Saç Rengi ve Saç Boyama hülya avşar'ın saç rengi...

Yusum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2009
4.003
3
Kızlar yetenek sizsiniz türkiyede hülya avşarı gördüm ve saç rengini çoook beğendim. :KK69:
Fotoğraf bulamadım ama izleyen, bilen biri varsa söyleyebilir mi bu rengi :KK31: Hatta foto bulan varsa ve eklerse çok sevinirim =)

sanki hemen gidip boyatacakmışım gibi sayfadan ayrılamıyorum :KK1:
Bilen biri çıkar inşallah. :KK3:

saçı düz olan resimde sadece uçlarda balyaj var gibi
diğer resimde saçın tamamına balyaj atılmış gibi

bal köpüğüyle alakası yok. ayrıca bicogogo nun söylediklerinin hepsine katılıyorum

aslında bu fotoda tam belli olmamış ama aynı ikinci fotodaki gibi sanki tamamında balyaj vardı. bir de önlere daha yoğun attırmıştı =)
Ama çok güzel görünüyordu, tabi ışıkların da etkisi var.

evet sarı balyajlar var uçlarda yoğun aaralarda ince olarakk, aama zemin balköpüğü değil :KK66:

süper renk yaa :) bende bu renk istiyorum ama kaşlarım koyu renk gitmez diye düşnüyorum.

evet sarı balyajlar var uçlarda yoğun aaralarda ince olarakk, aama zemin balköpüğü değil :KK66:
rengin ne olmadığı kesinleşti de , hangi renk olduğu bulunamadı :KK1:

çok doğal görünüyor bence de :KK31:

süper renk yaa :) bende bu renk istiyorum ama kaşlarım koyu renk gitmez diye düşnüyorum.
kaşını da boyatmış zaten. Sen de boyatırsın ama iş rengi bulmakta :KK52:

Son düzenleme:
Canım bence zemin biraz küllü çikolata kahve .
Uçlarda sarı balyajlar var .

küllü kumralın üstünde ince röfleler var çok seyrek uçlarda daha yoğun röflesi ve biraz kalın böyle düşünmüştüm çünkü bende beğendim bu saç rengini...

bal köpüğüne sarılar attırmış sık sık canım

Balköpüğü ya da altın sarısı diye yorum yapmak yanlış olur çünkü Hülya'nın önceki saç renklerini düşünürsek bu saç oryalle açarak yapılmıştır, bu durumda rengi kestirmek imkansız. Ama balyajların sık sık yapılmadığını iyi biliyorum.:KK19: Bir bölümde saçını at kuyruğu yaptırmıştı orda çok belliydi, balyaj paketleri alından başlayarak sadece tepeye atılmış, saçın diğer kısımları tek renk.

zemin rengi kumral tonlarında . balyajları sarı gölgeli saç rengi

arkidişler ben bu rengi 3aydır araştırıyorum ama bir türlü bulamaddım,buyılın moda rengi ama ne hatta denizin uğurun ve birçok ünlünün saçları bu renk.bal rengine benziyor bence ama boya markalrının bal rengi anlayışıda bu renk değil kuaföre bu resimlerle gitti arkadaşım yapamadılar bende çok istiyorum bu tonu hatta bir tanıdığımında saç rengi bu ama ısrarla söylemiyor kardeşi kuaför o boyuyormuş bir kaç rengi karıştırıp boyuyormuş ama söylemiyor hangi renkler:26:

resmi buldum =))

bayanlar ben bu akşam aynen bu saçı 2. kez yapıcam daha önce yaptım (kendim) :) bi kaç ay sonra saçımın doğal rengi olan kestaneye büyadım ama şimdi tekrar istiyorum hele de hülya avşarı gördükçe eski saç rengimi özlediğimi farkettim.
yalnız!!!! foto eklemeyi bilmiyorum biriniz yardım ederse göstermek istiyorum fikir verir çünkü ben kuaförden nefret eden biriyim saç kesimimi bile kendim yapıyorum boyamaksa çok güzel bi eğlence benim için :) boyamı aldım 2 kutu garnier 8 numara sarı, açması uzun sürüyo ama sonuç çok güzel oluyo :)

koyu kestane olan saçımın ilk hali diğerleri krepe ile aralarını ve uçlarını boyadıktan sonraki hali

X