Elektrikli Süpürgeler dikey süpürge alacağım karasızım

niss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2011
64
4
merhaba arkadaşlar,
benim elektrikli süpürgem arnica hydra plus, çok memnunum ama kendimden memnun değilim :KK43: yaptığı temizlik mükemmel fakat açıp kullanmaya üşeniyorum, pratik değil.

kullanması kolay, hergün üşenmeden kullanabileceğim bir süpürge istiyorum ama arkamdan da tin tin tin dolaşsın istemiyorum. dikey süpürgeler işimi fazlasıyla görür. kullanan ve memnun kalan arkadaşlar sizin süpürgenizin markası ve modeli nedir? bir de bu model süpürgeler iki çeşit, birincisi kablolu, diğeri şarjlı bunda da kararsızım. şarjlılar bir ünitenin üzerine takılıp dikey hale geliyor, bu özellik emiş gücünü azaltıyor olabilir mi?? kablolular da ne kadar pratik olur bilemiyorum :s

tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum :KK16:

Son düzenleme:
ben sinbo kablolu aldım dikey süpürgelerden çok memnunumm emişi çok güzel şarjla uğraşamam ben diye kablolu aldım elektrik kesilirse şarj olmazsa maikine ölür diye

bana ev hediyesi gelmişti blue house marka.mutfağımda başköşede duruyor.hele şu aralar hamilelikten dolayı koca süpürgeyi zırt pırt açamadığımdan elim ayağım oldu resmen.kablolu,dikey makinalardan.şarj derdi yok.emiş gücü fevkalade değil elbette ama mutfakta çok işime yarıyor.diğer odalarda bile kullanıyorum.tavsiye ederim.çok pahalı da değil sanırım 100 tl civarı

bende senin gibi kararsızım ama seçimimi ikiye indirdim 2 modelde karasızım konu açtım ordan modelleri görebilirsin .

kablolumu kablosuzmu ??? :KK43:(

bende senin gibi kararsızım ama seçimimi ikiye indirdim 2 modelde karasızım konu açtım ordan modelleri görebilirsin .

kablolumu kablosuzmu ??? :KK43:(

aynen kablolu mu kablosuz mu :KK43:( markam belli oldu rowenta alacağım ama kablolu mu kablosuz mu???

hiçbir kablolu yada şarjlı dikey süpürgelerin elbette normal süpürgeler gibi iyi çekmesini beklemeyin ben beklemiştim de:) nerdeyse hiç bir markada yok malesef neyse eşim geeçenlerde vestelin twwinmax ından almış şarjlı hem dikey hem el süpürgesi olarak kullanılıyor.ama çok pratik tüm evi bile süpürdüm şarjı hala bitmemişti.öyle halının üstünden saç kıl toplamıyor ama kırıntı falan bırakmıyor ve acele temizlik için güzel ben memnunum.beklentilerinize cevap veriyorsa yazdıklarım alın derim

Fakirinkini kullanıyorum.Aslında şarjlı el süpürgesi ama uzatma aparatı var.Emiş gücü gayet iyi.Tavsiye ederim bakabilirsiniz.

benim normal süpürgem arçelik ama canım seninde dediğin gibi çıkarıp kullanmaya üşenen biri olduğum ve kablo olayından nefret ettiğim için kablosuz aldım. alırkende çok araştırdım kabloluların emiş gücü daha iyi ama ben kablolu istemiyordum kablosuzlardanda rowenta ve elektrolux arasında baya bi düşündüm rowenta daha güçlü ama çıkartılan küçük şarjlı süpürge bölümü yok bu benim için önemli örneğin misafir geldi bişey döküldü upuzun süpürge çıkarmak hoş gelmedi bana üstelik süpürge uçu üçgen çok hantal geldi ben pratik birşey istiyordum ve istediğimin hepsi elektrolux de var hem ışıklı hem şarjlı hem de rengi mor:)temizliğine gelince almadan önce hergün bu süpürge ile süpürür haftada bir diğerini çıkarırm diye düşünürken diğerini ayda bir dip köşe temizliğinde çıkarıyorum:) ucundaki fırçası o kadar güzelki diğer süpürgem bile saçları böyle toplamıyor benim evim çok büyük değil bi şarjla bütün evi süpürebiliyorum umarım yardımcı olabilmişimdir.

rowenta nın ucu üçgen olanlar varya çoook memnunum. 24 volt olanından eşim almış. hatta eşime çok kızmıştım elektrikli süpürge fiyatı diye ama çok rata bişey. şarjı da çok uzun. bütün evi rahatlıkla süpürebiliyorum. çok kullanışlı tavsiye ederim.

Geçen hafta 90 TL ye blue house aldım. Mutfak için almıştım ama fişe takınca antire vs her yere dalıyorum. Çıplak zeminler için ideal. Çok memnunum.

merhaba arkadaşlar,
benim elektrikli süpürgem arnica hydra plus, çok memnunum ama kendimden memnun değilim :KK43: yaptığı temizlik mükemmel fakat açıp kullanmaya üşeniyorum, pratik değil.

kullanması kolay, hergün üşenmeden kullanabileceğim bir süpürge istiyorum ama arkamdan da tin tin tin dolaşsın istemiyorum. dikey süpürgeler işimi fazlasıyla görür. kullanan ve memnun kalan arkadaşlar sizin süpürgenizin markası ve modeli nedir? bir de bu model süpürgeler iki çeşit, birincisi kablolu, diğeri şarjlı bunda da kararsızım. şarjlılar bir ünitenin üzerine takılıp dikey hale geliyor, bu özellik emiş gücünü azaltıyor olabilir mi?? kablolular da ne kadar pratik olur bilemiyorum :s

Kesinlikle dikey elektrikli alın,şarjlı almayın derim.1,5 sene önce fakir şarjlı aldım çok güzel tamam ama zamanla şarjın içindeki kömür mü tam bilmiyorum ama bitiyor ve az çalışıyor ,dolasıyla memnun kalmıyorsun.
Sana yine aynı markanın yani Arnica Merlin Hepa Filtreli Dik Elektrikli Süpürge + Arnica PasPas Hediyeli tavsiye edebilirim,fiyatı çok uygun hemde 800 wat ve hepa filtreli,ben dün sipariş verdim bundan bekliyorum:)))

bende hangisinden alsam diye çok kararsız kalmıştımki taki o kırpkırmızı:KK16: arzumun lesto max 1000 wat süpürgesini görene kadar resmen aşık oldum rengine:KK16::KK16::KK16::KK16:kırmızı hastasıyımdır:KK47:
çekişide çok iyi tavsiye ederim:KK54:

merhaba arkadaşlar,

bende aynı ürünü kullanıyorum banada zor geliyor,çocuklar devamlı birşeyler döküyorlar,onu açmkta olum geliyor gırgırla idare ediyorum ama olmuyor,[h=1]Arnica Merlin Hepa Filtreli Dik Elektrikli Süpürge + Arnica PasPas Hediyeli[/h]

sol sağ

EE_908506.jpg
EE_850937.jpg
EE_850938.jpg
EE_850939.jpg
EE_908507.jpg

bunu almayı düşünüyorum

KULLANIP MEMNUN OLANLARbende uzun zamandır istiyorum ama çok kararsızım,bebek var evde sürekli temiz olsun istiyorum en azından oturduğum oda...ama emin değilim hangi marka rowenta istiyordum şimdi de black decker olabilir,

merhaba arkadaşlar,

canım 3 gün önce aldım rowenta air force 18 w hiç güzel çekmiyor remen gırgır gibi aradım rowenta mağazasına kızdım 300 tl para ben netten sipariş verdim 230 aldım birde rowenta müşteri hizmetlerini aradım 24 w 18 w arasındaki farkı sordum tek fark sadece 24 w10 dk geç bitiyormuş şarjı 18 w 40 dk 24 w 50 dk çekiyormuş ama arasında çok para farkı var nerdeyse 100 tl ama hiç memnun kalmadım

aynen kablolu mu kablosuz mu :KK43:( markam belli oldu rowenta alacağım ama kablolu mu kablosuz mu???

canım 3 gün önce aldım 18 w hiç güzel çekmiyor remen gırgır gibi aradım rowenta mağazasına kızdım 300 tl para ben netten sipariş verdim 230 aldım birde rowenta müşteri hizmetlerini aradım 24 w 18 w arasındaki farkı sordum tek fark sadece 24 w10 dk geç bitiyormuş şarjı 18 w 40 dk 24 w 50 dk çekiyormuş ama arasında çok para farkı var nerdeyse 100 tl ama hiç memnun kalmadım

Ben fantomun kini kullanıyorum çook memnunum. Arzumun hiç bir şeyini tavsiye etmem almayı düşünen arkadaşları uyarmış olayım. Özellikle süpürgesini bir kaç ay zor kullandım halının üzerinden iplik bile almıyordu.

X