Elektrikli Süpürgeler dikey süpürge alacağım karasızım

peki bu supurgelerin hngsi daha az ses çıkarıyor.benim bebeğim var ve o normal supurgeden korktuğu için supurge açamıyorum.o yuzden dik supurge almayı duşunuyorum ama hangisinin az ses çıkardığını bilemediğim içn karar veremedim.tavsiyeleriniz neler?

ben rowentanın aır forse dike süpürgesini kullanıyorum. çok memnunnum.fiyatı biraz pahalı ama değiyor.çok büyük rahatlık.

iki saat priz arama derdi yok..ayrıca emiş gücü de gayet iyi.2200 watt.zaten benim arçelik süpürgem de 2400 watt.pe fark yok yani.1 aydır kullanıyorum aldığım yer tatile falan gidersiniz prizden çekerisiniz dedi.umarım ömürlük olur..

ben de fakir darky almayı düşünüyorum ama pek çok modele baktım artık nevrim döndü

çeyizim için fakir darky aldım emiş gücü değişmezse eğer süper...

Bende uygun fiyatli ve cekiminden cok pratik kullanisli, sessiz olan bir supurge ariyorum ama dik supurgelerde sessizlik pek yok sanirim
Arnica merlin ya da bluehouse arasinda kaldim galiba:110:

ben de dikey elektrikli süpürge almaya karar verdim, çocuklu olunca sık sık kolayca süpürmek lazım. pratik olmalı ve emişi de iyi olsun olmuşken. çok fazla marka ve model var, acaba en kullanışlısı hangisidir? fakir, rowenta oldukça başarılı diye biliyorum süpürge konusunda, ama yine de kullananların yorumlarına başvurmak isterim :)

Burda okudugum yorumlarla fakir darky almaya karar verdim. Bugun denix e almaya gittim. Ama ordaki çalışan blue house almaya ikna etti beni. Fakir le blue house ayni firmanin markalariymis. Ikisini birden calistirdik blue houseun cekim gücü biraz daha fazlaydi ve boyu uzayabiliyordu. Sapi da metaldi. Cok kararsiz kaldim ama blue house aldim. Kullanan var mi varsa memnun mu? Hic kullanmazsam 1 hafta icinde degistirme hakkim varmis. Sizce illa ki fakir mi almaliyim? Görüslerinizi bekliyorumbayanlar

Burda okudugum yorumlarla fakir darky almaya karar verdim. Bugun denix e almaya gittim. Ama ordaki çalışan blue house almaya ikna etti beni. Fakir le blue house ayni firmanin markalariymis. Ikisini birden calistirdik blue houseun cekim gücü biraz daha fazlaydi ve boyu uzayabiliyordu. Sapi da metaldi. Cok kararsiz kaldim ama blue house aldim. Kullanan var mi varsa memnun mu? Hic kullanmazsam 1 hafta icinde degistirme hakkim varmis. Sizce illa ki fakir mi almaliyim? Görüslerinizi bekliyorumbayanlar
süpürge konusunda sonradan ne yaptınız? ben de hamile olduğum için almak istiyorum. iyice kafam karıştı. kayınvaldemde blue house var ama halı üstündeki kırıntıları kesinlikle çekmiyor. parke üzerindekileri de eh işte... ben özellikle mutfağı salonu özellikle yemek sonrası masa altını almak için istiyorum. şarjlı el süpürgem var ama onunla eğilemiorum artık. yorumlarınızı merak ettim

Ben Bosch'un 2 in 1 ini aldım
Henüz çeyizimde olduğu için kullanamadım ama mağaza da denemiştim gayet memnun kaldım
Şarjlı küçük ve dikey oluyor 400 tl ye. Bilgine :KK52:

memnun kadığınız süpürgenin marka ve model bilgilerini yazarmısınız. teşekkürler.

Dyson V6 total clean aldım dün.

Olumlu yanları: filtresi çok iyi dışarı temiz hava veriyor,çekiş gücü iyi, max özelliğinde daha da güçlü çekiyor, çok pratik, kullanımı inanılmaz rahat, kablo vs derdi yok, kullanıp geri şarja takabiliyorsun, yerler için ekstra bezli ucu var koltuklar için motorlu ucu var, 2 yıl garantili.

Olumsuz yanları : şarjı normal kullanımda 20 dakika, max ta 6 dakika,toz haznesi küçük, fiyatı çok yüksek, büyük temizliğe elektrikli süpürge gerekebilir.

Ben temizliği oda oda yaptığım için şarj konusunda bir sıkıntım olmadı. Tetiğe basıp çalıştığı için sadece süpürdüğünüz an şarjı gidiyor. Toz haznesi küçük ama boşaltması çok pratik. İlk temizliğimde memnun kaldım çünkü ben süpürgeyi çıkarmaya üşenirdim o yüzden birikirdi. Ayrıca evim büyük olduğu için süpürge yapmak beni çok yorardı,çoğunlukla bir günde bitiremezdim. 2 oda falan öbür güne kalırdı. Bununla bir günde bitti. Üstüne yerleri sildim, banyoyu temizledim, ütü yaptım
İlk temizliğimde fikrim bu

X