FARMASİ Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

arkadaşlar verdiğimiz cevapları silme yok mu bunu yanlışlıkla yazmıştım silemediğim için bari sorayım dedim :KK70:

Merhaba kzlar 7 haftalk hamileyim makyaj yapmayı cok seviyorum calstgm icinde nerdeyse hergun makyaj yapıyorum alkol paraben icermeyen daha birkisel dogal hamilelikte dekullanılabilecek kozmatik urunleri tavsiye edebilecek olan var mı kendi kendime aratrdm ama isin icinden ckarmadm ??
Canim farmasinin urunlrini kullanabilirsin gonul rahatligiyla ben uyeyim urunleri zararsiz

Watsons ve gratis bitirdi bu katalog firmalarını. Ben lisedeyken avon kraliçeydi bu piyasada adım başı her kadın celebre adamlarda full speed kokuyordu sahi ne oldu o günlere :)))

Bugüne kadar hiç network yapmadım. Network sistemlerine de pek inanmadım. Hepsi yabancı ve uygun olan kalitesiz, kaliteli olan çok pahalı. Ama FARMASİ ürünleriyle tanışınca hem uygun hem kaliteli olduğunu farketmemeniz mümkün değil. Henüz 5 aydır FARMASİ kullanıyorum. 2 aydır FARMASİ'yi iş olarak yapmaya başladım. Geçen ay liderliğim kutlandı. FARMASİ'yle bu kadar geç tanıştığım için çok pişmanım ama bugünkü konumumdan dolayı çok mutluyum. Yakında müdürlüğümü kutlayacağım. İnşallah önümüzdeki yıllarda bir Türk firmasına yatırım yapar tüm haneler. Ve iddia ediyorum DÜNYANIN EN ÇOK KAZANDIRAN NETWORK ŞİRKETİ FARMASİ. Araştırın görün☺️

Merhaba vermesinin cay agaci yağlı yüz yıkama halini kullanmaya başladım ama kokusu benzin gibi kokuyor bu cay ağacının yağının kokusu mu bilen ve kullanan hanimlar yoruımlarnizı bekliyorum

Kizlar mat likit rujlari nasil ? Ve fiyatini biliyor musunuz? Bir de far paleti var mi?

merhaba arkadaslar farmasi ye yeni uye oldum nasıl yapacacm bılemıyorum lutfen yardım edermisiniz
:KK12::KK12::KK12:

İstanbul beylikduzunde oturuyorum farmasi urunlerini almak istiyene yardimci olabilirim bana bu numaradan ulasabilirsini ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Watsons ve gratis bitirdi bu katalog firmalarını. Ben lisedeyken avon kraliçeydi bu piyasada adım başı her kadın celebre adamlarda full speed kokuyordu sahi ne oldu o günlere :)))
Gelin farmasiye uye olun kraliceyi gorun cok iyi kazanclar elde edeceginize eminim

Merhaba vermesinin cay agaci yağlı yüz yıkama halini kullanmaya başladım ama kokusu benzin gibi kokuyor bu cay ağacının yağının kokusu mu bilen ve kullanan hanimlar yoruımlarnizı bekliyorum
Dogal kokusu o ben cok sevdim sahsen farmasiye uyemisiniz

Merhaba kzlar 7 haftalk hamileyim makyaj yapmayı cok seviyorum calstgm icinde nerdeyse hergun makyaj yapıyorum alkol paraben icermeyen daha birkisel dogal hamilelikte dekullanılabilecek kozmatik urunleri tavsiye edebilecek olan var mı kendi kendime aratrdm ama isin icinden ckarmadm ??
Farmasiden alabilirsiniz dilerseniz uye olun kendiniz cok uygun fiyata alin satis yapma zorunlulugu uok hicbi ek ucret yok

X