FARMASİ Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

Kaldı ki birde bu konunun muhasebe vergi ayağı var. Doğrudan satışı yapılan markalar üyelerine fatura kesip üyelerine ürün satıyor. Sonra bu ürünü alan üyeler kalalog ellerinde pasta börek günlerinde milleti sık boğaz yapıp o kalitesiz ürünleri pazarlıyorlar ve KESİNLİKLE FATURA KESMİYORLAR. Yani ürünü alan son tüketicinin ürünü aldığını kullandığını ispatlaması imkansız.

örnekle açıklayayım : bir ruju avon kendi üyesine 100 e satıyor. üzerine %18 KDV ekliyor ve üyeden 118 alıyor.

Ama bu üye son kullanıcıya 200 e satıyor ama fatura kesmiyor. aradaki farkın 82 nin yani KDV si ni devlet alamıyor. Yani vergi kaçırılıyor..

Devletin işte bu yüzden bu kepazeliğe DURRRR demesi gerek.

Doğrudan satış şirketleri hem kdv hem de stopaj vergisi ödüyor. Hangi şirket olursa olsun, irsaliyeli faturası vardır ve kdv + stopaj mutlaka belirlenmiş ve kesintiler yapılmıştır ve bu faturada mevcuttur İsteyene gönderebilirim. (Ayrıca İşletme yönetim ve organizasyon ve kamu yönetimi bölümlerini önlisans düzeyinde okudum.) KDV ve stopajı satış danışmanları ödediği için, bu miktar müşteriye yansımaz. Tüm firmaların satış sözleşmeleri de vardır ancak zaman alan ve zahmetli görülen işlemler olduğundan danışmanlar kullanmayı çok tercih etmez. Ayrıca satış sözleşmeleri senet yerine geçer ve ücretini ödemeyen müşteriler bu sözleşme ile dava edilebilmektedir.
Doğrudan satış ürünleriyle 41 yaşıma gelmiş, 20 yıllık Hemşireyim. Çok şükür bebek gibi cildim ve simsiyah doğal saçlarım var. En az 20 kez saçlarımı boyattım ve Allah firmamdan razı olsun, ürünleri ile kimseler yaşıma inanamıyor. Çok şükür ki doğru tercih yapmışım. 4 kardeşim var ve 4 ünün de saçları aklar dolu, kırışıklıkları almış başını gidiyor. Benim ise cildimde zerre leke ya da kırışıklık yok. Üyeliğimle de; 30 lira olan bir rimeli 2 liraya, 75 liralık bir parfümü 5-10 liraya alabildiğim oluyor. :nazar:

merhabalar ben bu firmayı yenı duydum hemşire bir arkadaştan katolog elimde ama kozmetik ürünlerinin içerisinde dimetricone maddesi varmı acaba ? yada ürünler hepsi doğal mı ?:KK53:

Merhaba dostlar..
Farmasi danışmanıyım.Farmasi hakkında merak ettiğiniz herhangi bir konu olursa sizlere seve seve yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.şayet KK yönetiminin müsaadesi olursa bu başlık altında FARMASİ firmasının vizyonu,misyonu ve ürün bilgilerini sizlerle paylaşmak niyetindeyim.(izdivaç teklifi gibi oldu ayol.)tüm farmasi kullanıcılarını ve temsilcilerini bu başlık altında ağırlamak istiyorum..çaylar kahveler benden.:))))))
Merhabalar...
Ben yeni üye oldum. birkaç ürününü kullandım. rimel cc krem ve el kremlerini kullandım. çok memnun kaldım. şimdi cilt sorunlarım için sivilce çıkmasını önleyecek lekeleri hafifletip hatta geçirebilecek krem serisi almak istiyorum. bu arada amway ürünlwerini kullandım. cilt için olanları. onlar harika etki ettiler ancak israil in olduğunu öğrendiğimde vazgeçtim. Cildim yağlı denilebilecek karma bir cilde sahibim. 2-3 ay düzgün olursa ardından mutlaka sürüyle gelip yüzümü ve psikolojimi istila ediyor sivilceler. bunun önüne geçebileceğim, temizleyici, tonik, krem ve lekeler için krem, gözaltı torbaları için krem önerinizi bekliyorum.

Yardımcı olursanız sevinrim.
Sevgiyle...

[QUOairariiPerii, post: 37231309, member: 467552"]Merhabalar...
Ben yeni üye oldum. birkaç ürününü kullandım. rimel cc krem ve el kremlerini kullandım. çok memnun kaldım. şimdi cilt sorunlarım için sivilce çıkmasını önleyecek lekeleri hafifletip hatta geçirebilecek krem serisi almak istiyorum. bu arada amway ürünlwerini kullandım. cilt için olanları. onlar harika etki ettiler ancak israil in olduğunu öğrendiğimde vazgeçtim. Cildim yağlı denilebilecek karma bir cilde sahibim. 2-3 ay düzgün olursa ardından mutlaka sürüyle gelip yüzümü ve psikolojimi istila ediyor sivilceler. bunun önüne geçebileceğim, temizleyici, tonik, krem ve lekeler için krem, gözaltı torbaları için krem önerinizi bekliyorum.

Sevgiyle...[/QUOTE]
Cay agaci serisini kullanabilirsiniz özellikle cay agaci yagli kremi

Merhabalar...

Sevgiyle...

Ben ne diyorum sen ne diyorsun? Farmasi büyük olsa ne küçük olsa ne,banane.

Madem çok büyük madem çok kaliteli madem boyner'e zara'ya ürün üretiyor o halde girsin cesareti varsa perakende sektörüne görelim.
Ama giremez. Çünkü ancak kalitesiz bir ürün rekabetten korkar.

Avon da aynı,oriflame de aynı,amway de aynı. al birini vur ötekine.Kaldı ki maalesef avon ve amway kullandım. avon hakikaten çok kalitesiz.amway ise normal piyasadan alınacak ürünün 10 katı fiyatına. yok platin ,yok elmas bayiiii. salak sulak şeyler.

Aslında devletin böyle doğrudan satış yapan,tüketici haklarını yok sayan markaları ve sadece netten satılan markaları yasaklaması gerek.serbest piyasa şartlarına uyamayan gitmeye mahkum olmalı. mağaza sahipleri müşteri kaybetmeyi göze alamayacakları için zaten satmaz böyle kalitesiz ürünleri. Bunlarda bu gerçeği gayet iyi biliyor. O yüzden de "arkadaş hatırına doğrudan satılır,türk milleti acır yine alır" diyorlar.

Farmasi girsin boyner mağazasına da lancome ile dior ile yanyana dursun bakalım. Kaç kişi suratına bakıyormuş görelim?
hep yalan hep yalan.

Bu tarz ürünlere asla inanmıyorum ,bence kesinlikle kalitesiz ürünler bunlar.

Tanitimlarinda bile yazar
ykm vs yerlerden alinan parfumlerin cogu Farmasi uretimi

Parfümleri hakkında yorum yapabilicek varmi çok uygun fiyatlilar merak ettim

mrb.ben amway kullandım sivilcelerim için fakat sivilcelerim daha da arttı.dün bi arkadaşım farmasi kataloğunu zorla tutuşturdu elime ama internetten de araştırma yaptım farmasi ; avon la oriflame la aynı katagoride gibi geldi bana. farması bitkisel diyorsunuz ykm boyner e ürün üretiyormuş diyorsunuz. artık laflarla değilde kanıtlar istiyorum arkadaşlar bize bi kanıt sunun tamam diyelim bende sivilcelerim için ne gerekiyorsa alayım. söz değil kanıtlarla gelin

Bayanlar internetten danışman olmak için formu doldurdum telefonuma şifrem geldi giriş yaptım internet sayfasından.Şimdi beni arıyıcaklar mı? Birde kapıda ödemeyi seçebiliyor muyuz seçebiliyorsak nasıl nereden seçeceğiz o_O

Üye olduysan isminin üzerinde sponsorunun ismi yazar seni firmadan aramazlar ürünlerini sepete koyduktan sonra satın ala bas devam et aldigin ürünlerin hediyelerinide sepetine ekle sonra devam et karşina kart ya da kapıda ödeme seçeneği çıkar seç sonra onayla kapıda ödemede fark olarak 6 tl daha ödersin ama buna karşılık sana bir hediye gelir keşke bilen bir sponsorla üyelik yapsaydın çünki ürünleri bilmek çok önemli biber jeli at kestanesi kremi en iyi maskara zayiflama tayti şampuanlar bunlarin hepsi çok tercih edilen ürünler ben sana ve üye olmak isteyenlere yardimci olabilirim katalog ve ürünler hakkinda hazirladigim çalisma kağitlarindan gönderebilirim

Farmasi kesinlikle yüzde yüz kimyasal bir ürün. bir arkadaşım satışını yapıyor diye yardımcı olmak için el kremini aldım. yazık oldu 10 tl ya .parasını geçtim öksürmekten mahvoldum alerji yaptı elim şişti bir kaçtane daha başka markalardan kremlerim var hiç böyle bir reaksiyon yaşamadım.bu ürünü övenlere inanmayın kesinlikle satış temsilcileri yada yorumlardan menfaat sağlayan insanlardır.Farmasi evime asla sokmam

Canım hangi el kreminden kullandin aldigin kisiye söyleseydin ürünü senden alıp farmasiye göndermesi lazım senin paranıda vermesi gerekli ama şunu belirtiyim türkiyede katalogdan şatışı yapılan sağlık bakanlığı onaylı tek firma içerigini okudunmu hani bazı çicekler alerji yapabiliyor

Bugun farmasiden bi kapatici aldim.. Bakalm nasil cikicak..
canım benim kv nin komsusu 2 yıldır satıyo..Avon farmasi falan..Bende hem avondan hem farmasiden kapatıcı aldım stick olanlardan..Farmasinin ki daha iyi geldi bana avon çok kireç gibi pütür pütür.Farmasinin şampuanları,sabun ve duş jellerinden çok memnunum..Bide at kestaneli masaj kremi kas ağrıları için birebir..

canım benim kv nin komssaba yıldır satıyo..Avon farmasi falan..Bende hem avondan hem farmasiden kapatıcı aldım stick olanlardan..Farmasinin ki daha iyi geldi bana avon çok kireç gibi pütür pütür.Farmasinin şampuanları,sabun ve duş jellerinden çok memnunum..Bide at kestaneli masaj kremi kas ağrıları için birebir..
Avonun parfumleri haric hicbir seuinden memnun deglm canm ya farmasiyi de sabah bi denedim makyajimin ustune tam anlayamadm sabah makyaj yaparken anlarim:) guzele benziyordu:)

Farmasi kesinlikle yüzde yüz kimyasal bir ürün. bir arkadaşım satışını yapıyor diye yardımcı olmak için el kremini aldım. yazık oldu 10 tl ya .parasını geçtim öksürmekten mahvoldum alerji yaptı elim şişti bir kaçtane daha başka markalardan kremlerim var hiç böyle bir reaksiyon yaşamadım.bu ürünü övenlere inanmayın kesinlikle satış temsilcileri yada yorumlardan menfaat sağlayan insanlardır.Farmasi evime asla sokmam

Avonun parfumleri haric hicbir seuinden memnun deglm canm ya farmasiyi de sabah bi denedim makyajimin ustune tam anlayamadm sabah makyaj yaparken anlarim:) guzele benziyordu:)
Bende makyaj konusunda hassasım ama şimdi üstteki yorumu okuyunca tedirgin oldum kv falan bana doğal ürünler diyo diye alıyorum bende..Araştırcam ben :)

Ben de cok tereddutte kaldim hic kullanmasam mi .s
bilmem canım sen bilirsin ben 1 bitirdim bu ikinci bişey olmadı bana..Bide eşimin kireçlemesinden dolayı at kestanesi kremi kullanıyoruz 3 aydır kac kutu bitrdik..Sıvı sabunları şampuanları saymıyorum bile :)Belki yorum yazan bayanın alerjisi vardı bilemedim ki..Senin ki nası bişey canım adını yazsana bakim..

X