erkekler dogum yapsa ne olur

fatmanur66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2006
26
3
#trafikte hamilelere yol verilirdi...
#HAmile erkekler için özel banklar olurdu. Hiçbir bayan bu banklara oturamazdı.
#işyerlerinde doğum izni 3 aya çıkartılırdı.
#Etrafta karılarına "biliyodum!sen beni hiçsevmedin" diyerek zırlayan bıyıklı amcalar olurdu.
#Bütün erkekler Arnold'un filmini izleyerek ağlardı.
#Kocasının hamile olduğunu öğrenen çoğu kadın intihar etme girişiminde bulunurdu.
#Hamile kadınların aksine hamile erkekler olayı abartıp hamilelere özel otobüs yaptırırdı...
#Doğumhanelerde,doğum sırasında erkeklere nerede olduğunu unutturacak güzellikte, sexy, sarışın, mini etekli hemşireler olurdu.
#Hiçbi erkek o kadargüçlükle doğurduğu bebeklerini kimseye elletmez, göstermez, sevdirmezdi...
#Hiçbi gece çocuk uyandığında erkekler kalkmazdı. "ben doğurdum sen bak" felsefesi üstün gelirdi.
#Bütün oyuncaklar silah, tank gibi şeyler olurdu. Merak etmeyin kızları da düşündük, dişi ROBOCOP bebekler...

SONUÇ:KENDİLERİNE BENZETTİKLERİ BİR SÜRÜ BİREY ETRAFTA. KADINLAR AYAKLANDI... ÇOCUKLAR İSYANDA........ aman aman doğanın dengesini bozmayalım. düşünmesi bile kötü..

zaten bu dünyada bi kadınlara rahat yok.baksanıza 9ay için oluşturulan konfora..düşünmesi bile haksızlık ya..

valla bence fatmanur un yazdığı her şey olurdu üstüne daha kimbilir neler olur neler yapılırdı
çünkü erkekler konforda sınır tanımazlar

Ay yok yok kalsın. Askerlik anıları zaten meşhur bide doğum anılarını dinleyemem, çekemem valla.

kuzum .!.:
Ay yok yok kalsın. Askerlik anıları zaten meşhur bide doğum anılarını dinleyemem, çekemem valla.

Aynen. Biz erkekler ki doğum sancısına dayanmışız bee diye başlayan bir ömür boyu anlatılacak kahramanlık destanı. Yok ya Allaha şükür ki biz doğuruyoruz:laugh:

çok komiksiniz valla onlar dogursa halleri ne olur düşünemiyom:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

X