Ankara sincan lokman hekim hastanesinde doğum yapan varmı??

ozdem46

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2011
6
0
gebelik takibim için lokman hekim hastanesine başladım burada doğum yapan arkadaşlar yorumlarını yazabilirmi.fena korkuyorumda:KK70:

Cnm hayırlı olsun öncelikle.. Bende bgn ikinci randevum olcak kalp atışı için gideceğiz rabbim izin verirse.. Evime yakın diy:KK6:e sincan lokman hekime gidiyorum. Aylin totan doktorum.. Bi iki duyumuma göre memnun kalanlar olmuş.. Bana seda hanımı önerdiler burda. Eger kendi doktorumdan memnun kalmazsam onu denicem.. Umarım bize yardımcı olabilcek arkadaşlarımız çıkar...

Cnm hayırlı olsun öncelikle.. Bende bgn ikinci randevum olcak kalp atışı için gideceğiz rabbim izin verirse.. Evime yakın diy:KK6:e sincan lokman hekime gidiyorum. Aylin totan doktorum.. Bi iki duyumuma göre memnun kalanlar olmuş.. Bana seda hanımı önerdiler burda. Eger kendi doktorumdan memnun kalmazsam onu denicem.. Umarım bize yardımcı olabilcek arkadaşlarımız çıkar...

teşekkür ederim allah yardımcımız olsun bende evime yakın diye lokman hekimi seçtim Elif Baktıroğlu doktorum ilgili bir doktor başkada seçeneğim yok gibi eve yakın en azından

öncelikle Allah kolay doğum yapmayı nasip etsin hepimize.ben de 32+5 haftalık hamileyim.ilk kontrollerimden beri sincan lokman hekime gidiyorum.doktorum banu uçar güvendik ve memnunum.ama hastanede doğum yapanların yorumlarına ulaşamadım pek.sican lokman hekimde doğum yapanlar varsa yazsınlar lütfen.

merhaba arkadaşım hiç korkmana gerek yok benim bir tanıdığım lokman hekim hastanesinde doğum yaptı ve çk memun kaldı 3 ay oldu doğum yapalı dr banu hoca idi:KK49:

Arkadaşlar sanırım bende başlıcam sincan lokman hekime ama doktor konusunda kararsızım seda hanım için ii diyorlar ama bi fikriniz varmı.

benimde doktorum banu hanım.başta seda hanımdı ama o ayrıldı hastaneden çok ta memnundum.ama banu hanım hakkında pek te yorumda bulunamıyorum.ama doğum açısından bu hastane nasıl bilmiyorum çokta korkuyorum açıkçası:18:

gebelik takibim için lokman hekim hastanesine başladım burada doğum yapan arkadaşlar yorumlarını yazabilirmi.fena korkuyorumda:KK70:

valla canım ne desem yalan olur. yazmadan edemedim illa özel hastane diyorsan başka yere git derim.ben memnun kalmadım.

famee doğumu ordamı yaptın nesinden memnun kalmadın doktorun kimdi bide son olarak normal doğummu yaptın ay ne çok soru sordum:)

famee doğumu ordamı yaptın nesinden memnun kalmadın doktorun kimdi bide son olarak normal doğummu yaptın ay ne çok soru sordum:)

:))canım cvp geç oldu kusura bakma.
doktor elif doğuma girdi, sezeryan oldum ve doğum esnasında mikrop kaptırmışlar. spinal sezeryan oldum doktor bebeği plesentayı falan çıkarttı. dikilme anında ben gidiyorum dedi bana odasına gitti. doğumu birlikte yaptığı öbür dr dikti beni. dikerken iltahap kaptırmış doğumdan 2 hafta sonra dikişim patladı 1 hafta sonra tekrar patladı tabi iltaaptan. batıkentte yanimahalle devlet hastanesinde doktorum vardı ona gittim allah razı olsun o dr iyileştirdi beni 1 hafta hastanede kaldım. devlet hastanesindeki doktorum demişti özele gitme diye bende rahat olayım annem yanımda olsun diye özeli tercih ettim. ayrıca bebeğimin sağ gözüde doğumda iltaap kapmıştı. benden 1 gün önce doğum yapan bi abla vardı yan odamda onun bebeğininde gözü iltaap kapmıştı.

devlet hastanesindeki doktorum dediki: biz malzemelere para vermeyiz kullanıp atarız, temiz çalışırız. ama özelde 1 tanede eldiven bile parayla olduğu için, ufak bişeyde hemen atmazlar ondan özellerde iltaap çok olur dedi.

ha memnun kalan yokmudur vardır bende bi arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim o memnun kalıştı. ama banada böyle bişey denk geldi.

canım ya çok geçmiş olsun baya sorun yaşamışsın bende epüdralli normal doğum istiyorum devlet hastaneleride yapmadığı için burayı istedim ama hala tam güvenemiyorum saol bilgilendirdiğin için tekrar.

canım ya çok geçmiş olsun baya sorun yaşamışsın bende epüdralli normal doğum istiyorum devlet hastaneleride yapmadığı için burayı istedim ama hala tam güvenemiyorum saol bilgilendirdiğin için tekrar.

sağol canım allah hayırlı doğumlar versin. sağsağlim kucağına alırsın bebeğini inşallah.

yani doğum uzmanına anestezi uzmanı nasıl kimi önerirsiniz derseniz yardımcı olurlar

ben oğlumda sincan lokman hekimde yaptım.
çok istemiştim devlet hastanesi olsun diye fakat benim hamileliğim riskliydi.Suyum çok önce gelmişti ve bebeğim kımıldamıy diye gittik.Arzu hanım vardı o zaman 39 haftalıksın bekleme zaten suyunda yok alalım dedi ve normal doğum yaptım.Doğumuma seda hanım girdi.Çok memnun kaldım ben.Çok ilgilendiler.Eğer şimdiki doğum ücreti biraz faha cazip olsaydı yine lokman hekimi düşünüyordum fakat doğum ücreti 2 yılda bayağı artmış.
şimdi kızıma hamileyim ve Allah izin erirse ve bi aksilik çıkmazsa oğlumdaki gibi devlet hastanesini düşünüyorum.
bakalım nasip kısmet

bende seda hanımdan çok memnundum fakat ayrıldı hastaneden malesef:KK43:şuanki doktorum banu hanım memnunum şimdilik doğum için odalarınıda gezdim temiz gözüküyor hayırlısı artık

kızlar yazdıklarınızı okudun ben lokman hekimi gitmiyorum şuan kontrollerimi ztb yaptıryorum hamilelikten önce bir iki sefer gittim lokman hekimi doktordan dolayı hiç memnun kalmamıştım setenay dı galiba adı bir daha girmem dedim bu hastaneye ama doktordan dolayı çünkü hastaneyi beğenmiştik birde özel diye gitmiştik ama muayene için 2 saat bekledik ben devlette bile kontrol için o kadar beklemiyorum çok fazla yardımcı olamadım ama ankaraki hamileler olarak biz bir sayfada toplandık doğum yapmasalar bile lokman hekimi giden arkadaşlarda var
http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...r-tanisalim-paylasalim-131.html#post24352986i yardımcı olabilirler aramıza katılabilirsiniz

:))canım cvp geç oldu kusura bakma.
doktor elif doğuma girdi, sezeryan oldum ve doğum esnasında mikrop kaptırmışlar. spinal sezeryan oldum doktor bebeği plesentayı falan çıkarttı. dikilme anında ben gidiyorum dedi bana odasına gitti. doğumu birlikte yaptığı öbür dr dikti beni. dikerken iltahap kaptırmış doğumdan 2 hafta sonra dikişim patladı 1 hafta sonra tekrar patladı tabi iltaaptan. batıkentte yanimahalle devlet hastanesinde doktorum vardı ona gittim allah razı olsun o dr iyileştirdi beni 1 hafta hastanede kaldım. devlet hastanesindeki doktorum demişti özele gitme diye bende rahat olayım annem yanımda olsun diye özeli tercih ettim. ayrıca bebeğimin sağ gözüde doğumda iltaap kapmıştı. benden 1 gün önce doğum yapan bi abla vardı yan odamda onun bebeğininde gözü iltaap kapmıştı.

devlet hastanesindeki doktorum dediki: biz malzemelere para vermeyiz kullanıp atarız, temiz çalışırız. ama özelde 1 tanede eldiven bile parayla olduğu için, ufak bişeyde hemen atmazlar ondan özellerde iltaap çok olur dedi.

ha memnun kalan yokmudur vardır bende bi arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim o memnun kalıştı. ama banada böyle bişey denk geldi.

ben buna inanmıyorum mantıklı gelmedi senin doktorunun açıklaması ...kullanıp atıkları için zaten bir odada on tane hamile doğuruyo bir küvezde iki bebek oluyo..özellerde elini yıkadığın sabundan girdiğin tuvaletten belli zaten hiçbir masraftan kaçınmadıkları....iltahap konusu için bence çok saçma bir mazeret....allahtan özeldeymişsin devlet hastahanesinde olsan ne olurdun onuda bilmem ...hı tetenoz aşısı genelde devlet hastahanelerine giden hamişlere öneriliyo bence bunuda demesi gerekti doktorunun...bence doğum tamamiyle şans...sen böyle olumsuzluklarla karşılaşmışsın olabilir ama mantığıma elvermedi doktorunun açıklamaları geçen yıl yoğun bakımda zekayi tahirde kaçtane bebek ölümü yaşandı mikroptan demekki herdevlet hastahaneside kullan at yapmıyo.....hı özel zaten kullandığının parasını devletten öylede böylede alıyoooo.....

X