de istedigin doktorun anlasması daha olmamıs falan filan..aynı hastane içince aynı departmanda doktorların ücreti farklı falan...
neyse...gece acilen bana bi şey olursa mecburen yürüme mesafasi diye gidip orda dogurcam ama yarım saat arabada dayanıp egepole yetişebilirim insallah..hep dua ediyorum...

yani bi de muayene olmadan fiyat verememek ne demek onu da nalmıs degilim.git egepole erkek bile sorsa cevap veriyolar..yani resmi bi fiyat yokmudur bu işin doğum ücreti senin benim farklı mı olucak yani...muayene ye göre degişir...cok komik..

arkadaşlar ben sağlıkçı bir arkadaşımdan
yeni doğan bebekleri oraya yolluyoruz çok fazla küvezleri var
ve çok donanımlı diye anlattı
benim doğumum martın sonu gibi olcak
ben bir iki hafta sonraya ordan randevu almayı düşünüyorum
gidip görüşmekte fayda var bence

arkadaşlar ben sağlıkçı bir arkadaşımdan
yeni doğan bebekleri oraya yolluyoruz çok fazla küvezleri var
ve çok donanımlı diye anlattı
benim doğumum martın sonu gibi olcak
ben bir iki hafta sonraya ordan randevu almayı düşünüyorum
gidip görüşmekte fayda var bence

gittiğinde lütfen izlenimlerini buraya yazarmısın bizim içinde bir fikir olur...tabi ücretlerinide:)

Selam hanımlar
İzmir Medical Park a dün gitti.Öncesinde şunu belirteyim hamileliğimin 30. haftasındayım.Kontrollerime ilk olarak Gazi hastanesinde Çiğdem hanımla başlamştım.Gazi hastanesin den hiç memnun olmasam da Çiğdem hanımdan çok memnundum ama biz 3.ayımızdayken Dr. temelli olarak yurt dışına gideceğiini söyleyince yeni dr. arayışlarına başladık.Karşıyaka da Kıvanç bey le görüştük.O da çok tatlı biri ama tam gün yasası nedeniyle muayenehanesini kapatacağını söyledi son olarak Buca KAdın doğum hast.de Halit bey e devam ettik.Hastane güzel,doktor iyiydi ama orası da bana uzak kalıyordu derken dün son olarak medical park a Dr.MErve hanıma gittik.Çok ilgili,bilgili,hoş bir doktor.Tüm sorularıma içtenlikle yanıt verdi hatta az önce telefonda görüştük son tahlillerimi değerlendirecek :) Hastane zaten 5 yıldızlı otel misal temiz ve görkemli :) ben çok memnun kadım.Fiyatlara gelince ben normal doğum düşünüyorum kısmetse.Normal doğum 300 tl.eğer özel oda istiyorsan -ki ben istiyorum- artı 100 tl ve refakatçi 50tl..Şifa,Gazi vb.hastanelerden aldığım fiyatlara göre oldukça makul :) ha bir de özel paketler var;hastane odası süsleme 300 tl.abümsüz fotoğraf çekimi 250 tl albümlü olunca 450-500 tl gibi bir şeydi.Tabi bunlar isteğe bağlı şeyler...bu arada ben emekli sandığına bağlı bir çalışanım...Zorunlu sezeryan,isteğe bağlı sezeryan,epidural doğum vs.konusunda da fiyat aldık ama fiyatlar net olarak alımda kalmadığı için yazıp kimseyi yanıltmak istemem.Şayet illa merak eden olursa yine sorar öğrenirim....
selam ile...

X