Turkcell Kadınlar Kulubu iptal

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.374
92.020
Merhaba
2007 yilinda 3 ayrı kategoride marka tescili yapmış olduğumuz markamızı kampanyalarınızda kullanıyorsunuz. Buna ses çıkarmadık fakat aşağıdaki türde şikayetler günde yaklaşık 20-30 adet almaktayız ve bu ciddi olarak sıkıntı yaratmaktadır. Tescilli bir markayı kampanyalarınızda kulllanamassınız. Bu konuda gerekli yasal süreci başlatacağımızı buradan bildirelim....

Merhaba, 2-2,5 ay önce Turkcell kampanyası ile XXXX'e üye oldum.O günden sonra 053XXXXXXXXX numaralı telefonuma her gün çok sayıda Kadınlar Kulübü mesajı almaya başladım. Bu mesajları almak istemiyorum. Mesaj listesinden çıkarılmayı talep ediyorum.Teşekkürler.

Bu kampanya ile alakamız yoktur !

Akıllı Kadınlar Kulübü Arkadaşını Getir Kampanyası

Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri ve TURKCELL’e gelen arkadaşlarına, her yöne 100 dakika hediye!
Hanımlar arkadaşınızı önerin, arkadaşınız Turkcell’e numarasını taşıdığında her ikiniz de 1 ay geçerli her yöne 100 dakika kazanın, rahat rahat sohbet edin!

Hemen katılın:
ONERHANIM boşluk önereceğiniz telefon numarasını yazın 2222ye gönderin
Ör. ONERHANIM 5421234567

Ne kadar öderim?
Kampanya katılımı ve 100 dakika paketi ücretsizdir.

Daha fazla bilgi:
Kampanya 23 Eylül-23 Kasım tarihleri arasında,faturalı ve ön ödemeli hat sahibi, Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri ve önerdikleri,Turkcell’e numarasını taşıyan müşterilerimiz için geçerlidir. Önerdikleri arkadaşlarının Turkcell’e numara taşıma işlemi 30 gün içinde gerçekleşirse, gerçekleştiği tarihten sonraki 24 saat içinde, her iki hatta da 1 ay geçerli, ücretsiz, her yöne 100 dakika yüklenir.

Nasıl yararlanabilirim?
Kampanyaya ONERHANIM önerdiğiniz arkadaşınızın telefon numarasını 2222ye ücretsiz göndererek katılabilirsiniz. Ör: ONERHANIM 5xxxxxxxxx

Kimler yararlanabilir?
Kampanyadan faturalı ve ön ödemeli hat sahibi Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri yararlanabilir.

Akıllı Kadınlar Kulübüne nasıl üye olabilirim?
Hanım yazıp 2222ye ücretsiz göndererek kulube üye olabilirsiniz.

100 dakika hediyesini ne zaman kullanmaya başlarım?
Önerdiğiniz arkadaşınızın, numarasını , Turkcell’e 30 gün içinde taşıması gerekmektedir. Numara taşıma işlemi gerçekleştikten sonraki 24 saat içinde hem sizin hem de arkadaşınızın hattına 100 dakika yüklemesi yapılır.Paketiniz hattınıza yüklendiğinde kısa mesajla bilgilendirilirsiniz.

Kampanya hangi tarihe kadar geçerlidir?
Kampanya, 23.11.2011 tarihine kadar geçerlidir.

Kaç kişiyi önerebilirim?
Kampanyaya katılan hem Hazır Kartlı hem de Faturalı müşterilerimiz en fazla 10 kişiyi önerebilmektedir.

Kampanyadan kaç kez yararlanabilirim?
Öneriyi yapan Akıllı Kadınlar Kulübü üyemiz ve önerilen ve Turkcell’e numarasını taşıyan kişiler, kampanya süresi boyunca 1 ay geçerli her yöne 100 dakika hediyesinden 1 kez yararlanabilir.

Kampanya koşulları nedir?
• Kampanyadan sadece bireysel hatlı müşterilerimiz yararlanabilmektedir.
• Arkadaşınızı önerdikten sonra, arkadaşınız Turkcell’e numarasını taşımadan, kendi numaranızı değiştirirseniz, 100 dakika paketi hattınıza yüklenemeyecektir.
• 100 dakika paketi yurtiçi her yöne aramalarda geçerlidir.
• 100 dakika paketini kazandıktan sonra numara, simkart, tarife değişikliği, borçtan kapama açma (ihya) durumunda paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.
• Yurt içinde her yöne yapacağınız görüntülü konuşmalarda da kullanabilirsiniz.
• Devir, ödeme tipi değişikliği ve numara taşınması durumlarında paketiniz sona erecektir.
• Konferans görüşmesi yapıldığında, kaç kişi ile görüşüyorsanız o miktarda dakika paketinizden düşer. Ör. siz ve iki kişi 10 dakika konferans görüşmesi yaptınız, paketinizden 3x10=30 dakika düşecektir.
Kalan dakikalarımı nasıl öğrenebilirim?

Ön ödemeli hat sahibi iseniz *123*47# tuşlayarak kalan dakikalarınızı sorgulayabilirsiniz.

Kullanmadığım dakikalarım bir sonraki aya devreder mi?
Kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki aya devrolmaz.

Paketim bittiğinde nasıl ücretlendirilim?
100 dakika paketinizin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra mevcut paketiniz/tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Dakikalarım bittiğinde bana sms ile bilgilendirme yapılacak mı?
100 dakika paketinizin dakikalarının %80’i kullanıldığında, dakikaları bittiğinde ve/veya 30 günlük kullanım süresi dolduğunda SMS ile bilgi cep telefonunuza gönderilir.

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
444’lü ve 755’li numaralara yapılan aramalar, paket kapsamında değildir. 444’lü ve 755’li numaralara yapılan yurtiçi aramaları dakika başına tüm vergiler dahil 40 kuruştur.
444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri aramaları müşteri temsilcisine bağlanılmadığı sürece ücretsiz olup, müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra arama başına tüm vergiler dâhil 40 kuruş olarak ücretlendirilir. Aramalar paket kapsamında değildir.Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.​

Açıklama yapmanız iyi olmuş,

bende KK anlaşmalı kampanya ,hizmet sanıp üye olanlardanım.

Etrafımdaki kişilerde öyle...

Abartısız günde 10-15 tane mesaj yolluyorlar

oldukça rahatsız edici bir durum...

O hizmete üyeliğim var, her gün püf noktası yemek tarifi falan geliyor, ama hiç aklıma bu site gelmedi, çünkü hizmetin adını "hanımlar kulübü" olarak biliyorum, bana da hep o şekilde mesaj geliyor. Aynı şeyden mi bahsediyoruz?

ben meme kanserı gecırdım tek göğsüm 100 oburu ıse 75e -80 cıvarı ve karın bölgemde yağlanma var bunun ıcın amelıyat olmayı düşünüyorum ucretı nedır ? bırde emklı sandığına bağlıyım böğle hastalıkla ılgılı olunca devlet oduyormus bılen varmı bılgılendırısenız sevınırm

X