Elektrikli Süpürgeler dikey süpürge alacağım karasızım

bende aldım ama hiç memnun değilim canım acaba bir sorunmu var benimkinde halıyı yerinden kaldıracak kadar çekiyormu 2200 w eşdeğer diyorlar alakası yok seninki nasıl ?

mrb arkadaşlar bende pratik süpürgelerden almak istiyrm. fantomun p 1200 gördüm çokiyi çekiyor arkadaşta var. onu almak istedim fiyatıda mükemmel 50-55 ararsı. gittim almak için birde fantom p 1500 hamarat varmış 10 lira fazla oda iyi geldi ama sapları nasıl kırılma riski varmı merak ediyorum. bu siteden arnicanın ürünü ve arzumda tavsiye edilmiş ikiside fiyat olarak uygun görüntü olarak arnicanın sapı çok ince geldi bana.. bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorm. birde bugun arçelik s3641 baktım 160 civarımdaydı fiyatı. ama kalitesi ve çekim gücü sizce nasıl kullanan varmı...

mrb arkadaşlar bende pratik süpürgelerden almak istiyrm. fantomun p 1200 gördüm çokiyi çekiyor arkadaşta var. onu almak istedim fiyatıda mükemmel 50-55 ararsı. gittim almak için birde fantom p 1500 hamarat varmış 10 lira fazla oda iyi geldi ama sapları nasıl kırılma riski varmı merak ediyorum. bu siteden arnicanın ürünü ve arzumda tavsiye edilmiş ikiside fiyat olarak uygun görüntü olarak arnicanın sapı çok ince geldi bana.. bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorm. birde bugun arçelik s3641 baktım 160 civarımdaydı fiyatı. ama kalitesi ve çekim gücü sizce nasıl kullanan varmı...

fantomlar için saplarının kırıldığını hepsiburadada yorumlarda okudum.felix,sinbo aynı zaten onlarda da aynı şikayet var

cnm ben fakir buharlı mop aldım hepsiburda.com yorumları okudumherkesçok memnun ben 1 ay sonra kullanmaya başlıcam denemedim henüz

rowentanın kablolusundan hiç memnun değilim, sakın almayın. yanlardaki hava çıkış kanallarından dolayı evin içi toz duman oluyor, yerdeki tozları havaya kaldırıyor. hiç memnun değilim ödediğim para canımı acıtyor :KK43:

yok ben rowenta kalitesine güveniyorum, illa onu alacağım derseniz, sadece 5 kez kullanılmış süpürgemi 200 liraya satabilirim. (230 liraya almıştım offf)

fantom şıpşak kullanıyorum 2 sene oldu cekım gucu ıyı sapta fılan kırılma olmadı..
bende fakır sulu supurge kullandıgım ıcın bısey dusunce alıyorum hemen onunla

Kesinlikle dikey elektrikli alın,şarjlı almayın derim.1,5 sene önce fakir şarjlı aldım çok güzel tamam ama zamanla şarjın içindeki kömür mü tam bilmiyorum ama bitiyor ve az çalışıyor ,dolasıyla memnun kalmıyorsun.
Sana yine aynı markanın yani Arnica Merlin Hepa Filtreli Dik Elektrikli Süpürge + Arnica PasPas Hediyeli tavsiye edebilirim,fiyatı çok uygun hemde 800 wat ve hepa filtreli,ben dün sipariş verdim bundan bekliyorum:)))

canım ya nasıl memnun musun arnica dan ben de anneme hediye alıcam da kullanan varsa yazabilir mi alıyım mı kararsız kaldım az da zaman kaldı :KK70:

ben de fantom elektirikli dikey süpürge kullanıyorum evdekı süprügem bozulunca kayınvalıdem almsıtı sağolsun :)

2 yılı geckındır kullanıyorum cok memnunum :)

bende rowenta 24 v kablosusuz dik süpürge var,çok memnunum.emişi çok yüksek ve şarjlı olması çok işime yarıyor.

canım yatay veya dıkey farketmıyor dyson en ıyısı:)

Merhaba,

SüpürgeMarket.com internet sitesi olarak Türkiye'nin ilk ve tek elektrikli süpürge toz torbası ve aksesuarları online satışı yapan internet sitesiyiz. Birçok forumda da takipçilerin elektrikli süpürgeler ile ilgili sorularına bilgimiz dahilinde cevap vermeye çalışıyoruz. Süpürge satışımız olmadıgından ve tüm süpürgeleri test etme şansımız olmadığından elektrikli süpürge alacaklara her ne kadar model bilgisi vermekten kaçınsakta özellikle kağıt toz torbası satış adetinden yola çıkarak Fakir A 120 modelinin ülkemizde çok yüksek oranda tercih edildiğini söyleyebilirim.

sonunda FAKİR DUPLEX PLUS CYCLONİC DİK ŞARJLI SÜPÜRGE aldım..dün gece şarj ettim ve bugün test ettim..ilk izlenimlerim muhteşem diyebilirim

bende 2 tane var biri fantom pratik , digeri ise rowenta ama ben fantomdan memnun kaldım fiyatıda uygun 45 tl...

ya bende bugün baktım dik süpürge karar veremedim magazadaki bayan fakiri tavsiye etti ama yorumlar baya kafamı karıştırdı :KK43: iice kararsız kaldımm ...

Fakirin siklon sarjli el supurgesini kullaniyorum lila renkli olani ama hic memnun kalmadim simdi mutfak icin dikey supurge almak istiyorum. Marka ve modelde kararsizim.

Rowenta 24 v aldm evim 3+1 ve ben bu süpürgenin şarjıyla evi iki kez tamamını süpürdüm ve hala canavar gibi duruyordu şarjı. Kimi gırgır gibi demiş almadan önce marketlerde süpürgelere bakarken bende rowenta hakkında aynı kanıya vardım. Fakat sonra çekiş yeri diye turbo fırçasının bulunduğu yere elimi tutuyormuşum. Üçgen başlığın ucundan emiş yapıyor geniş kısmındada turbo fırça saç kıl ne varsa topluyor. Ben daha önce fakirin normal süpürgesiyle ancak haftada bir evi süpürüyordum eziyetti resmen her oda da priz değiştir. Oraya buraya takıl aksamlar hep elimde kalıyordu. Şimdi rowentayı kırıntılar için almıştım ama hergün evimin 4 bucağını süpürüyorum. Çünkü çok ama çok pratik kabloyla savaşmamak süpermiş. Ve hergün içini süpürdükten sonra boşaltıyorum tam iki avucumun içini dolduracak şekilde toz pis çıkıyor. Ayrıca çekiş gücü hakkında fikriniz olsun diye fındık, cam kırıkları, tel toka gibi parçaları çekti yerden. Kısacası ben çok ama çok memnunum. Almadan önce doğubank ve altınhanı çok dolaştım gövdesi en kalitelisi ve şarjı pratik olan tek dik süpürge

X