Saç Rengi ve Saç Boyama hülya avşar'ın saç rengi...

tabi hülya avşardaki gibi spotlar saçıma vurmadığından gariban florasandaki hali böyle çıktı :)

arkadaşlar bu gün kuaförüm yeni bi aparat göstedi top gibi süngerimsi bir şey dediki o ses türkiyede hülya avşarın saç rengi bununla yapılıyo istersen yapıyım dedi bende bi düşünüyüm dedim ama acayip aklıma yattı ya yani balyaj filan değil farklı bir aparatmış adını söledi ama unuttum ma wellanın ürettiği bişeydi.

6-1 küllü kumral üzeri balyaj,

koyu kestane olan saçımın ilk hali diğerleri krepe ile aralarını ve uçlarını boyadıktan sonraki hali

Benim saclarımda boya yok ama bende aralarda sankı gunesten acılmıs gıbı hafıf acık tonlar olsun ıstıyorum senınkı veya hulya avsarınkı gıbı .Su krepe yontemını bıraz daha detaylı anlatır mısın canım lutfen?

kızlar aynen bende bayıldım b u saç rengineeeee.ama ben bide o fotodaki saç şeklini merak ediyorum cok ya nasıl yapmışlar acaba?

bende çok beğeniyorum inş bilen biri vardır birde kübra subaşının saç rengini beğeniyorum

son yıllarda en çok beğendiğim saç rengi :)
tam olarak rengini bulamadım bir kuaför çikolata kahve üzerine balyajlar var dedi ama nekadar doğru bilemedim.
çok doğal duruyor hülya avşar'a da inanılmaz yakışmış ben kumral tenliyim yakışırmı acaba?

Son düzenleme:
Çok güzel uçlarda ki sarılara bayılıyorum. Kuaforler yapabılır mı acaba? kendımız yapamayız zaten de.

X