Ankara sincan lokman hekim hastanesinde doğum yapan varmı??

cnm n yaptın koruya devam ediyormusun.

selam, ben koruya gitmedim canım, eşimin işyeri koru ile anlaşmalı aslında ama şirkette çok iyi yorumlar yok gerçi lokman hekim için de aynı şekilde
iyi kötü kişiden kişiye değişiyor işte
bende baştan beri gittiğim yer olsun diye değiştirmedim nezih beye devam ediyorum biz bugün 35+3 olduk kontrolumuz vardı 4-6 hafta arası bekliyorum dedi dr
bakalım hepimiz için hayırlısı olsun, sağlıkla kolaylıkla kavuşalım
umarım hepimizin hastaneler konusunda da şansı yaver gider
lokman hekimde hafta sonu uzman dr olmuyormuş ancak tel ile çağırıyorsun onda da ekstra 500 tl alınıyor, tabi drun şehir dışındaysa gelemeyecek,
o nedenle belkide koruda doğuma giderim tabi bunlar herşey normal giderse
ben minyon tipliyim bebekte böyle büyümeye devam ederse normal biraz zor olabilir, doğum şeklini son haftalarda konuşalım dedi dr bakalım,,,

selam, ben koruya gitmedim canım, eşimin işyeri koru ile anlaşmalı aslında ama şirkette çok iyi yorumlar yok gerçi lokman hekim için de aynı şekilde
iyi kötü kişiden kişiye değişiyor işte
bende baştan beri gittiğim yer olsun diye değiştirmedim nezih beye devam ediyorum biz bugün 35+3 olduk kontrolumuz vardı 4-6 hafta arası bekliyorum dedi dr
bakalım hepimiz için hayırlısı olsun, sağlıkla kolaylıkla kavuşalım
umarım hepimizin hastaneler konusunda da şansı yaver gider
lokman hekimde hafta sonu uzman dr olmuyormuş ancak tel ile çağırıyorsun onda da ekstra 500 tl alınıyor, tabi drun şehir dışındaysa gelemeyecek,
o nedenle belkide koruda doğuma giderim tabi bunlar herşey normal giderse
ben minyon tipliyim bebekte böyle büyümeye devam ederse normal biraz zor olabilir, doğum şeklini son haftalarda konuşalım dedi dr bakalım,,,
uzun zaman olmuş yazalı yinede merak ettim cnm doğumu yapmışsındır buyuk ihtimalle nasıl gecti normalmi oldu.:KK16:

uzun zaman olmuş yazalı yinede merak ettim cnm doğumu yapmışsındır buyuk ihtimalle nasıl gecti normalmi oldu.:KK16:

evet canım doğum oldu çok şükür, hemde baya erken oldu
7 şubat bekliyoduk 14 ocakta geldi miniğim
sezeryan oldu, lokman hekimde
sen de sağlıkla bebeğine kavuş inşallah,biz 28 gün olduk muhteşem anlar :emir_bebek:

Sincan lokman hekım hastanesınde bahar şentürk e gıden yada dogum yapan varmı ?
Uzun zaman olmuş yazalı ama ben daha yeni doğum yaptım bahar hanım girdi doğumuma kendisi cok tatlı çok da pozitif enerji veren bi insan benim cildim çok yumuşak ve esnek olduğu için doğumum kolay oldu fakat içimde ödem oluşmuş bu yüzden doğum sonrası tekrar dikişlerimi açıp içimi temizlediler ve hayatimda böyle acı yaşamadım. Ama doğum sirasinda öncesinde ve sonrasında bahar hanım çok ilgilendi ve cok memnun kaldım

Pekı sezeryan mı normal dogum mu oldunuz birde sürekli bahar hanımamı gıttınız hamılelık boyunca

Pekı sezeryan mı normal dogum mu oldunuz birde sürekli bahar hanımamı gıttınız hamılelık boyunca

Bahar hanım çok xok tatlı bir bayan bende ona gidiyordum şimdiye dek ama hastane çok kalabalık hep xok sıra bekledik lokman hekim çok sinmedi içime koruya geçtik şimdiki dr um günay hanım o da çok tatlı bi bayan hastanede çok daha sakin ferah bakalım bundan sonra ne olacak

Uzun zaman olmuş yazalı ama ben daha yeni doğum yaptım bahar hanım girdi doğumuma kendisi cok tatlı çok da pozitif enerji veren bi insan benim cildim çok yumuşak ve esnek olduğu için doğumum kolay oldu fakat içimde ödem oluşmuş bu yüzden doğum sonrası tekrar dikişlerimi açıp içimi temizlediler ve hayatimda böyle acı yaşamadım. Ama doğum sirasinda öncesinde ve sonrasında bahar hanım çok ilgilendi ve cok memnun kaldım

bahar hanım doğum mesai dısına denk gelirse de gelşyor mu doğuma ek bir ücret alıyor mu bilginiz var mı

canım Allah bağışlasın bebeğini, yeni doğum yapmış olmana rağmen taze taze yazmana çok sevindim bizler içinde yol gösterici oluyor darısı başımıza inşallah
İyi günler lokman hekim ile ilgili biraz bilgilere bkarken sizin yorumunuzu ve yeniden hamile olduğunuzu gördüm. Merak ettim de lokman hekim de mi dogum yaptınız. Doktor kimdi. Normal doğum mu oldu hastaneden memnun kaldınız mi acaba. Şu an da lokman hekime mi gidiyorsunuz.

Bende lokman hekimde doğum. Yaptim ağustos ayında . Dr um bahar hanım di dünya tatlısı bi kadın dr hemşireler herkes xok iyiydi iyi bi normal dogum geçirdim xok şükür tavsiye ederim Z zeynebim111

Evet kendisi girdi . Geçen yıl normal doğum 1500 liraydi 300 lira epidural ücreti vardı ben epidural de yaptırdım birde tsk indirimi vardı doğum ücreti 1200 e fln düşüyor du
Cevap için çok teşekkür ederim.bahar hanıma randevu aldım. İnsallah bende sizin gibi memnun kalırım ve sağlıkla kucağıma alirim

Evet kendisi girdi . Geçen yıl normal doğum 1500 liraydi 300 lira epidural ücreti vardı ben epidural de yaptırdım birde tsk indirimi vardı doğum ücreti 1200 e fln düşüyor du
Sizi bunaltmazsam mesai saati içinde miydi yoksa o her türlü geliyor mu. Hangi saat olursa olsun o olur mu acaba. Önceki dogumumda saçma bir şekilde nöbetçi kimse o oluyordu.odalar falan dogumhane nasıldı .hijyenik miydi.

X