FARMASİ Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

herkesin kendi tercihi bende avonu evime sokmam zararlarını çok iyi biliyorum
görmek istemediğinizdendir çarşıda bile elinde farmasi katalogu olan birilerini çok rahat görebiliyoruz artık
tabi algıda seçicilik....
farmasi beğenilmeyen tüm ürünlerini geri alıyor
lütfen araştırmadan sadece konuşmak için konuşmayalım

Ben fikrimi ve kullandığım ürünün etkisini belirttim. Geçen aya kadarda farmasiyi yeni duydum. Hiç yollarda elinde kataloğu olan kişilere denk gelmedim, ama avoncu sorarsanız neredeyse dibimizdeler. başkent gibi bir şehirde yaşıyorum bu arada :) Şunuda belirteyim, Siz farmasi yaparsınız ben avon bu kişisel tercihdir. ama avonu evime bile sokmam demeyin kaç kere kullandınızda böyle konuşuyorsunuz. Neyin zararı yok bana ondan bahsedermisiniz merak ettim:KK1::KK1:

arkadaslar erkek parfümü almak istiyorum ama kokularını bilmiyorum.hafif ağır olmayan bir koku istiyorum..turungil ve odunsu koku..hangisibuna uygun bilen varmı..hangi parfüm hafif kokuyor

arkadaşlar neyn tartışmasını yapyosunuz ki..ben burda tarafsız konuşucam.avon farmasi ve oriflame hepsinde temsilciyim.danışmanım.farmasiyi ben daha yeni duydum sayılır..ürün yelpazesi geniş değil ama şikayetçi olan bir kişi bile görmedm.çünkü sağlık bakanlığı tarafından onaylı.üünleri az ama zaararsız.oriflameye gelince bizaat onun ürünlerini kullanyorum.çok memnunum.sadece parfümlerindn edt olanlar çok kalıcı değil..3 yıldır danışmanım bir kere bile aranıp rahatsz edilmedim.avona bir aydır danışmanım aramayn kalmadı.zorla ürün satmalar,sipariş ne zman vercn,elinde katalog var mı diye farklı farklı 4kişi aradı ya.beni kayeden kişi aradı kızdığım için açmadım..sürekli aradı durdu.bune yüzsüzlüktür..sayamadığım kadar çok arandm..hatta beni üye yapacak kişinin elinden beni başka bir avon temsilcisi kaçırdı.beni üye yaptı bende bunu sonradan öğrendm..hayattımda bu kadar yüzsüz bir şirket görmedm.en son aradıklarında gecen hafta ağzıma geleni söyledim.illallah getirdiler yemin ederim.sinirden oturup ağlıcaktım.kampanyalr içinde sıkıştıryolar al diye.almıcam diyorum kadın hala ürün tanıtımı yapyo telefonda ya.arkdaslarımn üzerindede siparişler verildi.bu nasıl bir prosödürdür ya..yemin ederim nefret ettim.bi insan bu kadar sık boğaz edilmez.illa laf söylücen.yüzsüzler..telefonu suratın akapattım kızıp bidaha aramadılar.ben hayatımda böyle birsey görmedm.oriflameye 3 yıldır üyeyim ya.aktif olmadığım zamnalr oldu.bir kere bile aramadılar.avon hem üçkağıtçı hemde prensipli bir şirket değil.ürünnlerinide kullandım.hep arkadastan sipariş verdim.yüz ürünü clear skini kullandım set halinde yüzüm köpürdü resmn 2 hafta sonra..sivilce patlağı yaşadı suratım mafettti.rujunu kıullandım hiç kalıcı değil..2o dk sonra yok oluyo..avondan uzak durun ağzım yandı.bıktırdılar.üyeliğimide iptal edicem en kısa zamanda

Kimse burada hikaye anlatmasın.

avon - Oriflame - amway - farmasi ve sadece netten satılan acayip markalar... Hepsi ama hepsi aynı sayılır , 5 para etmez...

Gidin kozmetik mağazasına kokunun en güzeli , rujun rimelin en güzeli , cilt bakımının en güzeli var. Beğenmedin mi iade et . Zararını mı gördün sağlık bakanlığına faturanla başvur şikayet et....

avon - Oriflame - amway - farmasi ve sadece netten satılan aptal aptal şeylerde başınıza gelmeyen kalmaz.

avon - Oriflame - amway - farmasi ve sadece netten satılan acayip markalar... Hepsi ama hepsi aynı sayılır , 5 para etmez...

Gidin kozmetik mağazasına kokunun en güzeli , rujun rimelin en güzeli , cilt bakımının en güzeli var. Beğenmedin mi iade et . Zararını mı gördün sağlık bakanlığına faturanla başvur şikayet et....

avon - Oriflame - amway - farmasi ve sadece netten satılan aptal aptal şeylerde başınıza gelmeyen kalmaz.

Ben bir Avon üyesi olarak konuşucam; evet avona üyeyim fakat bunun için aman efendim sen avoncusun tabi ki övüceksin gibi kelimeler duymak normal.
Bugüne kadar avonun 2 ürününü kullandım biri pata krem fondoten biride kil maskesi.
Loreal'den tutun maybline subazlı ürünler olsun bütün fondotenleri denedim ama hepsi aynı sonuç hepsinde gözenek tıkama hepsinde sivilce çıkarma olayı var
zaten fondotenin olayı bu.
çok ünlü paris ürünlerinin rimelide yıkayınca kirpiklerimi teker teker kopartıyordu yani sonuç aynı sonuç değişen birşey yok
burda Avon oriflame kötü diyemeyiz çünkü hiçbir kozmetik ürünü sağlıklı değil!
hepsi cildin düşmanıdır.
ben avondan fondoten alsamda 50 civarı alıyorum max factorün fırçalı fondoteninden alsamda 50 lira veriyorum.
ikiside cildimin düşmanı ama ikiside süper kapatıyor.
yani demek istediğim eğer kötüleyeceksiniz bütün markaları kötüleyin çünkü hepsi düşman!

FİKRİNİZE YİNEDE SAYGIM VAR AMA!!!!!!!!!!!!

kozmetik mağazalarındaki ürünlerin iyimi olduğunu iddaa ediyorsunuz hepsi kimyasal o beğenmediğiniz avon oriflame farmasi huncalife amway ürünlerinin içinde bu markalara fark atan bir sürü seri var siz markaya para veriyosunuz yazık oluyor çok kişiden loreal ile oriflame kremlerinin arasında fark olmadığını ve acayip fiyat farkı oldğunu duyuyorum ben ihtiyacıma hangi malzeme cevap veriyosa onu alırım ilk başda doğal ürünlerle bu netten satılan ürünlerin kalitesiz olduğu sizin fikriniz bu işlerin asıl amacı insanlara para kazandırmak sistemi bu şekilde gidipde mağazalara milyarlarca kira verenlere değil sermayesiz ürün satılıyor ve kaç kişinin cebine para giriyor burda bu markaları kötüleyemezsiniz iade etme konusuna gelince bu beğenmediğiniz firmaların para iade garantisi var sözleşmeli bir iş yapılıyor uydurma değil amway bir migrosda yada kipalarda satılmış olsaydı rekor kırardı ama firmanın kuruluş sistemi sahipleri bu şekilde satış yapılması hakkında karar alarak bu işe başlamışlar bu kişileri kimse yargılayamaz işde böyle önyargılı bilgisi olmayan insanlar katalogla satılanların dandik olduğuna inanır :KK47:

AA BİRDE HUNCALİFE MARKASI PİYASADA KOZMETİKÇİLERDE PAHALI DÜKKANLARDA SATILAN BİR MARKA SAHİBİ ADNAN HUNCADIR

SHE PARFÜM CALDİON EQUAL VİVA CAPPİO MARKALRINI YILLARDIR BİLİRSİNİZ ÖZELLİKLE EQUAL BU FİRMA PİYASADAN ÜRÜNLERİNİ TOPLATTI VE KATALOG SİSTEMİNE GEÇDİ NEDEN ACABA DÜŞÜNDÜNÜZMÜ ŞİMDİ BU PARFÜMLERİ KULLANAN İNSANLAR O DEDİĞİNİZ MAĞAZALARA GİDİP ALAMICAK KATALOGDAN SİPARİŞ EDİCEK CARMINA KOZMETİK FİRMASI BİLE BU KATALOGA GEÇDİ YANİ KISACASI NETTEN KATALOGDAN SATILAN ÜRÜNLERE 5 PARA ETMEZ DİYEMEZSİNİZ KULLANMAZSINIZ OLUR BİTER BU KADAR UZUN UZUN YAZDIMKİ OTURDUĞUNUZ YERDEN KAFANIZA GÖRE SALLAMAMANIZ İÇİN BİLMEM ANLATABİLDİMMİ??????

arkadaslar neden bu kdr tartisiyorsunuz ki? nerde goruldu kosmetik urunlerin kimsayal icermeden %100 dogal ve memnun edici halini? gelmisiniz birbirinize giriyorsunuz. Ben oriflame farmasi bilmem, kozmetik urunlere pek yaklasmak ama avon da ki kil maskesini merak ettim ve aldim. Henuz memnuniyetsizligim yok ama kendime ve sizlere soyluyrm ki sagliginizi seviyorsaniz Her TUR KOSMETIKTEN UZAK durun! iceriklerini cok arastiran biriyim ve her icerigin ayri bir kanserigen etkisi var, vs vs her neyse, bakiminizi ve guzelliginizi dogal kendnizin yaptigi urunlerle de yapabilirsniz!

FİKRİNİZE YİNEDE SAYGIM VAR AMA!!!!!!!!!!!!

kozmetik mağazalarındaki ürünlerin iyimi olduğunu iddaa ediyorsunuz hepsi kimyasal o beğenmediğiniz avon oriflame farmasi huncalife amway ürünlerinin içinde bu markalara fark atan bir sürü seri var siz markaya para veriyosunuz yazık oluyor çok kişiden loreal ile oriflame kremlerinin arasında fark olmadığını ve acayip fiyat farkı oldğunu duyuyorum ben ihtiyacıma hangi malzeme cevap veriyosa onu alırım ilk başda doğal ürünlerle bu netten satılan ürünlerin kalitesiz olduğu sizin fikriniz bu işlerin asıl amacı insanlara para kazandırmak sistemi bu şekilde gidipde mağazalara milyarlarca kira verenlere değil sermayesiz ürün satılıyor ve kaç kişinin cebine para giriyor burda bu markaları kötüleyemezsiniz iade etme konusuna gelince bu beğenmediğiniz firmaların para iade garantisi var sözleşmeli bir iş yapılıyor uydurma değil amway bir migrosda yada kipalarda satılmış olsaydı rekor kırardı ama firmanın kuruluş sistemi sahipleri bu şekilde satış yapılması hakkında karar alarak bu işe başlamışlar bu kişileri kimse yargılayamaz işde böyle önyargılı bilgisi olmayan insanlar katalogla satılanların dandik olduğuna inanır :KK47:

AA BİRDE HUNCALİFE MARKASI PİYASADA KOZMETİKÇİLERDE PAHALI DÜKKANLARDA SATILAN BİR MARKA SAHİBİ ADNAN HUNCADIR

SHE PARFÜM CALDİON EQUAL VİVA CAPPİO MARKALRINI YILLARDIR BİLİRSİNİZ ÖZELLİKLE EQUAL BU FİRMA PİYASADAN ÜRÜNLERİNİ TOPLATTI VE KATALOG SİSTEMİNE GEÇDİ NEDEN ACABA DÜŞÜNDÜNÜZMÜ ŞİMDİ BU PARFÜMLERİ KULLANAN İNSANLAR O DEDİĞİNİZ MAĞAZALARA GİDİP ALAMICAK KATALOGDAN SİPARİŞ EDİCEK CARMINA KOZMETİK FİRMASI BİLE BU KATALOGA GEÇDİ YANİ KISACASI NETTEN KATALOGDAN SATILAN ÜRÜNLERE 5 PARA ETMEZ DİYEMEZSİNİZ KULLANMAZSINIZ OLUR BİTER BU KADAR UZUN UZUN YAZDIMKİ OTURDUĞUNUZ YERDEN KAFANIZA GÖRE SALLAMAMANIZ İÇİN BİLMEM ANLATABİLDİMMİ??????

"fikirlerime saygınız varmış" teşekkür ederim. Olmasaydı neler söyleyecektiniz bilemiyorum.
Benim de sizin fikirlerinize saygım var , öyle başlayayım ki herkes durması gereken yeri bilsin.

*Doğrudan satış yapılan ürünlerde kalite aranmaz. Çünkü kalitesizliğin yaptırımı yoktur. Çoğu da zaten kalitesizdir.
*Doğrudan satış yapılan ürünlerin satışından KDV kaçağı olur.Çok güzel vergi kaçırılır.
*Doğrudan satışı yapılan ürünlerde serbest piyasa rekabeti olmadığı için benzer ürünlerden pahalıdır.Fiyat,arz ve talebin kesiştiği yerde oluşur. Bu ekonomi MAN223 biliminin temelidir.
*Doğrudan satışı yapılan ürünlerin mağazalara-marketlere girmek gibi bir derdi olmadığından mağaza sahiplerine bedelsiz ürün,raf bedeli,prim bedeli,geri dönüş,uzman bedeli,reklam bedeli,tatil promosyonu vs gibi angarya ödemeler yapmazlar. Siz nivea,olay,loreal gibi markaların kozmetik mağazalarına kaç milyon tl (trilyon) havadan ödeme yaptığını bilseniz (ki bildiğinize nedense eminim) doğrudan satışın cazibesini anlarsınız.
*doğrudan satışı yapılan ürünlerin bedelini, üyelerden hemen nakit tahsil ettikleri için avon-oriflame-amway-farmasi gibi markalar virman,vade farkı vs yemezler. O yüzden de çok çabuk büyürler. Adım gibi eminim ki huncalife aynen bu şekilde yukarıdaki sebeplerden dolayı doğrudan satışa geçmiştir. Adnan bey balıkesirlidir. Balıkesir aşığıdır. Kafası da çok çalışır.
*Hele amway gibi bir markayı hiç anlatmayın bana , fikirlerinize saygı maygı duymam. Düpedüz bir titan kurmuşlar gerçek değeri 10 liralık ürünü millete 100 liraya satıp piramitin üstündeki altın,platin,elmas üyelere kaynak aktarıyorlar. Ama bence çok sıktılar artık. Bu böyle gitmez,maliye bakanlığının ve tüketici kuruluşlarının mutlaka amway ve amway zihniyetiyle çalışan markaları iincelemesi gerekir. kanunlarda bir eksiklik var ise tüketiciyi korumak adına yeni kanunlar çıkarılması gerekir.Bu yazıyı okuyanlara özellikle önerim amway den hiç birşey almamalarıdır.
*Doğrudan satışı yapılan bu markaların türkiye'de işsizliğin yüksek , akrabalığın ve arkadaşlığın hala sıcak olmasının nimetlerini kullandıkları hatta sömürdükleri ise çok açıktır.
*Sadece internetten satılan abuk sabuk markalara ise hiç değinmiyorum. O ayrı bir rezalet ve ayrı bir makale konusu.

Fikirlerinize saygım var ama bunlar da benim fikirlerim.

bu işlerin bu kadarda büyütülmesi çok saçma isdeyen isdediğini kullanır yok mağaza ürünü yok katalog ürünü herkes parası neye yetiyorsa onu kullansın ben bazen kataloglardan bazende mağazadan gider alırım bu kadarda tasa etmem ne neyinmiş diye

LAF ATTIĞINIZ ÜRÜNLERİN APTAL APTAL ŞEYLER OLDUĞUNU İDDAA ETMEYE DEVAM EDİN O KULLANDIĞINIZ ÇOKKK LÜKS SANDIĞINIZ MARKALARDA HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEYE DEVAM EDİLİYOR BU LİNKİ OKUYUP DAHA SONRADA İNTERNETTE KISA BİR ARAŞDIRMA YAPMANIZI TAVSİYE EDİYORUM
http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...e-test-yapan-yapmayan-kozmetik-firmalari.html

neredeyse tüm yorumları okudum,bir arkadaşımızın da söylediği gibi büyütülecek ve tartışmaya vardırılacak bir konu olmamasına rağmen sevgili lekeli cilt kullanıcımız özür dileyerek söylüyorum ama eleştiri yapmanın üslubunu maalesef bilmiyor.çok kabaca verilen cevaplar insanı geriyor kusura bakmayın.sayın lekelicilt,sevgili tüketici; düşüncelerinize saygı duyulması gereken bir durum söz konusu olsa dahi eleştirinin iğneleme dozunu fazla fazla aşmış olmanız sayesinde özürdileyerek saygı duymadığımı söyleyeyim.ben şahsım adına farmasi danışmanı olarak ürünlerimden kullanıcı olarak da çok memnunum.şuana kadar hiçbir müşterimden şikayet almadığım gibi üstüne üstlük memnuniyet bildirileri alıyorum.avon oriflame farmasi vs.doğrudan satış kaliteli ürünlerle yapıldığı sürece biz çalışmayan ev hanımları için ev gelirine katkıda bulunmanın,kendimize olan güvenimizin bir kere daha artmasının,ve bir şeyler başarabiliyor olmanın verdiği mutlukken bu şekilde konuşmalar yaparak sadece moral bozmaktan ibaret bir tavır sergilediğinizi üzülerek söylemek istiyorum.siz bir tüketici olarak istediğiniz ürünü istediğiniz yerden-firmadan-mağazadan almakta özgürsünüz,bütçeniz neye yetiyorsa ona yönelmekte de.ama lütfen doğrudan satış ve pazarlama yoluyla kaliteli ürünler satarak para kazanan insanlara ya da firmalara saygı duyunuz,ha kalitesiz ve son derece sağlıksız ürünleri piyasaya bu şekilde süren firmalara karşı ben de bir tüketici olarak saygı duymam.
yıllarca avon oriflame vs markaların iç piyasada dış ülkelere ne kadar kazandırdığı mağlumunuz ki her köşede bir avon bir oriflame vs kataloğu görmek mümkün,farmasi yüz de yüz bir TÜRK firmasıdır.geliri sadece ve sadece TÜRKİYEnindir.isteyen alır istemeyen almaz kendi ülkesinde üretilen ürünleri.BENİM ÜRÜNLERİM SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI,BENİM ÜRÜNLERİM HELAL VE GMP BELGELİ OLDUĞU SÜRECE BEN ÜRÜNLERİMİ İÇİME SİNE SİNE KULLANIR VE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ÇEVREME TANITIRIM.TÜM SAMİMİYETİMLE SÖYLÜYORUM,ARKADAŞLAR BUNDAN 2 YIL EVVELİNDE TOPTAN KOZMETİK SİPARİŞ EDEREK SATIŞ YAPMAYA BAŞLAMIŞTIM,MAKYAJ MALZEMELERİ GETİRTMİŞTİM 300-400 MİLYONLUK.VE BEN O ÜRÜNLERİN YAN SANAYİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM ANDA HİÇBİRİNİ SATMADIM.BİR FONDÖTEN SATARIM 20 TL KAZANIRIM AMA SATTIĞIM ÜRÜNÜ KULLANACAK OLAN KİŞİNİN CİLDİNE ZARAR VERECEĞİ KESİN.NE YAPTIM ATTIM HEPSİNİ ÇÖPE.GİDEN PARAYA YA DA BANA BIRAKACAĞI CİROYA HİÇ BAKMADIM.İNSAN SAĞLIĞI ÇOK DAHA ÖNEMLİ BENİM İÇİN.
ŞİMDİ FARMASİYLE TANIŞTIM,ÇOK ŞÜKÜR DEVAM.GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TANITIP SATIYOR VE DE KULLANIYORUM...

Son düzenleme:
Farmasi hakkında bir bilgim yok hic ürün kullanmadım ama en başta farmasinin 117 ülkede olduğu 118. Ülke olarak türkiye de başladığı yazıyor yüz de yüz türk mali türk sermayesi olan bir firma ise bu biraz saçma degil mi. Bana geliyor ki farmasi de dışarıya para kazandırıyo. Ayrıca ürünlerinize bakın icinde paraben kelimesi geçen bir madde varsa sülfate adı geçen kimyasallar varsa o ürünü almayın sizde satmayın madem ki bu kadar insanları düşünüyorsunuz benden size tavsiye bunlar cok ciddi tehlikeli maddeler den sadece ikisi. Göğüs kanserine sebep oluyor paraben. Ayrıca amway forever living gibi markalar bence bes paralık ürünleri dünya para ya satıyorlar mikrotem de buna dahil.

:KK9:kimse farmasiye yanımda laf atamaz süper ürünler türk markası olması ve helal sertifikasıda kendisine artı saglıyo

At kestanesi ağrı kremini kullandım Çok memnun kaldım. Babam için de aldım. Duş jellerinin kokusu da çok güzel. Ürünleri diğer firmalara göre çok büyük ebatta oluyor. Ben tavsiye ederim.

Merhaba dostlar..
Farmasi danışmanıyım.Farmasi hakkında merak ettiğiniz herhangi bir konu olursa sizlere seve seve yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz.şayet KK yönetiminin müsaadesi olursa bu başlık altında FARMASİ firmasının vizyonu,misyonu ve ürün bilgilerini sizlerle paylaşmak niyetindeyim.(izdivaç teklifi gibi oldu ayol.)tüm farmasi kullanıcılarını ve temsilcilerini bu başlık altında ağırlamak istiyorum..çaylar kahveler benden.:))))))

mrb bu konuyu arıyodum tam :) bende farmasi ürünleri satmak istiyorum sitesinde danışma olma formunu doldurdum sonraki aşamalar neler olacak acaba telefon numaramı e posta vs aldılar

evet farmasi ürünleri çok güzel ben çogunu kullanıyorum ayrıca danışmanım bilgi almak isteyenler başvarabili bana

avon hariç hepsine üye oldum. birincisi, kolay kolay hayır diyemeyen biri olduğum için; ikincisi de kendi ürünlerimi kendim sipariş vermeyi sevdiğim için. oriflame de yıllardır danışmanım. Onun dışında tupper, biobellinda, sirius vs ile de uğraştım. hepsinden de memnun kaldım. şimdi de farmasi ile tanıştım birkaç aydır. beni yanlış anlamayın, grup kurmaya niyetli sayılmam, reklam olsun diye de söylemiyorum ama ürünleri cidden çok güzel. Yerli malı olması zaten çok gurur verici. yalnız karıştırmamak gerekir ki bu ürünlein formülleri dışardan. tamam malzeme kaliteli fakat mesela farmasinin kolonyası ile oriflame in kolonyaları birebir aynı. ya da parfümleri mesela. orjinal fransız parfümlerinin fasonu. siriusda da öyle. 500-700 liralık parfümün tıpatıp aynısı değil elbet ama o paraya da o kalıcılık çok çok iyi. Koku aynı nasılsa.

Kozmetik ürünlerin içine konulan kurşunun oldukça zehirli olduğunu duydum ve tedirgin oldum. Bunun içinde çok kolay bir test var. Üründen biraz elinize sürün ve herhangi bir altınınızı örneğin yüzük üzerine 20 sn kadar hızlıca sürtün. Eğer ürünün renginde bir kararma olduysa bu içinde kurşun olduğunu gösterirmiş. Geçenlerde farmasiye üye oldum nedeni satış yapmak değil kendi ürünlerimi almak. Özellikle sağlıklı olduğu iddası için üye oldum ve birkaç ürün siparişi verdim. Ruj tester ları geldi. Bu testi uyguladım maalesef ki kararma oldu. Demekki kurşun içeriyor denekki okadarda doğal ve sağlıklı değil. Amacım karalama yapmak değil ama sağlıkta önemli bu konuda detaylı bilgisi olan lütfen anlatabilirmi farmasi nekadar sağlıklı?

X