Elektrikli Süpürgeler rowenta air force dikey süpürge

hiiiç memnun değilim, evi süpürürken yanlardaki hava çıkış kanalları yüzünden ev toz duman oluyor. böyle bir mantık hatası olamaz. sakın almayın ben 230 lira para verdim ama sadece 5 kez kullandım. eğer illa ki alacağım diyorsanız 230 liraya alıp, sadece 5 kez kullandığım süpürgemi 200 liraya satabilirim...

Biz arcelik in ilk cikanlaindan almistik sarjli dikey supurge olarak o bile gayet iyiydi dokuntuyu topluyordu. Ama en nihayetinde sarjli supurge robot performansi bekleyen umdugunu bulamaz tabii ki...

bende kucuk şarjlı supurge var markası kenvoo acayım guzel cekıyor ama egılmek falan zor oluyor saplı ve kablolu alıcam
karfurda çalısan kız dedıkı her zaman kablolular sarjlılardan ıyı ceker dedı oyuzden kablolu alcam ama hangı amrka alsam acaba

arkadaşlar bende roventanın üçen ağızlı 24 wat lık olanını aldım hiiiiç memnun değilim araştırmadan aldım 2 ay oldu paramın yarısını verseler iade ederim sakıın almayın. bende kablolu vardı pratik olsun diye birde kablosuz alayım dedim param boşa gitti

kablolu rowenta mıydı
memnun muydun:KK53:

arkadaslar elektirk süpürgesi almak istiyorum ama pratik olsun diye dik kullanılanlardan almak istiyorum bide yanına alf in buharlı temizleyicisinden alırım diye dusunuyorum dik kullanımlı makine ile idare edebilir miyim illaki normal bir süpürgede almam gerekiyor mu normal süpürgeler cok zor kullanımı bn pratik ama güzel temizleyen br süpürge istiyorum

arkadaslar elektirk süpürgesi almak istiyorum ama pratik olsun diye dik kullanılanlardan almak istiyorum bide yanına alf in buharlı temizleyicisinden alırım diye dusunuyorum dik kullanımlı makine ile idare edebilir miyim illaki normal bir süpürgede almam gerekiyor mu normal süpürgeler cok zor kullanımı bn pratik ama güzel temizleyen br süpürge istiyorum

dikey süpürgeler motoru gövdede olduğu için klasik süpürgelerden daha ağır oluyor. bende hem arnika hydra rain su ve hepa filtreli hem de rowentanın hepa filtreli, torbasız, kablolu dikey süpürgesi var. açıkçası su filtreli süpürgemle süpürdüğüm zaman evim daha uzun sürede tozlanıyor. rowentanın da emiş gücü gayet başarılı ama dediğim gibi hem ağır hem de ev daha kısa sürede tozlanıyor sanki. ama süpürme sonrasında makinenşn temizlenmesi açısından rowentayı tek geçerim, su filtrelileri temizlemesi daha zahmetli. hergün süpürebilirim diyorsanız dikey ve kablolu alın.

ben 3-4 ay sadece rowenta dikey süpürgeyle idare ettim evim dubleks olduğu için özelliklerde merdivenlerde falan çok rahattı ama haftalık güzel bir temizlik için yetersiz kalıyor gibi yani halılardan falan sanki yeterince toz,tüy pislik falan çekemiyor ama yinede çok iyi emiş gücü. temizlemesi falan rahat sadece ağzı dar yani yere iri taneli birşeyler dökülse çekemiyor o yüzden ek olarak klasik bir süpürgede evde olmalı diye düşünüyorum.

ben 3-4 ay sadece rowenta dikey süpürgeyle idare ettim evim dubleks olduğu için özelliklerde merdivenlerde falan çok rahattı ama haftalık güzel bir temizlik için yetersiz kalıyor gibi yani halılardan falan sanki yeterince toz,tüy pislik falan çekemiyor ama yinede çok iyi emiş gücü. temizlemesi falan rahat sadece ağzı dar yani yere iri taneli birşeyler dökülse çekemiyor o yüzden ek olarak klasik bir süpürgede evde olmalı diye düşünüyorum.

sizin süpürgeniz kablosuz galiba, çünkü kablolusunun ağzı ve fırçaları klasik süpürgelerle aynı ölçüde

X