Doğuma Hazırlık İbrajhim Saraçoğlu'nun Erkek Bebek Kürü

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

teravet

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
2.520
8
45
Arkadaşlar. saraçoğlunun erkek bebek için baba adaylarına verdiği bir kür varmış ücretli olarak.1 ay boyunca her gün kullanılıyormuş bu kür. bu kür hakkında bilgisi olan var mı? kullanan oldu mu tanıdıklarınızdan?

Arkadaşlar. saraçoğlunun erkek bebek için baba adaylarına verdiği bir kür varmış ücretli olarak.1 ay boyunca her gün kullanılıyormuş bu kür. bu kür hakkında bilgisi olan var mı? kullanan oldu mu tanıdıklarınızdan?

bunu bende almak istiyorum,çok merak ediyorum. lütfen kullanan varsa yada sonuç alan varsa duyan varsa yazın lütfennn

bi kisi daha varmis kizlar iki kizdan sonra onunda ucuncu kizi olacakmis ustelik 2 ay kullanmislar

ewet cnm zaten cayı kendı gondermıs ucretı hesap numarasını yatırıyomussun

sanirim vazgectim mrmcim cok saol cnm
zaten sperm onarimi icin yeterince takviye kullaniyor esim karakedide kullandi oda var tevekkulum rabbime

bi kisi daha varmis kizlar iki kizdan sonra onunda ucuncu kizi olacakmis ustelik 2 ay kullanmislar

o kadar da ümit bağlamıştım..ya hiç kimse yok mu buralarda ben kullandım söyle söyle kullandım ama oldu ya da olmadı diyen ALLAH kısmet ederse bir hamile kalsam kurtulsak şu acabalardan...gerçi bir yerde okumuştum erkek spermleri ileri hızlı çoksa erkek bebek.ileri hızlı yavaş ise kız bebek oluyormuş.İkisi dengeli olan erkeklerde hem kız hem erkek bebek oluyormuş,yani ne yaparsak yapalım eşimizin spermlerine ALLAHIN takdirine kalmış..of ya yine karamsarlığa kapıldım.

Cakrik otu diye bi ot varmis. Saracoglunun kurunde var mi bilmiyorum bana oglu olan bi kiz vardi burda ilki kizdi bebeginin. İkincisi erkekti, esi o otu kullanmis oyle soylemisti. Bi arastirmak lazim

Cakrik otu diye bi ot varmis. Saracoglunun kurunde var mi bilmiyorum bana oglu olan bi kiz vardi burda ilki kizdi bebeginin. İkincisi erkekti, esi o otu kullanmis oyle soylemisti. Bi arastirmak lazim..
Cakrik degil caksir mis gercek adi otun

Cakrik otu diye bi ot varmis. Saracoglunun kurunde var mi bilmiyorum bana oglu olan bi kiz vardi burda ilki kizdi bebeginin. İkincisi erkekti, esi o otu kullanmis oyle soylemisti. Bi arastirmak lazim..
Cakrik degil caksir mis gercek adi otun

caksir olmasin canim o bende caksir olarak duydum oda sperm hziini kalitesini arttiriyomuss

X