Lekeler, Çiller Unitone 4 ile gelen mucize :))))

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaşlar benim bıyık bölgemde epilasyondan dolayı yanık oluştu. ısıs pharma kremi yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Ben de çok araştırma yaptım ve tavsiye üzerine kullanmaya başladım.ilk kullanmaya başladığımda yanma ve kızarıklık meydana geldi. Bu normal bir durummuş. Daha sonra deri soyulmaya başlıyor. Eski deri dökülüp yenisi oluşuyor. Şu an neredeyse sorunum bitti gibi. Kullanacak arkadaşlara mutlaka tavsiye ederim. Ayrıca contractubex adında bir jel krem var o da bütün lekeleri çıkarıyormuş araştırın derim. Ben şimdi onu da aldım bakalım:)

bende de güneş lekeleri var, expigment kullandım. doktor bana 6 aydan fazla kullanmamam gerektiğini söylememişti. hatta kullan bişi olmaz dedi. kullandığım yerlerde güneş lekesi oluşmadı bi daha. ama yeni lekeler çıktı ve büyüyor. hidrokinon ve kojik asit in zararlı olduğunu duymuştum. unitone 4 de de kojik asit var.. :KK43: son durum nedir sende papatya?
Ben de bu tarz kremler kullanmayı düşünüyorum.tavsiye eder misin?sende durum nedir?

Yüzümde doğumdan dolayı güneş lekeleri vardı.İki gün önce doktora gittim bana unıtone 4 kremi verdi daha önce hiç duymamıştım.Once almasam mı diye düşündüm ama almaya karar verdim.Bugün üçüncüye sürüyorum.yuzumde hafıf yanma başladı.daha sonra gelişmelerle ilgili yazarım yine.

Merhaba hanımlar, uzun süredir yazan olmamış, benim iki senelik güneş lekelerim var elmacık kemiklerimde, dr. yapma bi krem verdi ancak hiçbir eczacıda malzeme olmadığı için yaptıramadım, eczacılardan birisi bu kremi önerdi, bende sürewkli bu sayfadan önerileri takip ediyorum.
İstedimki benimde birilerine aydam olsun, tek taraflı kalmasın, bugün kremi alıp resim yükleyeceğim, ve zamanla ne değişiklik oldğunu yazacağım.
Resime gör sizerde aradaki farkı görebilirsiniz. inşallah hepimiz lekelerimizden kurtuluruz :)

X