Lekeler, Çiller Cilt renginizi açmak isteyenler

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sxixla8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
79
0
cilt rengi için: 1 tatlı kaşığı lanolin ile 1 çorba kaşığı vazelini benmari usulü eritin. İçine 1 çorba portakal suyu, 1 tatlı kaşığı taze elma suyu, 1 çorba kaşığı beyaz kili ekleyin. Karışımı bir cam şişede, soğuk yerde saklayın.Evde olduğunuz zamanlarda bu karışımı yüzünüze sürün. Kalabildiği kadar kalsın. Sonra da yıkayın. Haftada 3 gün uygulayın. Dışarı çıkarken en az 20 koruma faktörlü bir krem kullanın.

gullcem suna dumankayanın sitesinden buldum henüz bir kere yaptım ama işe yarayacağını düşünüyorum çünkü bende çil var ve ilk seferde çillerimin renginde açılma oldu

tamam canim sagol,benim cilt rengim cok bozuldu,kullandigim hormonlar ve stres mahvetti,bende cilt rengimi duzeltmek istiyorum o yuzden sormustum,cok tesekkurler.

cilt rengi için: 1 tatlı kaşığı lanolin ile 1 çorba kaşığı vazelini benmari usulü eritin. İçine 1 çorba portakal suyu, 1 tatlı kaşığı taze elma suyu, 1 çorba kaşığı beyaz kili ekleyin. Karışımı bir cam şişede, soğuk yerde saklayın.Evde olduğunuz zamanlarda bu karışımı yüzünüze sürün. Kalabildiği kadar kalsın. Sonra da yıkayın. Haftada 3 gün uygulayın. Dışarı çıkarken en az 20 koruma faktörlü bir krem kullanın.

bu lanolin ve beyaz kili nerden bulacagız? siz nerden buldunuz.

vazalin cilt rengini koyulaştırır diye biliyordum ben :S . esmerim lekeleden ziyade ten rengimi açmak istiyorum.birde ne kadar kalıcı ki bunun sonucu?sonuçta sadece dışta işe yaramıyor mu ? :S
çok saol sılaa :)

. KURU VE YAŞLI CİLTLER İÇİN MASKE

1 TATLI KAŞIĞI PORTAKAL SUYU
1 TATLI KAŞIĞI KİREÇ SUYU (Aktarlarda BEYAZ KİL diye geçer)
1 TATLI KAŞIĞI VAZELİN
1 TATLI KAŞIĞI LANOLİN
KİRAZ VEYA ELMA SUYU
Maskeyi yapmak için yukarıda belirtilen malzeleri belirtilen miktarlarda karıştırarak uyğulayınız. Bitiminde ılık su ile yüzünüzü temizleyiniz.

demiş ama renk açmadan bahsetmemiş ....
başka denenmiş önerileri olanlar var mı? leke olrak değil cilt tonu açıcı olarak.gerçi ben ümitli değilim genetik sonuçta : (

Acaba bu formül koltukaltlarındada işe yarar mı?:Roflol::Roflol::Roflol:

yaaa acaba glutatyon iceren gidalar nelerdir? bol bol onlardan yesek??

ben de mesela anason icince insanin renginin safilestigini okumustum ama ne derece dogru bilemem yasakkelime

kızlar merhaba. Ten renginizi ve lekeleriniz içim çok ucuz ve kesin bir yöntem var İDEAL krem. Denedinizmi bilmiyorum ama harika bir şey. Özellikle lekeli ciltler için. Benim cildim kurudur ama ancak yazın kullanıyorum bunu ve çok memnunum porselen gibi bir cilt çıkıyor ortaya.

kızlar merhaba. Ten renginizi ve lekeleriniz içim çok ucuz ve kesin bir yöntem var İDEAL krem. Denedinizmi bilmiyorum ama harika bir şey. Özellikle lekeli ciltler için. Benim cildim kurudur ama ancak yazın kullanıyorum bunu ve çok memnunum porselen gibi bir cilt çıkıyor ortaya.

idela kremmi nasıl yani?nerde satılıyor cilt rengini açıyormu?kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

evet tatlım cilt rengini açıyor ve lekeleri siliyor. aktarlarda satılıyor fiyatı 5 ytl ucuz ve kolay bir çözüm. benim sivilcelerim yok ama porselen gibi yapıyor cildi tavsiye ederim.

X