evde yalnızım

aysn_er

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2011
59
0
benim eşim bugün eve gelmeyecek iş için şehir dışına gitti benimde canım sıkıldı belki benim gibi yalnız olanlar vardır

canım bende yalnızım senin gibi benimde eşim gece yok
valla ev bomboş gibi geliyor
çocuklar var gerçi ama birde ben gece korkuyorum uyuyamıyorum
ne yapalım idare edicez artık

yaa ben ne yapayım ne çocuk var nede eş..: ( eşim 2 güne bir geceye gidiyor.. geceler zor geçiyor walla..

canım bende yalnızım senin gibi benimde eşim gece yok
valla ev bomboş gibi geliyor
çocuklar var gerçi ama birde ben gece korkuyorum uyuyamıyorum
ne yapalım idare edicez artık

benim çocukta yok sabah kadar oturuyom uyumuom korkuom çünkü

benim eşimse yurtdışında bende uyuyamıyorum evde yalnızım tek tabanca devam ettirmeye çalışıyorum sizide çok iyi anlıyorum:KK5:

aslında ben şu an yalnız değilim ama eşim hesaplarına gömülmüş durumda bende burdayım,bir anımı anlatayım 7-8 sene önce eşim iş için şehir dışına gitmişti benimde 2 çocuğum var ama o zaman küçükler neyse c.tesi akşamıydı okan bayülgeni seyrederken uykum gelirdi başka zamanlar ama o gün sonuna kadar uyumadım seyrettim çocukları bizim yatağa yatırdım saat 3-4 gibi onların yanına yattım ama yatmadan önce kapıyı güzelce kapatıp arkasına dolu tüp koydum :KK52:

merhaba bayanlar bende gece yalnız olanlardanım eşim gece çalışıyor napalım ekmek parası :)) bende alıştım artık gece yalnız kalmaya çok şükür ama başlarda bütün gece ağlardım 10 kere eşimi arardım korkuyorum diye :18:

aslında ben şu an yalnız değilim ama eşim hesaplarına gömülmüş durumda bende burdayım,bir anımı anlatayım 7-8 sene önce eşim iş için şehir dışına gitmişti benimde 2 çocuğum var ama o zaman küçükler neyse c.tesi akşamıydı okan bayülgeni seyrederken uykum gelirdi başka zamanlar ama o gün sonuna kadar uyumadım seyrettim çocukları bizim yatağa yatırdım saat 3-4 gibi onların yanına yattım ama yatmadan önce kapıyı güzelce kapatıp arkasına dolu tüp koydum :KK52:

ayyy izmir çok güldüm

üniversitedeyken yalnız yaşardım.. ışıklar açık uyurdum:18: sanki beni korucak ışıklar :KK1:

eşim yanımda yatarken bile gece tuvalete eşimle giderim suyu kalkar o getirir o derece korkarım şimdi nasıl kalıyorum anlamadım normalde anneme giderim bugünde gitmek istemdim

merhaba bayanlar bende gece yalnız olanlardanım eşim gece çalışıyor napalım ekmek parası :)) bende alıştım artık gece yalnız kalmaya çok şükür ama başlarda bütün gece ağlardım 10 kere eşimi arardım korkuyorum diye :18:

bende ewliligimin ilk aylarında sabah olana kadar otururdum.. uyuyamazdım.. şimdi çok şükür alıştım gibi... ama yinde cok zor geceleri yalnız kalmak.. hele hele yabancı bi memlekette..

eşim yanımda yatarken bile gece tuvalete eşimle giderim suyu kalkar o getirir o derece korkarım şimdi nasıl kalıyorum anlamadım normalde anneme giderim bugünde gitmek istemdim

ah ah ben anneme bile gidemiyorum.. çünkü annemmmmmm cok uzaktaaaaa..:KK5::KK5:

yaa bende nereden hatırlıyorsam bunları:))) bir keresinde de gece eşim yok geç gelecek ben yalnızım çocuklar uyuyo ve ben ışıkları loş yaptım netteyim maillere falan bakıyorum kız kardeşim bir mail yollamış hani,resimdeki noktaları takip edin ,tbulun diye bir yazı ve sende tabiki takip ediyorsun resim yaklaşıyor ve sonra korkunç bebek vardı o ve bir çığlık..sonra bir çığlıkta :KK37:benden

bende ewliligimin ilk aylarında sabah olana kadar otururdum.. uyuyamazdım.. şimdi çok şükür alıştım gibi... ama yinde cok zor geceleri yalnız kalmak.. hele hele yabancı bi memlekette..

sanırım yutdışındasın bencede öylesi daha zordur ALLAH yardımcınız olsun.. tabii geceleri yalnız kalmak daha zor hemde her yönden korku bi yana bide geceler ambiyansı daha iyi oluyor eşler arasında ona sarılıp uyumak falan duygusal çöküntüde oluyor aynı zamnada :KK43:(

yaa bende nereden hatırlıyorsam bunları:))) bir keresinde de gece eşim yok geç gelecek ben yalnızım çocuklar uyuyo ve ben ışıkları loş yaptım netteyim maillere falan bakıyorum kız kardeşim bir mail yollamış hani,resimdeki noktaları takip edin ,tbulun diye bir yazı ve sende tabiki takip ediyorsun resim yaklaşıyor ve sonra korkunç bebek vardı o ve bir çığlık..sonra bir çığlıkta :KK37:benden

ayy iiki yazıon akşamdan beri suratımı astım öle nete takılıyordum senin sayende güldüm kocamla da tartıştım bu akşam bunalım takılmak için pek çok sebep var yani :KK70:

keşke yurt dışında olsaydım.. en azından terörden uzak olurdukk.. eşimin işi dolayısıyla batman dayız..: (:-)50::KK50:

X