Eşimin aşırı siniri beni korkutuyor...Ne yapmalıyım?

Yazdiklarin onun ofkesinden cok senin korkuyor olmanla alakali, ve aslinda korkma sebebin eşini anlamiyor olman gibi.
Tabiki sorulacak cok soru var.
Senin ve esinin karakterleri? Oncedende bu kadar sinirli olup olmadigi, maddi bi sıkıntı cekip cekmediginiz, cocugunuzun olup olmamasi ve *Allah'im korusun* fiziksel siddet olup olmadigi...
Fiziksel siddet umarim yoktur.
Yoksa , ki temennilerim bu yonde, ve esinde onceden bu kadar sinirli ve ofkeli degilse; MUHAKKAK SANA ANLATAMADİGİ ama ona yük olan birseyler vardir.
Ya bazen insanlarda bu dönem olabiliyor.
Ne guzel ki sen alttan alabiliyorsun.
İletisim kopuklugunuz yoksa esinle *sinirlenip sana bagirdigi seylerin aslinda sudan sebepler oldugunu söylemeli ve bi derdi olup olmadigini sormalisin.
Evlilik oyle basit bir sey degil.
Sakin ha esini tartismalar buyumeye yüztutarsa *boşanmayla terbiye etmeye calisma . bu hata olur. Bosanma kelimesi bi kere ciktimi inan sonrasinda onunda kullanabilecegi bu durum olusur. Buna izin vermemelisin.
Ama bence bi derdi var gibi.
Soruna gelirsek;
Kendimden ornek vermek istiyorum sana.
Bizde boyle sudan sebeplerle cok tartisma yasayabiliyoruz, bagirabiliyor bana, bagirmak degil kükremek resmen :KK66: ben o an senin gibi malesef alttan alamiyorum, bende bagirip cagiriyorum, sonra bi sessizlik, ayni evin icinde resmen küsüyoruz cocuk gibi, *genellikle haklı yere bagirir*
Ben ona biraz musade ederim siniri yatissin diye
Bu arada sigara iceriz, tv zaplariz,muzik acar ve başlariz laf atmaya. Tatli atismalar.
Ufaktan sokulmalar,yanasmalar. Ve birde bakmisim basim onun gogsunde kalbini dinliyorum ve tam gaz basliyorum o an, ruhunu okşuyorum,
Kalp atislarinn ismimi soyluyor, ne kadar sicaksin, cok guzel kokuyorsun vs gibi,
Hatta bugun telefon da tartisti baya benim yanimda. İşle ilgili sorun yasiyor bu aralar. Baktim gozleri alev topu gibi. Hemen yapiştirdim lafi
-sininitliyken daha sexy daha ateşli oluyorsun
Dedim...
Ve az once telefonda kükreyen adamin sesi birden pamuk kivami aldi ve soyledigim kelime uzerinden sohbete devam ettik.
Burda eşini taniyor olman gerekir. Dogru zamanda hamle yapmalisin.
Sen mesela hiç masaj yaparmisin Kocana,
Ben yaparim ve cok hosuna gider.
Her seferinde helallik ister. Bence sende yapmalisin. Tenini hissederek, ufak ufak tahrik edici dokunuslar , sonra bak bakalim esinde ofke mi kalir sinir mi :KK66:
Uzun uzun yazmışsınız ama konu sahibi siteye en son 10 Ekim 2012'de girmiş.

canım aynısı benim de basımda var.
bu bir sorun. öncelikle bunu anla. ama her insanda olabilecek bir sorun.
evlenmeden ben nişanlıyken 2 ay once memleketimden arkadasım gelmisti.
cok yakınız.
benim diyemediklerimi eşime o dedi. bizim birkaç kavgamıza sahit oldu.
dedi ki arkadasım , bu sendeki sinir ne bi doktora git gercekten normal değil dedi.
tiroidine bi baktır, tiroidde sinir yapıyormus dedi. olmadı git bi uzmandan yardım al.
yada şekerine baktır... bnm diyemediklerimi saolsun arkadasım kendisine patır patır dedi ve eşim de gitti.
bişey cıkmadı masallah benden sağlam. hatta psikiyatriste de gitti. kendisi de sinirinin farkında çünkü.
ama bişey de diyemiyor.
serde gurur var ya? ondan.
ha diyecek misin sinirleri gecti mi? hayır.
hala aynıyız. anlatırken sende kendimi gördüm resmen.
artık bir hata yapsam cok ufak bişey bile olsa hemen deliriyor. özellikle annesi hakkında konularda.

canım aynısı benim de basımda var.
bu bir sorun. öncelikle bunu anla. ama her insanda olabilecek bir sorun.
evlenmeden ben nişanlıyken 2 ay once memleketimden arkadasım gelmisti.
cok yakınız.
benim diyemediklerimi eşime o dedi. bizim birkaç kavgamıza sahit oldu.
dedi ki arkadasım , bu sendeki sinir ne bi doktora git gercekten normal değil dedi.
tiroidine bi baktır, tiroidde sinir yapıyormus dedi. olmadı git bi uzmandan yardım al.
yada şekerine baktır... bnm diyemediklerimi saolsun arkadasım kendisine patır patır dedi ve eşim de gitti.
bişey cıkmadı masallah benden sağlam. hatta psikiyatriste de gitti. kendisi de sinirinin farkında çünkü.
ama bişey de diyemiyor.
serde gurur var ya? ondan.
ha diyecek misin sinirleri gecti mi? hayır.
hala aynıyız. anlatırken sende kendimi gördüm resmen.
artık bir hata yapsam cok ufak bişey bile olsa hemen deliriyor. özellikle annesi hakkında konularda.
Ben sanirim kv konusunda sanslilardan biriyim. Eşim asla kayirma yapmaz. Annesine tabiki laf etmem ama mesela birsey soyledigimdede *haklisin* diyebiliyor bana. Hakli oldugum zamanlarda konusuyorum cunku, eşimde doğru bir tane diyip dinliyo soyledigim seyleri . adalet evliligin temelidir :KK66: #eşitlikkkkk

Konuyu acan arkadasla ayni seyleri yasiyorum ben de. Onun icin kapanmismi bilmem ama bircok kisi icin yillarca devam edebilecek bir konu bu. En ufak birseyde asiri sinirlenen agzina geleni soyleyen esime iyiyken ne kadar sinirli oldugunu anlatmaya calisiyorum. Sadece ben degil kendi ailesine de ayni sekilde davraniyor ama yuzune soylenince bosuna sinirlenmedigini soyleyip cikiyor aradan. Varsa kesin cozum ben de istiyorum. Uzmana gitmek bir yere bunu her zaman kabul edemeyen birine nasil davranmaliyim?

X